DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 6 z 136
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 136

 #688451  autor: KC-KARLOS
 06 sty 2014, 22:56
Możesz też wybrać:
> ORANGE FREE NA KARTĘ
im wyższą kwotą zasilisz, tym masz więcej MB/GB na koncie, nawet przez ROK ważne (wystarczy SMS za jedyne 3 zł jednorazowo dla nowych numerów).
Szczegóły: http://www.orange.pl/kid,4003445773,id, ... ticle.html

> T-MOBILE FRII
za darmo wybierasz opcję 50 MB szybszego neta dziennie (miesięcznie łącznie to aż 1,4 GB).
Wymagane ważne konto - polecam zasilenie za 50 zł (100 dni). Uwaga: stan konta kodem płatne 4 gr, ale - na IBOA czy na specjalnych aplikacjach masz za darmo!
Można kupić pakiety miesięczne odnawialne. 1 GB ZA 10 ZŁ, 3 GB ZA 20 ZŁ, 6 GB ZA 30 ZŁ.
Wykorzystasz pakiet MB - darmowy czy płatny - lejek 16 kbit/s.
W Pakiecie dziennym MB masz codziennie - po 50 MB.
SZCZEGÓŁY: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specja ... karte-frii

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #688535  autor: wojtek_stg
 07 sty 2014, 12:24
Czy jest jakaś oferta która da STAN DARMOWY do P4 i PLAY + - 50-60 minut za średnio 15-20zl/mc i nie bedzie okresu rozliczeniowego miesiecznego?

 #688571  autor: Flash999
 07 sty 2014, 14:55
wojtek_stg pisze:Czy jest jakaś oferta która da STAN DARMOWY do P4 i PLAY + - 50-60 minut za średnio 15-20zl/mc i nie bedzie okresu rozliczeniowego miesiecznego?
Play na Kartę lub MiniMax:
Doładowanie 50 zł raz na 3 miesiące (50/3=16,6 zł miesięcznie), przez 100 dni masz za darmo nolimit w Play. 50 minut to 0,29*50=14,5 zł. Zostaje na koncie 2 zł 10 groszy. Możesz aktywować promocje 10za5 (nie jestem pewien czy nadal działa) lub aktywuj po prostu pakiet 30 minut za 6 zł, obniżysz przez to koszty.

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #688615  autor: Karol13
 07 sty 2014, 17:26
powiedzcie mi czy jeżeli aktywuje tą promocje, doładuje konto za 55zł to będę miał nielimitowane smsy i rozmowy do wszystkich? jeżeli tak to do kiedy będzie to ważne? tak jak jest napisane, do 14 stycznia?

http://www.orange.pl/kid,4002393387,id, ... ticle.html
 #688634  autor: Lucek
 07 sty 2014, 18:45
Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie macie opinie co do abonamentu dla małej firmy? Gdzie byłoby najkorzystniej?
Moje potrzeby:
- Oferta z telefonem
- Ok. 300 minut w 100% mi wystarczy
- Miesięcznie wysyłane będzie ok 100 SMS-ów
Obecnie jestem w T-Mobile ale ich aktualna oferta jest dużo gorsza od poprzedniej i ok. 8-9zł droższa dla mnie niż dla nowych klientów przenoszących numer, co mi się za bardzo nie podoba:/

 #688664  autor: KC-KARLOS
 07 sty 2014, 20:40
Karol13, tak, jak najbardziej. Lecz po 14 stycznia bonus zniknie. Środki z doładowań możesz wykorzystać nawet przez rok.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #688697  autor: Tur3k
 07 sty 2014, 22:42
Mógłby mi ktoś doradzić odnośnie wyboru sieci?
Aktualnie mam playa rok ważności konta, ale nie da się zebrać wszystkiego co bym chciał w jedno. Szukam jak najbardziej przybliżonej oferty do tej:
- rok ważności konta,
- smsy jak najtańsze, w playu mam 9 gr, a dodatkowo moge sobie wykupić pakiet nielimitowanych do wszystkich sieci na miesiąc za 10 zł,
- tani pakiet internetowy - jest gdzieś jeszcze 1 gb za 10 zł?
Ogólnie rzecz biorąc play mi wystarcza, ale nie da się połaczyć roku ważności konta z pakietem 1gb za 10 zł. Albo można mieć rok ważności konta i za 10 zł pakiet 250 mb(-.-), albo pakiet 1gb za 10 zł, ale ważność konta zależna od doładowania, co mi nie pasuje. Najczęściej korzystam z tego telefonu do internetu i sporadycznie do smsów, więc szukam najkorzystniejszej oferty z koniecznie rokiem ważności konta, bo mam drugi telefon do rozmów i nie zawsze zdarza mi się ten pierwszy doładowywać.
Pozdrawiam.

