DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 19 z 111
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 111

 #748117  autor: Blank
 11 wrz 2014, 19:13
sebusy,
Moim zdaniem to błąd, ale to moje zdanie.
Jeśli MVNO przedstawia dość ciekawą ofertę, nie sprawia wrażenia, że klientów ma w dupie, oraz nie dzieje się nic złego, to czemu MVNO uważasz za bardziej ryzykowny?
Przecież migracja z MVNO trwa tylko 1 dzień ;)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #748124  autor: JacekK
 11 wrz 2014, 19:37
sebusy pisze:Klucz Mobile, to ja prosiłem i dostałem, dzięki, ale po tym jak numer przyszedł zdecydowaliśmy z żoną, że ona porzuci DUAL-SIM, no a niestety według mojego, podkreślam według mojego podejścia MVNO nie stanie się u nas nigdy głównym i jedynym numerem. Obecnie numer już aktywowałem i jest niestety tylko rezerwą, takim stacjonarnym domowym zamiast Virgin.
I dlatego wg Twojego - powtarzam Twojego - podejścia moim zdaniem - powtarzam moim zdaniem - będziesz płacił więcej :) Tylko to zyskasz :)

Pozdrawiam!

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #748162  autor: parasite
 11 wrz 2014, 21:50
Ja tam już upadek jednego MVNO przeżyłem i dalej mam swój numer więc nie ma co panikować :mrgreen:

 #748163  autor: bazooka
 11 wrz 2014, 21:54
I tu jest Panowie kwintesencja wszystkich waszych opinii i podejścia do poszczególnych użytkowników tego forum. Dlatego nie warto na tym forum (lub inaczej: wśród Was najwięcej piszących) poruszać tego tematu.
Kompletnie nie pamiętacie co piszę o sobie, nie chcecie, lub zwyczajnie nieuważnie czytacie - szkoda, napiszę tylko, że na palcach jednej ręki policzyłbym na tym forum ludzi (bynajmniej wśród tych co piszą :) ), którzy tak skrzętnie jak ja liczą wydatki.

1. napisałem moim zdaniem i nie mam zamiaru tego rozwijać, próbowałem ale...nie warto jednym słowem, szkoda czasu mi się z Wami przekomarzać - ale jest kilku takich co się ze mną tu zgadza, wiem jednak, że się nie odezwą - już dawno porzucili tę mierną dyskusję, która opiera się na tym, że trzeba Was przekonać do końca, większość z Was nie chce szukać kompromisu więc po co dyskutować. Argumenty nie dotyczą indywidualnych potrzeb. Także nie rozwijam tematu - MVNO nigdy nie będzie moim głównym numerem - choć doceniam, że dzięki m.in. MVNO mam niektóre "rzeczy" w Orange te co mam :)
2. Pod avatarem napisane ile wydaje miesięcznie + pakiety neta - sami wiecie co w Orange, jak nie wakacyjny to Liony, Lays, bony itp itd, ale tak naprawdę ostatnio przed bonusowymi pakietami miałem 200MB i starczało na m-c, za 5zł - także można uznać, że na neta nie wydam więcej niż 6zł/m-c => no i gwarantuję Wam w listopadzie lub grudniu odświeżenie cen pakietów w Orange ...w mojej stopce macie resztę potrzebnego info.
3. Tu kwestia opisywana na forum, ale wiem, że Ci co hejtują Pomarańczę nigdy tego nie docenią i nie ma dla nich to najmniejszego znaczenia - mPotwór - poczytajcie na forum jeśli chcecie - od 40-80% bonusu można wyrwać - ładuję tylko gdy jest promocja/bonus (co pół roku?) i naprawdę nikomu nie mam zamiaru wyliczać ile kosztuje mnie minuta / kolega Calm7 przy pilnowaniu minut w Go schodzi teraz do takiej kwoty, że te 12gr/min w Virgin BK się chowa, a teraz pewnie nawet 10gr z pakietów tytułowego Klucza...
Trzeba tu założyć, że dawno skreśliłem/nie jest mi potrzebny całkowity NOLIMIT do wszystkich sieci, bo wtedy bym płacił WIĘCEJ.
4. mam DUAL-SIM, który moim zdaniem jest kierunkiem dla osób, które faktycznie chcą dzwonić tanio więc nie wiem skąd założenie, że dzwonie drożej :?: Obecnie zatem drugi mBank mobile i ok30min gratis/m-c od banku. Dalej 19gr/min choć teraz z Orange (promo do końca roku) będę dzwonił za przeliczeniowo-mniej (mPotwór)

