DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #687469  autor: dzikus889
 03 sty 2014, 15:42
Witam

Mam 2 pytanka.

1) Czy po wykupieniu pakietu np ~2GB za 50zl w Orange Free i wczesniejszym wlaczeniu RWK, pakiet ten ma waznosc 90 dni czy wydluza sie na rok?
2) Jesli odpowiedzia na pierwsze pytanie jest "Tak, wydluza sie na rok", to czy sa jeszcze inne oferty w innych sieciach tego wlasnie typu?

Z gory dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam :)

 #687475  autor: Golarz Filip
 03 sty 2014, 16:15
Pakiet będzie ważny rok. Co do podobnej konstrukcji w innych ofertach to mogę się mylić,ale na pełnej prędkości, cały rok ważny jest pakiet po zakupie tylko właśnie w OFnK.
 #687507  autor: mi80
 03 sty 2014, 17:20
dzikus889 pisze: 1) Czy po wykupieniu pakietu np ~2GB za 50zl w Orange Free i wczesniejszym wlaczeniu RWK, pakiet ten ma waznosc 90 dni czy wydluza sie na rok?
W OFnK sa w ogole dostepne pakiety do kupienia?? Czy mowa o standardowym bonusie?

 #687510  autor: Niezgodna7
 03 sty 2014, 17:34
To potoczna nazwa przyznawanego bonusa MB /GB od doład.za 50zł.
PS. Można też kupić we Free pakiet 1000 minut, lub 600 sms mms
:- D

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #687550  autor: dzikus889
 03 sty 2014, 19:30
mi80 pisze:
dzikus889 pisze: 1) Czy po wykupieniu pakietu np ~2GB za 50zl w Orange Free i wczesniejszym wlaczeniu RWK, pakiet ten ma waznosc 90 dni czy wydluza sie na rok?
W OFnK sa w ogole dostepne pakiety do kupienia?? Czy mowa o standardowym bonusie?
Przepraszam jesli moje pytanie wydalo sie niespojne i niezrozumiale, wynika to niestety z mojego braku wiedzy na ten temat. Wracajac do wątku, oczywiscie chodzilo mi o "bonus" przyznawany po doladowaniu. Rozumiem, ze sie wydluzy okres dostepnego transferu tak jak napisaliscie wyzej oraz, ze konkurencja nie ma podobnych "myków" do zrobienia aby takie cos zyskac? :)

aaa... zapomnialbym.. czy ma znaczenie to w jakiej kolejnosci ten myk sie zrobi? rwk+doladowanie lub na odwrot? czy rwk trzeba zawsze wlaczac przed kolejnym doladowaniem?

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi !

 #687596  autor: Niezgodna7
 03 sty 2014, 21:50
...teraz, to już chyba w ogóle nie trzeba doładowywać konta...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #687842  autor: Aen Hen Cerbin
 04 sty 2014, 19:58
Calm7 pisze:...teraz, to już chyba w ogóle nie trzeba doładowywać konta...
Ale jeśli ma się konto promocyjne i złotówki na nim, to niestety... trzeba :evil:

HTH.

TakTak Happy | Play Fresh | Nowy Simplus | Nowy Orange Go | Orange Freedom @ &tp