DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 69
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 69

 #626060  autor: wrotekpoz
 10 kwie 2013, 10:33
Dzień dobry, mi niestety na razie numeru do Orange nie udało się przenieść, złożyłem zamówienie przez sklep, obecny operator wyznaczył datę przeniesienia po podpisaniu pełnomocnictwa, a 2dni później zamówienie zostało zwolnione z powodu weryfikacji. Dlaczego ? Nie wiadomo. Żadnych zaległości u obecnego operatora nie mam, zresztą w innej sieci rejestracja jest możliwa. Ktoś może coś podpowiedzieć ?

-------------------------------------------
sprawa wyjaśniana ;)

 #626101  autor: Veallentine
 10 kwie 2013, 14:44
Może masz pre-paida, może telefon na firme, albo inna jest osobna na którą jest zarejestrowana jest usługa, może miałeś kiedyś coś w Orange/TP/Idea, i Twoje zdane nie zgadzają się z danym rejestracyjnymi ; )

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #626161  autor: glaniu
 10 kwie 2013, 20:15
To jak to w końcu jest z tym rabatem? Ja też mam w umowie 3 miesiące, po telefonie do Orange dostałem zapewnienie że to jednak jest 6 tylko w umowie 3, a po zalogowaniu w orange online mam 3. To ile tego mam w końcu? Mam reklamacje składac czy jest ok wszystko ?
 #626162  autor: okti51
 10 kwie 2013, 20:15
Na stronie Orange dokładnie tutaj wyczytałem, że przenosząc numer z innej sieci na abonament to mam abonament darmowy przez 3 miesiące oraz dodatkowo za darmo mogą ściągnąć SIMLocka. Więcej o tym na ww. stronie w zakładce pytania i odpowiedzi. I mam do was pytanie. Mam numer w Orange preipad i działałoby to, gdybym przeniósł mój numer do innej sieci oraz znowu do Orange ? Dodatkowo mam już jeden numer na abonament i łączyło by się to z ofertą Orange Family ?

 #626175  autor: zekori
 10 kwie 2013, 20:50
Jeżeli zrobiłeś przez Telesales to masz 6 miesięcy

 #626219  autor: Veed
 10 kwie 2013, 23:18
Tak. Również przenosiłem numer najpierw z Orange do T-Mobile i z powrotem, aby z tego skorzystać. Nie przenoś jednak numeru on-line, bo są z tym wiecznie problemy w przypadku Orange. Podpisz umowę normalnie w salonie.

Ja złożyłem zamówienie on-line, dostałem dokumenty do przeniesienia kurierem i zostałem bez numeru,m bo nie był już ani w T-Mobile, ani w Orange. Później zamiast raz iść do salonu musiałem iść 3 razy.

 #626224  autor: orson_dzi
 10 kwie 2013, 23:28
Veed pisze:Podpisz umowę normalnie w salonie.
I dostaniesz, o ile dostaniesz, cały miesiąc abonamentu za darmo. Kosmos.

Najlepsza oferta MNP jest póki co przez telesprzedaż.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #626225  autor: Veed
 10 kwie 2013, 23:30
Nie wiem jak teraz ale podpisywałem umowę w grudniu. Miałem 3 miesiące za darmo i aktywację 10 zł. Jedyne co to ceny telefonów różne.

 #626255  autor: zekori
 11 kwie 2013, 09:21
Przez telesales dostałbyś 6 miesięcy za darmo i kurier przyszedłby tylko jeden raz. Pozdrawiam