Podsumowując, znam swoje potrzeby i zwyczaje, awaryjnie mogę dzwonić za 19gr/min bo zdarza się to sporadycznie... z domu dzwonić mogę z Klucza (pisałem, że mam), ale jeszcze pakietu nie wykupywałem (6zł na koncie/rok) - no i Virgin BK (0zł na koncie) miał być przeniesiony do IZZI, ale nie pasują mi te doładowania 25zł/m-c by mieć nolimit po Play (2,3 znajomych do których dzwoni 2,3minuty w miesiącu).

P.S.
U żony rezygnacja z duala, bo okazało się, że w ciągu 3 miesięcy wykonała 2 razy 2minutowe poza 2 numery (6zł) - po co więc utrzymywać drugi numer :) ...również Orange (mPotwór oczywiście)

pozdro dla kumatych

 #748187  autor: Braymer
 11 wrz 2014, 22:48
Ostatnio był w mPotworze bonus 100% do doładowania 10 zł. Można było skorzystać dwa razy (raz na 3 dni).

Poza sieć mam teraz ok. 210 minut wydając na to 20 zł.
9,5 gr/min.

100 min za 10 zł w Kluczu to żadna rewelacja.

 #748204  autor: Blank
 11 wrz 2014, 23:32
sebusy,
Mój dla przykładu komentarz dotyczył
no a niestety według mojego, podkreślam według mojego podejścia MVNO nie stanie się u nas nigdy głównym i jedynym numerem
Zrozumiałem to jako przykladowo obawę o to, że coś będzie nie tak, że MVNO zaraz padnie, itp, która to obawa jest dla mnie bezpodstawna (1 dzień na migrację, MVNO nie znikają z dnia na dzień, zawsze najpierw coś się dzieje i to widać).
Jeśli w Orange masz taniej, to bardzo fajnie i gratuluję :)
Wiem dla przykładu, że wspomniany przez Ciebie Calm7 nie daje się orżnąć i całkiem ładnie wyciska z Orange Go. Ja osobiscie pewnie nie miałybym cierpliwości do aż tak wielkiego kombinowania, zwłaszcza, że wymaga to w zasadzie wzorowego ogarniania regulaminów, błędów, wyjątków, platformy bilingowej, zasad działania, kolejności rozliczania, itd.
Jednakże on zdaje się to wszystko doskonale ogarniać i bardzo fajnie ;]
Jeśli macie zatem taniej, to bardzo fajnie :) Ja mimo, że za dwiema sieciami szczególnie nie cierpię (Plus i Orange), to jednak możliwości kombinowania w tym drugim zawsze robiły na mnie wrażenie.
Z tego drugiego już ze wzgledów - nazwijmy to politycznych i historycznych - nie skorzystam jeszcze przez długi czas (jeśli kiedykolwiek), ale również staram się na forum zachować względną obiektywność.
Ja osobiście należę do grupy ludzi, która nie widzi szklanki do połowy pełnej, lecz do połowy pustej ;]

