DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #35646  autor: d@mi@n
 18 gru 2005, 13:06
Witam,

Ostatnio w internecie spotkalem sie z opinia jednego z internautow, ze aby miec Zoom w 6230 wystarczy wgrac odpowiednia aplikacje JAVA i przez nia korzystac z kamerki. Podobno to samo dotyczy nagrywania filmow dluzszych niz 4 min... (wg.niego mozna nagrac az godzine) Czy ktos z was potrafi cos powiedziec na ten temat? Osobiscie aparat w komorce uwazam za zbedny bajer,ale jesli juz robie zdjecie to zoom by mi sie przydal... Jesli cos takiego istnieje to poprosze o namiary, skad mozna to pobrac.Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi :) :)

Pozdrawiam,
Damian

 #35683  autor: Ish
 18 gru 2005, 14:43
Osobiscie watpie w to. Takie rozszerzenie mozliwosci sluchawki poprzez aplikacje JAVA, jest mozliwe jedynie w telefonach ktore maja Symbiana.

 #35691  autor: d@mi@n
 18 gru 2005, 15:39
Ish pisze:Osobiscie watpie w to. Takie rozszerzenie mozliwosci sluchawki poprzez aplikacje JAVA, jest mozliwe jedynie w telefonach ktore maja Symbiana.
... tak właśnie myślałem. Dzięki za odpowiedz :)

 #35693  autor: Ish
 18 gru 2005, 15:53
Prosze bardzo :)