 #626398  autor: Orange Ekspert
 11 kwie 2013, 20:43
Co do samego przeniesienia numeru to potwierdzam informacje, które zostały już podane wcześniej. W przypadku telesprzedaży rzeczywiście informacja na umowie wskazuje na 3 miesiące, ale w rzeczywistości w ofertach Smart
Plan na Rozmowy (Smart Plan Halo), Smart Plan (Smart Plan Multi), Smart Plan Mix w abonamencie 59,90 zł lub wyższym rabat jest przyznawany na okres 6 miesięcy i jest wprowadzany „ręcznie” do systemu po podpisaniu umowy. Regulamin, który o tym mówi znajdziecie na naszej stronie (punkt 14) http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary ... 475711.pdf
Szlifiera pisze:Witam! Odebrałem od kuriera już umowę i telefon, wszystko wygląda raczej tak jak powinno, mam do was tylko jeszcze dwa pytania:)
1. Na umowie w rubryce Opcja dodatkowa, mam "e-rabat 30% na 24m na abonament" - jak rozumiem jest to zniżka na abonament obniżająca go o 30% przez 24 miesiące? :)
2. w tej samej rubryce mam " Pakiet TV " - co to jest ?:D
Więcej o pakiecie TV przeczytasz tutaj http://www.orange.pl/kid,4000377334,id, ... ticle.html

Szlifiera pisze:To jeżeli już podpisałem papiery o przeniesienie, i jedynie czekam na wizytę kuriera z telefonem i umową, to na umowie którą kurier przywiezie zaznaczam kiedy chcę przenieść numer czy kiedy ?:)
Informacje, w jakim trybie będzie przeniesiony numer (z zachowaniem okresu rozliczeniowego, z końcem umowy lub natychmiast) znajdziesz na dokumentach przeniesienia numeru („Wniosek o rozwiązanie Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych z przeniesieniem numeru”). W przypadku, telesprzedaży czy też zakupów przez sklep internetowy są to dokumenty dostarczone przez kuriera przy pierwszej wizycie.
kszystof pisze:Ja też zrezygnowałem z umowy z Orange w ciągu 10 dni. Taki problem jest zrobić porządnie umowę i umieścić tam 6 miesięcy zamiast 3 miesiecy? Niejeden operator juz mnie w konia zrobil czy probowal zrobic więc takie na słowo 6 miesięcy mam gdzieś. Taka firma duza to powinna potrafić wstawić 6 zamiast 3 czy miec oddzielny regulamin dla takiego czegos.
Niestety w tym momencie jest tak jak piszesz. Mimo zapisu o 3 miesiącach rabat przysługuje przez 6 miesięcy, jeśli kwota abonamentu jest równa lub wyższa 59,90 i zakup jest dokonywany przez telesprzedaż. Więcej na ten temat wspomniałem powyżej. Jeśli jesteś nadal zainteresowany przeniesieniem numeru to zachęcam do kontaktu. Sprawdzę, co było powodem odrzucenia zamówienia i postaram Ci się pomóc.

Przeniesienie numeru na kartę odbywa się w Salonie Orange. W ramach promocji można otrzymać:

- rabat 100% przez 1 pełny okres rozliczeniowy na opłatę abonamentową, jeśli wybierzesz abonament w kwocie 29,90 zł lub umowę na okres 12 miesięcy.
- rabat 100% przez 3 pełne okresy rozliczeniowe na opłatę abonamentową, jeśli wybierzesz abonament w kwocie minimum 39,90 zł na okres 20 miesięcy lub 24 miesięcy
- 20 % więcej minut liczone od kwoty abonamentu do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci przez cały okres trwania umowy (Smart Plan Halo 109,90, Smart Plan 129,90, 149,90, 159,90)
- obniżoną opłatę aktywacyjną w kwocie 10 zł, z czego otrzymujesz 5 zł do wykorzystania na połączenia.
- Nielimitowane rozmowy i SMSy przyznawane na okres 3 miesięcy w planach Smart Plan Multi 89,90 zł, Smart Plan Halo 79,90 zł


Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2013, 09:30 przez Orange Ekspert, łącznie zmieniany 1 raz.