Braymer,
Ależ oczywiście, że to nie rewelacja. Rewelacja to miała być oferta Vectone'a, który niby miał wejść z cennikowymi 10 groszami :D
A tak serio, 10gr/min nie jest rewolucją, podobnie jak 6gr, bo te drugie obowiązuje przy kupnie pakietu za 30 zł, a 30 zł to przecież no limit mozna mieć w tej cenie.
Hmm... takie są komentarze. Oczywiście nie biorące pod uwagę, że nie każdy potrzebuje no limit, a pakiety w Kluczu zdają się łaczyć (co oznacza, że mozna duży przedłużać małym i oszczędzać).
Czy to rewelacja? W prostocie i uczciwości - moim zdaniem tak.
Bo taka jest oferta Klucza moim zdaniem - prosta i uczciwa. 19 groszy za minutę, bezpłatne rozmowy w sieci po doładowaniu za 50 zł na 180 dni i atrakcyjne pakiety minutowe.
To co mi się nie podoba to chociażby brak regulaminów.
Jednakże mimo wszystko trzeba przyznać, że oferta nie wymaga kombinowania, spamiętywania miliarda reguł i wyjątków, kodów i SMSów. A jest przy tym atrakcyjna. Do tego, dochodzą jeszcze tanie połączenia międzynarodowe.
I to jest siła Klucza - prostota i uczciwość.
A pisząc to, nie jest fanboyem tego operatora (prawdę mowiąc, imo nie jestem fanboyem żadnego operatora, najbardziej sympatyzuje z Play, ale to tylko z uwagi na Play24 i "Stop Spam", a nie ich żenującą wręcz ofertę). I tu ktoś moze zarzucić, że Lyca przecież pakiety ma dłużej i taniej. Ale pakiety minutowe ma z naliczaniem minutowym, warunki ofert jeszcze bardziej pokręcone, informacje o ofercie jeszcze bardziej pochowane, a do tego nie informuje o tym, jak "działa" ich internet.
I mimo, że jest niby tania, to nie jest ani prosta, ani tym bardziej uczciwa.
Z ofertą Orange jest podobnie. Niby jest 19gr do komórkowych, ale tylko do komórkowych, do stacjonarnych nadal jest 29gr [co jest kompletnie bez sensu, ale niech bedzie]. Do tego oferta jest "ukryta". Dowiedziec się o niej można z portalów telekomunikacyjnych odwiedzanych przez niewielką grupkę klientów i jest ograniczona ilościowo i czasowo (35000 osób może aktywować usługę tylko przez kilka najbliższych dni, a usługa będzie ważna tylko do końca roku).
Jest jeszcze mPotwór i na jego temat się nie wypowiem tak bardzo, bo po prostu nie przygotowałem się do dyskusji na ten temat. Zakładając, że bonusy są w miarę regularne, to jest to pewna opcja.
Niezaleznie od wszystkiego, bez wątpienia, oferta Orange może byc tania, ale czy jest prosta? Bynajmniej. Czy jest uczciwa? Tu też bym polemizował.
Dlatego ja osobiście kibicuję ofertom takim jak Klucz, bo są naprawdę pozytywnym wyjątkiem w naszym kraju pełnym oszustów, którzy próbują cię zrobić w balona na każdym kroku.

Edit: Przesadziłem trochę z długoscia posta, więc wybaczcie, ale nie chce mi się go streszczać xD

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #748227  autor: bazooka
 12 wrz 2014, 07:03
divhashmorex, widzę w tym długim poście? (czasami trzeba, zobacz na moje) o wiele mniej hejtingu, większa obiektywność i już się inaczej czyta.... :)
divhashmorex pisze:Zrozumiałem to jako przykladowo obawę
To nie ma znaczenia jak to rozumiesz, ja mogę czytać regulaminy i kruczki, które są STOSOWANE u każdego O. :!: (i trzeba je czytać by jak to określiłeś nie dać się zrobić w balona).
divhashmorex pisze:Ja osobiscie pewnie nie miałybym cierpliwości
W takim razie do Ciebie też mogą paść podejrzenia
mvno-gsm_pl pisze:będziesz płacił więcej :) Tylko to zyskasz :)!
...nieprawdaż :?:
divhashmorex pisze:nie każdy potrzebuje no limit, a pakiety w Kluczu zdają się łaczyć
Bardzo dobrze, że Klucz jest ofertą prostą - super, że NIE trzeba czytać jego regulaminów, jednak dopiszę Ci, że w Orange prepaid: pakiety też się łączą i też nie wymagają aż takiego kombinowania jak Ci się zdaje: tu mamy taryfy zresztą jak w Play i moim zdaniem tu jest pies pogrzebany: Taryfa u operatora W4 jest jak osobny MVNO - gdybyś dobrze przejrzał REGULAMINY, lub nawet wpisy takich pomarańczowych jak my okazałoby się, że w Orange znalazł byś taryfę dla siebie....chyba że potrzebujesz NOLIMIT lub masz 2/3 kontaktów w Play - jak ja :)
...mi się osobiście jakość rozmów, zasięgu itp itd w P4 nie podoba /piszę na przykładzie Virgin/ i raczej też nie mam zamiaru przeglądać ich regulaminów (chyba, że dla kogoś) bo się tam nie wybieram. [przy okazji tak jak kiedyś lubiłem tak teraz przestałem lubić fioletowy kolor :) ]

