DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 223 z 624
  • 1
  • 221
  • 222
  • 223
  • 224
  • 225
  • 624
 #821204  autor: piotras
 04 wrz 2015, 08:40
Z konsultantami na pierwszej linii się nie rozmawia. Dzwoniłem wczoraj, pytałem o P8 Lite, konsultant powiedział, że telefon można kupić tylko drogą internetową. Powiedziałem spoko i poprosiłem o przełączenie do SUK. Po 5 minutach przedłużyłem umowę z tym telefonem.

Nie rozmawiajcie z konsultantami na pierwszej linii, tylko proście od razu o przełączenie do SUK. Szkoda czasu.
 #821310  autor: Egzo
 04 wrz 2015, 18:39
Czy w SUK pracownicy mają zakaz obniżania abonamentów czy to tylko ich indywidualna sprawa? Walczę o obniżenie abonamentu i za diabła się nie da . Gość jest nieugięty.
 #821312  autor: bulgar_rpk
 04 wrz 2015, 18:45
Egzo pisze:Czy w SUK pracownicy mają zakaz obniżania abonamentów czy to tylko ich indywidualna sprawa? Walczę o obniżenie abonamentu i za diabła się nie da . Gość jest nieugięty.
Ja obniżyłem z 54.90 na 49.90 bez problemu

MY400x,MT50,A52,T290i,C260,L760,K510i,J105I,Avila,K770I
,3110c,I5800,6300,E65,PAP3500,S'POP,Ace2,L530DS,Y560 L01, Idol 4, R4A
 #821319  autor: Egzo
 04 wrz 2015, 19:09
Czyli konsultant co oddzwania do mnie jest nieugięty . Więc jak dwa lata wcześniej przeniosłem numer do Orange pozostał następny do przeniesienia.
 #821326  autor: mikkel
 04 wrz 2015, 20:11
Egzo pisze:Gość jest nieugięty.
Napisz wiadomość przez iboa że przedstawiona oferta jest dla Ciebie nie do przyjęcia i chcesz zniżki to zaraz zadzwonią z prawidłową ofertą.
Jeśli nie zadziała to mów że chcesz zmienić operatora i nawet wyślij im wypowiedzenie.
Może rozmawiasz z gościem "pierwszego kontaktu"?
 #821361  autor: Egzo
 04 wrz 2015, 23:57
mikkel pisze:
Egzo pisze:Gość jest nieugięty.
Napisz wiadomość przez iboa że przedstawiona oferta jest dla Ciebie nie do przyjęcia i chcesz zniżki to zaraz zadzwonią z prawidłową ofertą.
Jeśli nie zadziała to mów że chcesz zmienić operatora i nawet wyślij im wypowiedzenie.
Może rozmawiasz z gościem "pierwszego kontaktu"?

Jutro będę kombinował z IBOA.
 #821590  autor: Rafix
 06 wrz 2015, 10:31
Moj ojciec tez pierwszego konsultanta opieprzyl, ze oferta jest nie do przyjecia, wiec ten mu zaproponowal... Desire820 z ekranem 5' :P Taki zdolny chlopak :) Pozniej na suk tez kobieta, chociaz konkretniejsza uwazala, ze Idol 5,5' jest u nich niedostepny, wiec znow dostala zje... ze przeciez sa cenniki w internecie i zeby nie sciemniala, to niby pogadala z kierownikiem i w magiczny sposob jeden ostatni sie znalazl za 99zl :) Wiec ojciec znow, ze z jakiej paki za 99zl, po tym ile probowali mu wmowic ze telefon jest niedostepny, od razu zeszla na 20zl za przesylke i czesc. Badzcie twardzi i zorientowani w cennikach, bo faktycznie sa duzo ciezsi w negocjacjach i maja chyba ostro narzucone co maja sprzedawac.

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka
 #821597  autor: marcinkrakwoj
 06 wrz 2015, 11:21
coś chyba rzeczywiście jest na rzeczy z trudniejszymi negocjacjami.

