DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #51043  autor: jaco35
 03 lut 2006, 18:54
Mam pytanie co lepiej wybrac sony k700i,motorola V360 czy sagem myx 6-2 Nie zalezy mi na dobrym aparacie ale chodzi o funkcjonalnosc i niezawodnosc dzialania telefonow???

 #51073  autor: Skarpyta
 03 lut 2006, 20:38
wybieraj pomiedzy K700i a sagemem !!!!!!!!!!!!!!!! k700i funkcjonuje bardzo dobrze

Obrazek
Obrazek

 #51085  autor: kamil1221
 03 lut 2006, 21:01
No to by bylo dziwne jak bym odpuscila taki temat - Aha te Sagemy!!!
Zrobie tutaj tym razem male porownanie bo tak jak Skarpyta powiedzial wybor okroil sie do SE k700i oraz Sagema myX6-2
Aparat :arrow: Sagem - 1,3 megapixela :arrow: SE - standardowe VGA(flesz),
Pamiec :arrow: Sagem 10 Mb + karty pamieci typu microSD :arrow: SE - 40 Mb bark kart,
Wyswietlacz :arrow: Sagem 176 na 220 pixeli - 262 tys. kolorow :arrow: SE 176 na 220 pixeli - 65 tys. kolorow,
Radio :arrow: Sagem - brak :arrow: SE - ma,
Lacznosc :arrow: Sagem - Bluetooth, IrDA (WAP 2.0) :arrow: to co Sagem + e-mail.

Ale co moge od siebie powiedziec bo tylko podalem suche fakty.
Jezeli potrzebujesz telefonu z dobrym aparatem - bierz Sagema.
Jezeli potrzebujesz telefon z slotem na karty pamieci - bierz Sagema.
Jezeli chcesz co mlodszego od k700i - bierz Sagema.
Jezeli chcesz szluchac mp3 i niezbyt czest wgrywac nowe - bierz Sagema (karty pamieci najwieksza na rynku to 512 Mb)
A jezeli chcesz radia - bierz sonyEryka.
Ja tylko powiem ze ten sagem jest warty swojej ceny i jestem wpelni zadowolony i dumny z niego!!!

 #51106  autor: Bobb
 03 lut 2006, 21:36
Wydaje mi sie ze sagem bylby lepszym rozwiazaniem. Posiada rzecz, ktorej brak jest najwieksza wada SE, mianowicie karty pamieci. Nawet te 40 mb jego wbudowanej pamieci z czasem sie zapelnia a do sagema mozesz noscic gigabajty pamieci w kieszeniach :D Posiadajac kilka kart :P

Allways look at the bright side of life :D

Najlepsze TAPETY w sieci www.tapetki.bo.pl

 #51113  autor: Skarpyta
 03 lut 2006, 21:57
jak bym miał do wyboru k700i vs sagem to bym brał sagema z racji tego ze ma karty a se ma tylko 40 mb :wink:

Obrazek
Obrazek

 #51115  autor: ywis
 03 lut 2006, 21:59
Osobiście mam także SE K700i, ogólnie telefon jest niczego sobie i jeśli bym miał wybierać z tych które podajesz, to wybrałym właśnie K700i.

 #51120  autor: piotrz
 03 lut 2006, 22:10
ja też jestem za Sagemem. Przede wszystkim z powodu kart pamięci

 #51177  autor: Yearman
 04 lut 2006, 08:10
Ja bym tez brał sagema ...ale...ale to sagem god damn it !!! nie wiem czy kiedykolwiek przelamie sie do tego producenta.Chyba wybiore K700i choc on tez mnie do konca nie przekonuje...przesiadajac sie z V300 mam dosc duze wymagania 8)

polecam test sagema na tej stronie.

z innej beczki karty pamieci to na pewno atut i dobra rzecz...ale po co komu 512-2 GB w komorce?-na zdjecia? gry? filmiki-samo ich wgrywanie zajmie wiecej niz obejzenie... :shock: dlatego na tym elemencie w telefonie mi nie zalezy a wszyscy na to narzekaja.

 #51184  autor: tomekk
 04 lut 2006, 09:39
Zobaczysz, jak sie zapedzisz z mp3, filmikami itp. to zatesknisz do kart pamieci :wink:
Ja bym brał sagema bo jest moim zdaniem bardziej elegancki no i ma slot na owe karty pamieci :wink:

 #51190  autor: przemcio1992
 04 lut 2006, 10:06
zdecydowanie sagem - kumpel ma i jest bardzo zadowolony - ma go juz rok i jeszcze nic sie nie rypie a poza tym ma duzy plus - karty pamieci i wyswietlacz 262 tys kolor.

 #51218  autor: piotrz
 04 lut 2006, 12:09
Yearman pisze:
z innej beczki karty pamieci to na pewno atut i dobra rzecz...ale po co komu 512-2 GB w komorce?-na zdjecia? gry? filmiki-samo ich wgrywanie zajmie wiecej niz obejzenie... :shock: dlatego na tym elemencie w telefonie mi nie zalezy a wszyscy na to narzekaja.
ja też tak myślałem jak miałem 610 i 7650. myślałem, że dla mnie to będzie aż nadto. wkrótce jednak przekonałem się że 3mb to stamowczo za mało.

 #51687  autor: Kropek
 05 lut 2006, 16:21
Kamil1221 podał bardzo duzo powodow aby wybrać Sagema...I gdybym miał okazje to wziąłbym właśnie.........SAGEMA

 #51753  autor: thundercrash
 05 lut 2006, 18:34
SE albo Sagem . Motka odpada . Ja też sie nad tym zastanawiałem , ale wzięłem K700i , fumkcjonalny i fajnie wygląda

 #51880  autor: Dragon
 06 lut 2006, 11:17
jemu zalezy na niezawodnosci i funkcjonalnosci, ja bym bral K700i