 #688700  autor: KC-KARLOS
 07 sty 2014, 22:54
Tur3k, VIRGIN MOBILE
> 6 gr / SMS (promocja do 30.06.2014)
> 19 gr / MINUTA
> rok ważności konta - już od 5 zł
> za doładowanie 10 zł - gratis 100 MB na neta szybszego
> REJESTRACJA W KLUBIE VIRGIN = 50% KWOTY ZASILENIA WIĘCEJ NA KONTO GŁÓWNE
> darmowy lejek (do 32 kbit/s) przez aktywne konto na wychodzące, poza dowolnym pakietem netowym
> pakiety MB - już od 2 zł (25 MB) do 19 zł (1 GB).
> zasięg PLAY + ORANGE. Jeśli przeniesiesz numer do Virgin zyskasz zasięg Plusa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #688726  autor: andrzejgolota
 08 sty 2014, 02:12
To i ja poproszę o pomoc w wyborze oferty [abo / pre-paid] a w zasadzie w utwierdzeniu bądź nie utwierdzeniu mnie w przekonaniu, że pod mój profil dzwonienia najlepszy będzie nju z rachunkiem. Staram się śledzić w miarę na bieżąco oferty różnych opów, ale wiadomo - czasem coś się przeoczy, czasem o czymś zapomni także dobrze jest podpytać ludzi zorientowanych o radę.

Do rzeczy obecnie korzystam z abo w Play, formuła L only sim z 500 mb neta [49 zl/msc]. Umowa kończy się 5 marca, więc wypowiedzenia niedługo będzie wysyłane i powoli czas rozglądać się za innymi opcjami.

Analizując billingi w Play 24 mój profil korzystania z tel przedstawia się mniej więcej następująco:

- Minuty do wszystkich sieci [bez wyraźnej preferencji któregoś z opów] - od 150 do 450 na msc [średnio jakieś 250 minut miesięcznie]. Mało na stacjonarne są miesiące kiedy w ogóle nie było minut na stacjonarki, max chyba 40. Powiedzmy, że średnio kilkanaście
- kilkaset sms do wszystkich sieci [ze wskazaniem na T-Mobile]
- 150 - 300 mb neta / msc [średnio jakieś 250]

I teraz tak. Jeśli chodzi o przedłużenie umowy w Play to z oferty utrzymaniowej dostałbym coś na zasadzie 25 zł za no limit na komórki + no limit sms + 750 mb neta za 10 zł [umowa na 12 msc. Wiem o opcji na 18 msc ale ona mnie nie interesuje]. Czyli minimalny rachunek [bez dzwonienia na stacjonarki] wyszedłby 35 zł. Maksymalny [powiedzmy 40 minut na stacjonarki] jeśli dobrze liczę ponad 46 zł. Średnio [powiedzmy 15 minut stacjonarne] 39 zł z groszami.

Nju - 19 zł za no limit na komórki + 9 zł sms + 5 zł za 350 mb czyli minimalny rachunek [kryteria jak wcześniej] - 33 zł. Maksymalny jakieś 40zł z groszami, średni - jakoś 35 zł. Do tego ogromny plus za umowę na czas nieokreślony i wygodny mechanizm naliczania wszystkiego. Jakby nie patrzeć przy moim profilu nju wygrywa z ofertą jaką dać może mi Play.

Myślałem o mini maxie [plus za całkowity brak umowy] i tam zdaje się wyszłoby 29 zł rozmowy, 9 zł sms + 9 zł 500 mb - 47 zł. Wiem, że można obniżyć koszta dzięki promocjom doładowań, ale nie śledzę ich dokładnie i nie wiem jak bardzo mógłbym zejść z kosztami dzięki tym promocjom.

Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły to podsuńcie proszę albo utwierdźcie mnie w przekonaniu, że moje powyższe wynurzenia są zasadne.

Sorki za przydługawy post, z góry dzięki za wszelką pomoc.