Poza tym kontrolowanie regulaminów, a właściwie pamiętanie tego jak funkcjonuje dany operator (po tylu latach drobna zmiana nie robi takiej różnicy jak uczenie się od nowa) jest dla mnie tym samym czym sprawdzenie co miesiąc czy czasem MVNO nie ogłasza, że coś zmienia lub się zwija.
Tylko proszę nie pisz więcej, że potrzebny jest
divhashmorex pisze:1 dzień na migrację

...od momentu gdy decydujesz, że chcesz przenieść numer do innej sieci... :?
Przemyśl, pomyśl i potem napisz - wyobraź sobie, że dziś właśnie, dziś chcesz zmienić sieć nie mając żadnego startera w domu na półce :) i napisz mi kiedy masz 100% pewność, że Twój numer zabrzmi w nowej sieci - podaj konkretny dzień i podaj dni od dziś na przykładzie Klucz mobile :)
Tymczasem jeśli ja mam jednym kodem USSD/kliknięciem w systemie on-line/smsem zmienić TARYFĘ, która akurat bardziej mi odpowiada i tu WAŻNE: NIE PATRZĄC, ile mam środków nadpłaconych na koncie i martwić się co z nimi zrobić lub mieć konieczność ich utraty (weź to pod uwagę przy ocenie czasu migracji) to ja wolę dobrać sobie inną taryfę w mojej Pomarańczy...lub nju :!: ...i tak właśnie zrobiłem niedawno, mimo wielkiej dezaprobaty naszego Calm-usia :)
[tu taka wstawka: w Orange na kartę, jeśli potrzebujesz dzwonić na stacjonarki możesz mieć 10gr/min - Pakiet Minut za 6zł/60min/30dni - wystarczy odpowiednia taryfa]

Naprawdę zgódźcie się choć z tym, że klucz tkwi w DUAL-SIM, od którego większość z "aktywnych" na forum stroni jak widzę, ale naprawdę mogę sobie właśnie przenosić swój numerek drugi (z tę samą końcówką co w Orange :) ) po operatorach MVNO, które najbardziej mi akurat odpowiadają, i przede wszystkim nie musieć nadpłacać nawet 50zł / 180dni - co jest jak dla mnie, minimalisty sporym problemem i bólem.
I tu dodam, że brałem pod uwagę cały czas by moja żona i ja oraz jeszcze 2 osoby mając dual-sim zawsze miały drugą kartę SIM u tego samego MVNO/MNO, który daje darmówki po sieci, ale żaden nie chce dać takim tanim lub żadnym kosztem jakie było w Virgin BK od Walentynek 2014 do końca czerwca i dopóki takiego MVNO nie będzie, będę się nie dawał "orżnąć" w Orange oraz wyciągał od mBanku te 30min/miesięcznie poza sieć, które są w Kluczu warte...niech będzie, że 3,30zł - mało? Niech będzie, że mało ale ja bynajmniej mogę mieć mało na koncie by mieć numer (5zł / 2 miesiące).
Czekam na coś takiego jak wyżej opisywana promocja Virgin - i zaraz przenoszę numerek...drugi numerek :)
...głównego nie przeniosę, no chyba że ktoś mi napisze gdzie 300-400min do Orange i 50minut poza sieć, będę miał taniej niż za 12,80zł :?:

 #748256  autor: lluukk
 12 wrz 2014, 09:24
Zastanawiam się wciąż nad tym Kluczem...
Patrzę na ich stronę i co widzę - cenny:
UE - 15 groszy
Wielka Brytania - 15 Groszy
czy coś mnie ominęło ? ;)

a poważnie - jest coś lepszego na dzwonienie do Unii - bez zastanawiania się czy komórka czy stacjonarny i w jakiej sieci odbiorca ma telefon. ?

