DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 13 z 69
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 69

 #627711  autor: Veallentine
 18 kwie 2013, 11:38
Pojawił się Samsung Galaxy S Advance na stanie ; ) w Multi 69,90 za 1zł.

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #627713  autor: lukasz-stargard
 18 kwie 2013, 12:16
Do 10 dni?
W rozmowie konsultantka mówiła że 2 - 5 dni (tak jak w poprzednim poście) także podpisując umowe na przeniesienie w czwartek 11.04 licze że dzisiaj mija 5 dzień. Mam urlop i dlatego zdecydowałem sie na przeniesienie mając na uwadze te terminy ktore podane byly przez konsultantke. Jak mam czekac do 10 dni to niestety ale kurier zabierze pzresylke spowrotem bo mnie...poprostu nie bedzie.

 #627718  autor: orson_dzi
 18 kwie 2013, 12:36
Poświęć 1,50zł i zadzwoń do BOK. Jak zamówienie będzie już skompletowane, to będzie widoczna informacja na ten temat. Przy dobrych wiatrach może już nawet numer listu przewozowego jest wrzucony.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #627744  autor: lukasz-stargard
 18 kwie 2013, 15:23
Wydałem te 1,50 zł. i zadzwoniłem do BOK-u Orange ale niestety Pani konsultantka poinformowała mnie że nie ma wglądu w moje zamówienie i że muszę czekać do 10 dni. W takim pozostaje mi czekać. Miało być 2 - 5 dni a jest do 10. No trudno. Poczekam :) I tak jestem zadowolony z oferty także poczekam jeszcze kilka dni.

 #627995  autor: Veallentine
 20 kwie 2013, 11:27
Na stanie mamy kilka Samsung Galaxy SII Plus ( z NFC ) za 99zł w planie Smart Plan Multi 89 ; D

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #628025  autor: kaczor-wuwua
 20 kwie 2013, 14:08
Kochani mam pytanko! Czy w orange jak się dostaje te pol roku za free podczas przenoszenia numeru mozna zaczac płacić abonament juz wczesniej i oni zaliczaja to jako nadpłatę a nie odsyłają spowrotem? Chodzi o to ze jest note 2 w abo 160 pln i poprostu przez te pol roku chcialbym wpłacać po 120 pln jako nadpłate zeby nie płacic abonamentu co miesiac w takiej kwocie :D

 #628064  autor: orson_dzi
 20 kwie 2013, 18:32
kaczor-wuwua pisze:oni zaliczaja to jako nadpłatę a nie odsyłają spowrotem
Zalicza się to jako nadpłatę i kasa wisi. Później ew. idzie to na poczet faktur, albo możesz to sobie zwrócić na podane konto, czy nawet przekazem pocztowym.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #628422  autor: miki4g
 22 kwie 2013, 13:47
Może pytanie nie 100 % związane z telesales, ale: mam teraz numer w play na karte, chciałbym teraz wziąć jakiś abonament do max.60 zł i telefon za 1 zł( nieważne jaki, ważne żeby jak najdrożej sprzedać). Na moją osobę jest już podpisana jedna umowa smart plan multi 159,9 dnia 23-03-2013. I teraz pytanie: jak i gdzie(telesales,salon?) mam przenieść ten numer z play do orange tak, aby uzyskać żniżkę 3 miesiące na abonament i 10 zł z racji orange family. Chyba że jest jakaś lepsza oferta w innej sieci, bo już sam się pogubiłem. :x

 #628669  autor: lukasz-stargard
 23 kwie 2013, 08:43
Witam ponownie,

Dzisiaj jest 8 dzień od podpisania umowy przeniesienia numeru (kurier). Pani konsultantka informowała mnie że od tego momentu w ciagu 2 - 5 dni przyjdzie druga właściwa umowa i telefon. Na tym forum dowiedzialem sie ze ten termin to do 10 dni!!!. Dzisiaj jak juz napisalewm mija 8 dzien. Czy jest jakis sposob zeby dowiedziec sie na jakim etapie jest moje zamowienie. Mam urlop i jestem uwiazany czekaniem na kuriera. Mialo byc 2 - 5 dni a czekam juz 8 dzien. Jak juz wczesniej ktos napisal zebym wydal 1,50 i zadzwonil do BOK tak tez zrobilem jednak Pani konsultantka poinformowala mnie ze nie ma wgladu w moje zamowienie. Jaki jest sposob zeby sprawdzic na jakim etapie jest moje zamowienie?