 #626453  autor: Szlifiera
 11 kwie 2013, 22:38
Chciałem zapytać tylko czy przy zakładaniu nowego numeru przy pomocy tego groupony -30% na abonament przez 24m, ( o ile taki groupon się jeszcze pojawi ) to można przy tym gruponie wziąć abonament na firmę ? Bo interesowało by mnie własnie założenie nowego numeru na na firmę z tym grouponem -30%

Pozdrawiam!
 #626497  autor: Veallentine
 12 kwie 2013, 09:59
okti51 pisze:Na stronie Orange dokładnie tutaj wyczytałem, że przenosząc numer z innej sieci na abonament to mam abonament darmowy przez 3 miesiące oraz dodatkowo za darmo mogą ściągnąć SIMLocka. Więcej o tym na ww. stronie w zakładce pytania i odpowiedzi. I mam do was pytanie. Mam numer w Orange preipad i działałoby to, gdybym przeniósł mój numer do innej sieci oraz znowu do Orange ? Dodatkowo mam już jeden numer na abonament i łączyło by się to z ofertą Orange Family ?
Przez Telesales nie możesz przenieść pre-paida, ale możesz zrobić to z samym pre-paidem w salonie - > do innej sieci - > do sieci Orange. Pytanie po co, skoro można wziąć tego pre-paida od razu przenieść na umowę i może warunki będą równie atrakcyjne ; )

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #626502  autor: zekori
 12 kwie 2013, 11:24
Veallentine, pisałem Ci już że przeniesienie z pre-paid jest możliwe. Wystarczy, że numer jest zarejestrowany na nazwisko użytkownika. Nie pisz tutaj po raz kolejny błędnych informacji.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na PW

 #627132  autor: Veallentine
 15 kwie 2013, 11:30
A ja Ci pisałem co na ten temat sądzą, ja nie mogę, ponieważ dostaje informacje w raporcie, że zaszła błędna klasyfikacja oferty użytkownika i nie da się go przenieść.

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx
 #627305  autor: lukasz-stargard
 16 kwie 2013, 09:28
Witam,

W czwartek 11.04. był u mnie kurier z dokumentami na przeniesienie numeru. Wczoraj tj. w poniedziałek do stałem smsa z potwierdzeniem możliwości przeniesienia numeru. Planowana data przeniesienia 17.05.2013 (wtedy kończy się moja umowa z T-Mobile) W związku z tym mam pytanie. Kiedy mogę się spodziewać kuriera z telefonem i dokumentami? Zacząłem urlop i chciałbym kilka rzeczy zaplanować. Nie chcę żeby dokumenty i telefon jeździły w tą i spowrotem.

Pozdrawiam.

 #627306  autor: Veallentine
 16 kwie 2013, 09:34
Telefon pojawi się od 2 do 5 dni roboczych od momentu podpisania dokumentów.

@ Aktualnie na stanie mamy kilkanaście sztuk LG Swift L9, zainteresowanych proszę o kontakt ale bardzoooo szybko ; )

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #627307  autor: lukasz-stargard
 16 kwie 2013, 09:42
Dziekuje bardzo za odpowiedz.
Orange wysle do mnie smsa o wyslaniu przesylki?

 #627499  autor: Veallentine
 17 kwie 2013, 10:16
Orange nie, DPD wyśle ; )

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx
 #627532  autor: lukasz-stargard
 17 kwie 2013, 14:19
Nie wiem jak mam rozumieć termin 2 - 5 dni od podpisania uowy ponieważ umowę podpisałem w czwartek 11.04 i dzisiaj mija 4 dzień roboczy. Także mam się spodziewać jutro kuriera? Dodam, że przeniesienie numeru odbyło się p[rzez Telesales.

 #627546  autor: Orange Ekspert
 17 kwie 2013, 15:19
Maksymalny termin dostarczenia przesyłki to 10 dni roboczych. Zazwyczaj trwa to znacznie krócej. Jest szansa, że otrzymasz telefon jeszcze w tym tygodniu.

Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert
  • Strona 12 z 69
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 69
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 69