lluukk

 #748257  autor: Emsi
 12 wrz 2014, 09:26
lluukk, jeszcze nic lepszego nie wynaleźli. :wink:

 #748260  autor: lluukk
 12 wrz 2014, 09:32
Emsi pisze:lluukk, jeszcze nic lepszego nie wynaleźli. :wink:
może jakiś Voip - przez numer dostępowy albo neta (i minut mam bez liku dzięki Play ZM i dostęp do netu dzięki Lion-om duży)... ?

lluukk

 #748262  autor: JacekK
 12 wrz 2014, 09:34
lluukk pisze:Zastanawiam się wciąż nad tym Kluczem...
Patrzę na ich stronę i co widzę - cenny:
UE - 15 groszy
Wielka Brytania - 15 Groszy
czy coś mnie ominęło ? ;)

a poważnie - jest coś lepszego na dzwonienie do Unii - bez zastanawiania się czy komórka czy stacjonarny i w jakiej sieci odbiorca ma telefon. ?
Generalnie tanie sieci umożliwiające w prosty sposób dzwonić za granicę za grosze są trzy: Lebara Mobile, Lycamobile, KLUCZ Mobile. Są jeszcze promocje w innych sieciach, jak np. Orange, czy Heyah, ale tam jest wyraźnie drożej z nielicznymi wyjątkami (jak np. obecna promocja Heyah na Ukrainę).

Jeśli nie chcesz się zastanawiać nad siecią odbiorcy ani tym, czy ma telefon stacjonarny i komórkę, a jednocześnie nie chcesz się bawić w pakiety - polecam KLUCZ Mobile. Tam cała UE i Norwegia kosztuje 15gr/min z naliczaniem 30-sekundowym.

Możesz jednak jeszcze bardziej zejść z cen, korzystając z pakietów w Lycamobile lub Lebara. Jeśli nadal nie chcesz się zastanawiać nad siecią itp, to polecam:

- Lycamobile - Pakiet Wszystko w jednym 15- 150 minut w kraju i za granicę za 15 zł (10 gr/min z naliczaniem minutowym)

- Lebara Mobile - Pakiet MIX S (zakupiony on-line kosztuje 13,50 zł) - 150 minut w kraju i za granicę (9gr/min, naliczanie minutowe)

Najtaniej więc masz całą UE za 9gr/min na wszystkie numery. Pakiet zawiera 150 minut i jest ważny 30 dni.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2014, 09:37 przez JacekK, łącznie zmieniany 1 raz.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #748265  autor: JacekK
 12 wrz 2014, 09:38
@ divhashmorex

Wykupując w KLUCZ Mobile najtańszy pakiet minutowy za 3 zł schodzisz z ceną do 15 gr/min właśnie :) Więc trochę jesteśmy ;)

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #748268  autor: JacekK
 12 wrz 2014, 09:42
divhashmorex pisze:mvno-gsm_pl,

Ale tylko trochę, troszeczkę :twisted:
Myślę, że w ciągu 1-2 lat realne jest obniżenie cen połączeń krajowych do tego poziomu w standardzie. Niestety póki co mamy więcej, a w wielu sieciach wciąż horrendalne 29gr/min... Że o starych taryfach nie wspomnę...

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #748269  autor: lluukk
 12 wrz 2014, 09:44
mvno-gsm_pl pisze:
lluukk pisze:Zastanawiam się wciąż nad tym Kluczem...
Patrzę na ich stronę i co widzę - cenny:
UE - 15 groszy
Wielka Brytania - 15 Groszy
czy coś mnie ominęło ? ;)

a poważnie - jest coś lepszego na dzwonienie do Unii - bez zastanawiania się czy komórka czy stacjonarny i w jakiej sieci odbiorca ma telefon. ?
Generalnie tanie sieci umożliwiające w prosty sposób dzwonić za granicę za grosze są trzy: Lebara Mobile, Lycamobile, KLUCZ Mobile. Są jeszcze promocje w innych sieciach, jak np. Orange, czy Heyah, ale tam jest wyraźnie drożej z nielicznymi wyjątkami (jak np. obecna promocja Heyah na Ukrainę).