Dzwoniłem w środę 02.09 do SUK, bo wyszedł mi temat przeniesienia drugiego numeru do t-mobile z heyah na kartę (o czym wspominałem chyba dwie strony wcześniej) i chciałem się dopytać czy dadzą jakiś rabat, gdy jednocześnie przedłużę u nich umowę na pierwszy numer. O ile gość powiedział że nic nie wykombinuje z przeniesieniem, to od razu dostałem taką ofertę jaką chciałem na przedłużenie, gość naprawdę był kumaty i sam zaproponował "prywatnym zdaniem" Samsunga ALPHE zamiast s5 .
Następnego dnia stwierdziłem, ze skoro na przeniesienie numeru nie dadzą mi więcej niż -10zł usługi z ulgą, to przeniosę przez stronę WWW, gdzie mam lepsze ceny telefonu.

Po małej pomocy ze strony konsultantki, która na moją prośbę zadzwoniła i dopełnieniu formalności zadzwoniłem do BOA, gdzie pierwszy konsultant, gdy poprosiłem o połączenie z SUK spytał czy chcę otrzymać jego ofertę, oczywiście była niesatysfakcjonująca więc przełączył mnie do SUK, gdzie rozmawiałem z jakąś konsultantką, która stwierdziła że nie może mi dać tej oferty co chcę, gdyż w systemie jest wpisana oferta RELAX w cennikowej cenie i jakiś HTC czy coś, zaśmiałem się że na 100% nikt mi tego nie proponował, że dzień wcześniej miałem wszystko dograne z ALPHĄ.
Po czym babka powiedziała że musi porozmawiać z kierownikiem , gdy "wróciła" powiedziała że ich błąd i dlatego dadzą mi taryfę RELAX -10 zł i ALPHE -250zł. Gdy zapytałem żeby mi jeszcze dała ofertę na COMFORT, zaczęła coś kręcić że tylko RELAX może , że za długi czas do końca umowy itp , itd. Zgodziłem się na RELAX i od razu wspomniałem, że dobijamy targu jak darmowa przesyłka kurierska i wymiana karty, po czym od razu się zgodziła. Oczywiście wszystko w pośpiechu, gdyż babka mówi że w systemie ostatnia ALPHA.
Zapomniałem dodać jeszcze, że nie wiem czy się kobiecinie pomyliło czy to było specjalnie by mnie naciągnąć, gdyż powiedziała coś takiego "czyli robimy taryfę RELAX 89,99 - 10zł = 79.99zł", oczywiście ją sprostowałem :)

Do czego zmierzam:
1. dziwne zachowanie SUK od 03.09
2. Dziwne podobieństwo sytuacji z kolegą Rafix
3. Dokładnie jak napisał kolega RAFIX: najlepiej siedźcie przed kompem z regulaminem i załącznikiem, jak słyszą ze znacie ceny itp. do wymiękają (przynajmniej takie moje zdanie)
 #821631  autor: Robi
 06 wrz 2015, 14:24
WITAM.
Co oznacza w cenniku, że np samsung s5 w taryfie relax kosztuje 1199/599 oraz za ile realnie można wynegocjować ten telefon w SUK w taryfie relax i comfort (przedłużenie umowy)
 #821654  autor: anonim69
 06 wrz 2015, 15:45
W cenniku masz pierwszą cenę od której w taryfach o których piszesz dostaniesz 250zł upustu na tel., cena druga obowiązuje przy przedłożeniu przez internet , a więc bez zniżek, które dostaniesz realizując umowę przez SUK.
Musisz sobie policzyć jak wychodzi korzystniej.
 #821704  autor: mariananna
 06 wrz 2015, 17:22
Jesli klient prywatny, to internet, ewentulanie infolinia sklepu internetowego 608900110. Sprzedają tam ofertę SURF no limit kom/stac/sms/mms 2 gb netu za 39.99zł, teraz dorzucją do tego jakiś smartfon za 9zł, nic specjalnego, ale mozna sprzedac, albo komus oddac... Ewentualnie jest Heyah Smart - 34.98zł : 4 giga netu kom/stac/sms/mms umowa na czas nieokreslony. To jest T-Mobile tylko pod innym szyldem, zamawia sie na stronie albo pod numerem 608900110.
 #821748  autor: VoytaS
 06 wrz 2015, 19:28
Ile dostaje sie znizek w taryfie smartfonowa okazja jump comfort ? Chodzi o kwote jaka nalezy odjac od ceny aparatu oraz dodatkowo znizek np -10 do abo + nielimitowane stacjonarne itp
 #821835  autor: Patryxx
 07 wrz 2015, 10:32
Mi też nie pasowała umowa i dali mi lepszą ofertę, pod tym względem mają bardzo dobry stosunek do klienta, przynajmniej z moich doświadczeń.
 #821888  autor: DANY-D4
 07 wrz 2015, 14:15
Witam,
orientuje się ktoś z forumowiczów jak wygląda oferta przedłużenia bez telefonu.
 #821921  autor: Rafix
 07 wrz 2015, 16:35
marcinkrakwoj pisze: Do czego zmierzam:
1. dziwne zachowanie SUK od 03.09
2. Dziwne podobieństwo sytuacji z kolegą Rafix
3. Dokładnie jak napisał kolega RAFIX: najlepiej siedźcie przed kompem z regulaminem i załącznikiem, jak słyszą ze znacie ceny itp. do wymiękają (przynajmniej takie moje zdanie)
Dokładnie, ojciec drugi raz przedłużał umowę przez telefon - poprzednim razem, ustalił taryfę i kazał dzwonić do mnie w sprawie telefonu, 5minut i załatwiony telefon, zbita cena do 1zł i gitara. A teraz... po pierwszej rozmowie z konsultantem z pierwszej linii musiałem ojca pół godziny edukować jak ma to załatwić, jakimi argumentami, co na pewno będą mówili i jak na to reagować (mój ojciec nie siedzi w ogóle w technologiach, telefonach itd) bo niestety nie było możliwości spotkać się i przekazać telefon po weryfikacji itd. Byłem w ciężkim szoku i gdyby nie to, że szkoda mi wydawać na telefon więcej niż te 20zł za kuriera to bym ich olał i załatwił przez sieć. Pracowałem i pracuję podobnie jak oni, rozumiem plany, odgórne wymagania itp. No ale jak ktoś konkretnie mówi, co go interesuje i próbują mu coś naściemniać, to jest już niefajnie