 #628689  autor: kaczor-wuwua
 23 kwie 2013, 10:50
Nie ma wglądu ale ma numer zamówienia u kuriera. Ja jak przenosiłem nr to zadzwoniłem i ładnie poprosiłem o taki nr. Niestety orange korzysta z usług DPD a oni nie są zbytnio rzetelni :P

 #628933  autor: pasenger
 23 kwie 2013, 23:36
Tydzień temu /wtorek/ zostawiłem namiar w Orange w celu przeniesienia numeru. /środa/ telefon i złożyłem dyspozycję przy czym było czarowanie o 6 miesiącach a w umowie która przyjdzie będzie 3. Dokumenty upoważniające miały przyjść w ciągu 2-3 dni. Mija tydzień dzwonię do działu sprzedaży i dostaję nr przesyłki kurierskiej który nie istnieje w systemie firmy DPD.

Cyrk na kółkach. Ponieważ 27 maja kończy mi się umowa w Tmobile nie wiem co robić ponieważ przez opieszałość "Orange" umowa w Tmobile przedłuży się na bezterminową z uwagi na fakt zachowania 1 miesiąca w okresie wypowiedzenia.

Dziś przyszedłem do salonu i chciałem sprawy załatwić w salonie z uwagi na czeski film z zaginiona przesyłką i nie mogłem tam podpisać umowy z uwagi na blokadę systemu.

Czy tak poważna firma traktuje klientów ??

 #628957  autor: lukasz-stargard
 24 kwie 2013, 08:23
Ja mam podobną sytuację którą opisałem w powyższych postach. Nie pamiętam kiedy rozmawiałem z konsultantką z telesprzedaży ale dokumenty na przeniesienie przyszły naprawdę bardzo szybko. Po dwóch dniach chyba. To było 11.04 /czwartek/. Z rozmowy z konsultantką wynikało, że po podpisaniu tych dokumentów w ciągu 2 - 5 dni przyjdzie umowa właściwa wraz z telefonem. Dzisiaj jest 9 dzień roboczy od podpisania umowy. Mam urlop i nie mogę nic zaplanować bo Orange nie potrafi wysłać mi umowy i telefonu. Dzwoniłem do BOK ale Pani mi powiedziała, że nie ma wglądu w moje zamówienie i czas oczekiwania jest do 10 dni. Czyli jutro jak zadzwonię to poinformują mnie, że czas oczekiwania to do 30 dni. Jeszcze kilka dni temu twierdziłem, że poczekam bo i tak dostałem dobrą ofertę ale dzisiaj już mi cierpliwość się kończy i jeśli do jutra nie przyjdzie paczka /czyli dzisiaj powinienem dostać SMS informującego o wysyłce/ to rezygnuje z przeniesienia numeru.

 #628959  autor: pasenger
 24 kwie 2013, 08:48
Daję im czas do dziś na wyjaśnienie tej sprawy i jak nie to jutro idę przenieść nr do play a we wrześniu drugi przeniosę i tyle.

Skoro traktują ludzi niepoważnie. Słyszałem że niektórzy już klika miesięcy mają dwa nr tj. tymczasowy nr w Orange i ten który chcieli przenieść u starego operatora bo gdzieś zapodziały się dokumenty i nie mogli wypowiedzieć dotychczasowej umowy.

Cyrk.

W takiej sytuacji pozostaje skorzystanie z art. 415 KC i orange powinno płacić abonament u starego operatora za straty wynikłe z ich niedbalstwa. Jeśli zwalają winę na DPD to tez ponoszą za nich odpowiedzialność.

Tylko po co się kopać z koniem lepiej iść tam gdzie będzie spokój dlatego bez sensu jest doprowadzić do takiej sytuacji. Niestety ale Tmobile po zmianie z ery dwa lata temu pogubił zasięg więc trzeba zmienić.