Jeśli nie chcesz się zastanawiać nad siecią odbiorcy ani tym, czy ma telefon stacjonarny i komórkę, a jednocześnie nie chcesz się bawić w pakiety - polecam KLUCZ Mobile. Tam cała UE i Norwegia kosztuje 15gr/min z naliczaniem 30-sekundowym.

Możesz jednak jeszcze bardziej zejść z cen, korzystając z pakietów w Lycamobile lub Lebara. Jeśli nadal nie chcesz się zastanawiać nad siecią itp, to polecam:

- Lycamobile - Pakiet Wszystko w jednym 15- 150 minut w kraju i za granicę za 15 zł (10 gr/min z naliczaniem minutowym)

- Lebara Mobile - Pakiet MIX S (zakupiony on-line kosztuje 13,50 zł) - 150 minut w kraju i za granicę (9gr/min, naliczanie minutowe)

Najtaniej więc masz całą UE za 9gr/min na wszystkie numery. Pakiet zawiera 150 minut i jest ważny 30 dni.
Wielkie dzięki za informację !!!

Wiem już jak zrobię - jak będę miał tylko trochę do pogadania wybiorę Klucz - bo po doładowaniu nic nie przepada konto ważne rok, jak będę miał dużo do gadania tak pow 2 godzin w ciągu 30 dni pomyślę o Lyca/Lebara - bo tam jak wydzwonię mniej to reszta po 30 dniach przepada.
Fajnie 10 -15 groszy z komórki do Unii - super :)

lluukk

 #748272  autor: JacekK
 12 wrz 2014, 09:47
Nie ma sprawy. Z KLUCZ Mobile sprawa jest jasna. Jeśli jednak będziesz potrzebował więcej i taniej, to ja osobiście polecam Lebarę:

http://www.lebara.pl/sklep/mix

Oczywiście pierwszy pakiet (jeśli zależy Ci tylko na rozmowach). Wyjdzie 9gr/min.

Pozdrawiam!

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #748275  autor: lluukk
 12 wrz 2014, 09:52
mvno-gsm_pl pisze:Nie ma sprawy. Z KLUCZ Mobile sprawa jest jasna. Jeśli jednak będziesz potrzebował więcej i taniej, to ja osobiście polecam Lebarę:

http://www.lebara.pl/sklep/mix

Oczywiście pierwszy pakiet (jeśli zależy Ci tylko na rozmowach). Wyjdzie 9gr/min.

Pozdrawiam!
tylko małe pytanko, żebym już nie musiał szukać - jaka ważność w Lebara po doładowaniach ?

lluukk

 #748277  autor: JacekK
 12 wrz 2014, 09:56
W Lebara nie ma czegoś takiego. Jeśli używasz telefonu, konto będzie ważne zawsze. Podobnie jest w Lycamobile. Musisz minimum raz na 3 miesiące wykonać jakąkolwiek czynność telekomunikacyjną (wykonać rozmowę, wysłać SMS - nawet darmowy). Nominał doładowania nie ma tu znaczenia. Nawet po doładowaniu za 5 zł konto może być ważne latami.

Pamiętaj też, że KLUCZ i Lebarę można doładować tak samo jak Plus. Lycamobile ma natomiast swoje doładowania.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #748303  autor: negra
 12 wrz 2014, 11:09
Napiszcie mi proszę jak wygląda sprawa przeniesienia numeru telefonu do Klucz. Wczoraj dostałem wiadomość od Klucz Mobile ;otrzymano potwierdzenie przeniesienia numeru .......do K.M , spodziewana data przeniesienia to 12.09.2014 r. i czy dzisiaj będę już mógł korzystać ze swojego numeru w nowej dla mnie sieci? Czy dostanę jeszcze jakieś powiadomienie? Dodam że w poprzedniej sieci od rana nie mogę się już gdziekolwiek połączyć , brak sygnału .
  • Strona 19 z 111
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 111
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 111