 #689573  autor: ciekawy
 11 sty 2014, 15:40
zanim przejdziesz do nju kup sim Orange albo nju i sprawdź jaką masz jakość rozmowy, bo jeśli masz zasięg Play albo Play na roamingu innej sieci ma lepszą jakość rozmowy to wtedy lepiej wybrać to przedłużenie umowy w Play niż w nju,

niektórzy ludzie,którzy poszli do nju z T-Mobile i wracają spowrotem bo nie godzą się na jakość rozmów w nju, sprawdź to zanim przejdziesz do nju,

ten mechanizm minimum 9, 19 + 9 zł to jest ok ale nie sprawdza się u osób które dzwonią po sieciach komórkowych i stacjonarnych gdzie za ten no limit wyjdzie te 29 zł i więcej,

jak wiesz czego chcesz to bez poblemu odpowiesz sobie na pytania czy akceptujesz jakość rozmów nju i czy ten mechanizm liczenia będzie fikcją czy się naprawde przyda

 #689693  autor: nodamnick
 12 sty 2014, 11:29
W takim razie może ktoś pomoże i mnie :)

Obecnie korzystam z leciwego TakTak'a ale mam dość pazerności T-mobile. Może najpierw wypunktuje co chcę ;)

- bezproblemowego przeniesienia numeru
- prepaid
- doładowania robię średnio co 2 miesiące za 25 zł
- Jak najlepszy internet w telefonie bez limitu (lejek)
- Jeżeli internet w ramach pakietu to za max 10zł/mies.
- darmowe rozmowy do play albo bardzo tanie
-bonusów bo czemu nie

Interesuje mnie więc prepaid, nigdy nie miałem abonamentu i jakoś mi nie leży ze względu na uwiązanie umową. Telefon doładowuje średnio co 2 miesiące za 25 zł to jest drugi powód dla którego nie mam abonamentu. Internet w telefonie chcę jak najlepszy bo z niego głównie korzystam. Jak największy pakiet danych i możliwość korzystania z internetu po jego wyczerpaniu bez żadnych dodatkowych kosztów, czyli lejek (no chyba, że ktoś zna operatora u którego wykupujemy pakiet i mamy max prędkość non stop :D, ah te marzenia). Prędkość internetu po wyczerpaniu pakietu minimum 16kb/s im więcej tym lepiej. I tak uważam, że 8kb/s czy też 16kb/s to kpina i śmiech na sali w obecnych czasach. Sam pakiet nie może przekroczyć kwoty max 10 zł na miesiąc. Im większy pakiet za mniejszą cenę tym lepiej. Zależy mi również na darmowych rozmowach do play albo bardzo tanich bo w tej sieci jest teraz moja rodzina i w niej mam najwięcej znajomych. Raczej tyle :)

 #689694  autor: Niezgodna7
 12 sty 2014, 11:39
Nodamnick.
Dla Ciebie - zwykły plaj na kartę z RWK.
5zł 100 minut w plej, 10zł no limit w plej, net 7zł 100MB.
Po doładowaniu konta dostajesz kilka dni darmowych minut w plej.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #689709  autor: andrzejgolota
 12 sty 2014, 13:21
@nodamnick

Przy tak stosunkowo niskim doładowaniu [~`12,5 zł msc], trudno liczyć na cuda. Oprócz propozycji Calma, mógłbyś pomyśleć np. o ofercie Virgin Mobile. Tutaj za każda doładowanie od 10 zł dostajesz 100 mb neta z lejkiem a rejestrując się w klubie Virgin dodatkowo masz bonus 50% do każdego doładowania. Czyli przykładowo ładując w miesiącu tel za 10 zł otrzymasz 100 mb i 15 zł do wygadania, co przy stawce 19 gr min da ci około 78 minut do wszystkich sieci. Co prawda nie ma czegoś takiego jak pakiet do Play, za to twoi znajomi, rodzina o ile mają darmowe do Play będą mogą do Ciebie dzwonić za free. Nie wiem czy taka opcja wchodzi w grę ale wspominam o niej dla porządku.

Dużo lepiej sytuacja wyglądałaby gdybyś był w stanie podnieść nieco kwotę doładowania do 50 zł na 100 dni, czyli zamiast 12,5 zł miesięcznie ok 15 zł na miesiąc. W takim przypadku, w taryfach Play Lubię To albo Red Bull Mobile bonusy [zwłaszcza internet] byłyby nieporównywalnie większe [1,5 gb / 2 gb], a i pakiety nielimitowanych rozmów do Play czy nawet nielimitowanych sms do wszystkich sieci można by spokojnie w tej kwocie podobierać.