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka
 #821936  autor: lumipadre
 07 wrz 2015, 18:38
Hej,

przebrnąłem przez prawie cały wątek i nagle zmienił się cennik i nie do końca ogarniam.
Orientuje się ktoś ile przez SUK w ofercie Jump Multi będzie kosztował Galaxy s5? Czy przy okazji nowego cennika i nowych zasad też obowiązuje przez SUK +2GB (czyli w opcji Jump Multi 7GB przesyłu danych)? Teraz na stronie s5 mam w cenie 359zł, jeżeli SUK obniża max o 300zł to wyjdzie 699zł.

Będę wdzięczny za wyjaśnienie.
 #821938  autor: szati
 07 wrz 2015, 18:39
Dzisiaj dostałam taka ofertę
Taryfa Relax
Abonament 79,90
Nielimitowane na wszystko
Internet 3 GB
Telefon Samsung gold (nie pamiętam dokładnej nazwy) 9 zł

Czyli standard ze strony - nie wiem po jakiego dzwonią z taką oferta.
Powiedziałam ze dwa lata temu dostałam zniżkę na abonament wiec dostałam -10 zł. Pytam dlaczego tylko tyle skoro oprócz tego nr posiadam jeszcze dwie faktury (tel. Stacjonarny i internet domowy. Pan poprosił żebym popoczekala pół minuty pójdzie zapytać kierownika. Po powrocie zostałam poinformowana ze dostałabym -20 gdybym przedluzala abo na tel stacjonarny lub Internet.
Dla mnie to nie zrozumiałe na stronie pisze ze za każdą dodatkową fakturę dostaje się -10zl czyli powinnam dostać -20.
Ok pytam się o inny telefon niż ten który mi zaproponowali mowie jaki chce a on mi daje obniżkę tylko 100 zł. Mówię że dwa lata temu przy niższym abo dostałam zniżkę 300 zł na telefon - Proszę czekać pójdę zapytać kierownika ale niestety nic to nie dadało. Później jeszcze chciałam zniżkę 250 jak tutaj piszecie że dostajecie ale konsultant się nie zgodził.

Mam czas jeszcze wiec poczekam może się coś zmieni a jak nie to napisze maila co chce bo wychodzi na to ze tak będzie najlepiej.
  • Strona 223 z 624
  • 1
  • 221
  • 222
  • 223
  • 224
  • 225
  • 624
  • 1
  • 221
  • 222
  • 223
  • 224
  • 225
  • 624