 #628961  autor: lukasz-stargard
 24 kwie 2013, 09:03
Najbardziej irytujące jest to, że nie można się dowiedzieć na jakim etapie jest moje zamówienie. Jak przenosiłem numer to wszyscy byli bardzo kompetentni i świetnie poinformowani. Teraz już nikt nie ma wglądu w moje zamówienie. Trochę to dziwne.

 #628970  autor: pasenger
 24 kwie 2013, 09:53
Jeżeli zostawiłeś swój nr do kontaktu na stronie www i dzwonili do ciebie z nr. 32 2012043 ew. 503200248 to zadzwoń pod nr 505500800 może bo tym numerem się czegoś dowiesz - inny kanał telesprzedaży niż 510700700. Wczoraj się dowiedziałem pod tym numerem o nr listu przewozowego przesyłki której nigdzie nie ma :D

 #629022  autor: Veallentine
 24 kwie 2013, 13:06
Pragnę Was uspokoić, ponieważ normalnie usługa jest realizowana od 2 do 5 dni roboczych jak powiedziała Ci konsultantka, tylko kwestia jest tego typu, iż system do jakiego wrzuca się zamówienia jest zmieniany etc. więc tym samym nie działa poprawnie, zamówienia które były wysyłane od 12/04/2013r 'wiszą'; dokumenty są spakowane w DPD ale nie mogą być wysłane ; / analogicznie w salonie nie da się nic załatwić, ogólnie problem już jest rozwiązany więc proszę jeszcze poczekać na telefon.

Aktualnie mamy w promocji Samsunga Galaxy S Advance za 99zł w Smart Plan Halo 59 oraz za 1zł w Smart Plan Multi 69 ; D

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #629060  autor: miki4g
 24 kwie 2013, 16:18
Może pytanie nie 100 % związane z telesales, ale: mam teraz numer w play na karte, chciałbym teraz wziąć jakiś abonament do max.60 zł i telefon za 1 zł( nieważne jaki, ważne żeby jak najdrożej sprzedać). Na moją osobę jest już podpisana jedna umowa smart plan multi 159,9 dnia 23-03-2013. I teraz pytanie: jak i gdzie(telesales,salon?) mam przenieść ten numer z play do orange tak, aby uzyskać żniżkę 3 miesiące na abonament i 10 zł z racji orange family. Chyba że jest jakaś lepsza oferta w innej sieci, bo już sam się pogubiłem.
Dzięki za pomoc. :(

 #629510  autor: Orange Ekspert
 26 kwie 2013, 14:28
miki4g pisze:Może pytanie nie 100 % związane z telesales, ale: mam teraz numer w play na karte, chciałbym teraz wziąć jakiś abonament do max.60 zł i telefon za 1 zł( nieważne jaki, ważne żeby jak najdrożej sprzedać). Na moją osobę jest już podpisana jedna umowa smart plan multi 159,9 dnia 23-03-2013. I teraz pytanie: jak i gdzie(telesales,salon?) mam przenieść ten numer z play do orange tak, aby uzyskać żniżkę 3 miesiące na abonament i 10 zł z racji orange family. Chyba że jest jakaś lepsza oferta w innej sieci, bo już sam się pogubiłem. :x
Numer na kartę możesz przenieść w Salonie Orange. Jeśli ofertą będzie na tą samą osobę i na tym samym koncie abonenckim to automatycznie będziesz uprawniony do korzystania z rabatu 10 zł.


Co do kwestii zamówień to, jeśli były one realizowane w sklepie internetowym to wszystkie informacje związane z zamówieniami można uzyskać kontaktując się z infolinią sklepu internetowego.

Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

 #630061  autor: Veallentine
 29 kwie 2013, 11:22
Aktualnie mamy na stanie LG Swift L9, więc jak ktoś zainteresowany to PW ; D

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #630300  autor: zduniec
 01 maja 2013, 01:44
Witam,
Czy nju mobile traktowany jest jako oddzielny operator i czy mając numer w nju mobile można skorzystać z promocji dla osób przenoszących numer z innej sieci?
  • Strona 13 z 69
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 69
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 69