 #689734  autor: nodamnick
 12 sty 2014, 16:32
Dziękuje za pomoc, przejże jeszcze raz oferty i wybiorę jedną z nich :)

 #689739  autor: ciekawy
 12 sty 2014, 16:59
nodamnick,

myslałeś o Viking Mobile ?

za doładowanie 19 zł miałbyś
2 GB netu z lejkiem,
2 000 sms,
65 minut,

niektórzy nazywają to ukrytym abonamentem tylko to oferta na karte i nie ma żadnej umowy,zwyczajnie robisz doładowania, to za 19 zł,czyli niewiele więcej niż wydajesz, doładowanie robisz raz w miesiącu żeby mieć bonusy,a jak nie zrobisz to masz lejek i kase na koncie do wykorzystania do roku, czyli nie jest źle,

a jak chcesz taniej to Virgin,tyle,że w Virgin w cenie 19 zł i nizszej nie znajdziesz takiej oferty, znajdziesz np 100 MB za doładowanie 10 zł i 13 gr za minute po rejestracji w Klubie,czyli rewelacji w tej cenie nie znajdziesz

 #690090  autor: Flash999
 13 sty 2014, 22:37
Tym razem ja zapytam o ofertę :).
Chodzi mi o ofertę na kartę
Wykorzystanie:
- rozmów około 30 minut miesięcznie
- SMSy - kilka lub kilkadziesiąt miesięcznie
- Internet - minimum 1 GB, więcej = lepiej

Operator: Plus

Nie znajdę nic lepszego niż Więcej Internetu i SMSów? Doładowanie 50 zł, przez miesiąc 1000 sms (dwa miesiące za 9 gr/min), Internet z pakietu 200 MB po doładowaniu i kupno 1 GB za 13 zł, rozmowy z konta.
Razem: 50 zł - (1 zł (pakiet 200 MB) + 3x13 zł (1 GB przez 3 miesiące) = 11 zł na rozmowy i SMS, jak braknie to doładowanie 10 zł i pakiet 1000 SMS przez tydzień.
Dobrze myślę?

Ostatnie pytania: Internet rozliczany co 100 KB oddzielnie za down i up?
Pakietu 1 GB nie można przedłużyć kolejnym? Megabajty nie przechodzą na następny miesiąc?

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #690094  autor: KC-KARLOS
 13 sty 2014, 22:52
Flash999, dla Ciebie pasuje RED BULL MOBILE.
przed doładowaniem odpal promocje nielimitowanych SMSów po doładowaniu;
50 ZŁ - 2 GB na 100 dni, nielimitowane SMSy na 30 dni.
Lejek po przekroczeniu pakietu.
MINUSY: chcesz więcej neta - doładuj konto; brak swobodnej zmiany taryfy

PLAY NA KARTĘ LUBIĘ TO!
> odpal Program Doładowań na 3 miesiące za 1 zł
doładowanie za 50 zł poprzez stronę fb.com/play (strefa doładowań) - 1,5 GB na 100 dni + 15 zł na konto promocyjne na minuty/SMS/MMS do wszystkich sieci + 30 minut do Play/stacjonarne na 30 dni.
Wyczerpiesz MB/GB? To nic: możesz dokupić za 5 zł 250 mb, albo za 10 zł aż 1 gb.

Do tego możesz włączyć:
> 10 za 5 zł
> 15 za 10 zł
> 100 minut do Play/stacjonarne za 5 zł na 30 dni
> nielimitowane SMSy do wszystkich za 10 zł na miesiąc
> 30 minut do wszystkich za 6 zł

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #690099  autor: Flash999
 13 sty 2014, 23:27
@Karlos20
Dzięki za ten post, jednak nie doczytałeś (rozumiem, jest noc, ja też ledwo co myślę), chodzi mi tylko o ofertę Plusa ;).
Moja dociekliwość zmusza mnie do przetestowania usług każdego operatora, a mam właśnie dwa doładowania za dychę do Plusa i trzeba kiedyś wykorzystać :D.

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #690109  autor: andrzejgolota
 14 sty 2014, 01:13
@Flash999

Zostawałby Ci jeszcze ew. Nowy Plus Internet na Kartę. Bonusy netowe za doładowanie są naprawdę spoko 4,1 gb bodajże za doładowanie 50 zł, tyle że ważność środków jest tutaj mniej korzystna - przy doładowaniu za 50 zł - 60 dni, koszt wynosiłby więc 25 zł miesięcznie a to za dużo jak mniemam.

Poza tym:
minuta 29 gr
sms 19 gr
 #690114  autor: icey
 14 sty 2014, 03:56
Cześć wszystkim, postanowiłem znowu zmienić sieć w grudniu przeniosłem się do Virgin jednak nie spełniły się moje oczekiwania. Czas zmienić na lepszą ofertę. Wymagania dość standardowe, max do 30zł miesięcznie, tylko sim. Tym razem zmieniam nastawienie i ukierunkowuję się głownie na rozmowy i sms-y, do tego fajnie byłoby mieć dostęp do internetu więc jakiś dodatkowy niedrogi pakiet 200mb powinno mi wystarczyć.
Rozmowy i sms-y do wszystkich, obojętnie jaka sieć aby było jak najtaniej a pakiety czy bonusy zawierały jak najwięcej minut i wiadomości.
  • Strona 6 z 136
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 136
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 136