DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #38095  autor: matis_7893
 27 gru 2005, 18:30
Kupalem se Nokie 6230i :) . Świetna jest :!: :!: :!: Nokia RULEZ! No ale kupilem ją z sim lockiem(era), a facio od razu mi go zdjął. W komorce zostały taperty z ery, wygaszacze, dzwonki, zakladki, itp. Chcialem sie pozbyc wszystkiego z komorki, co ma związek z erą. No i weszlem w menu>ustawienia>konfiguracja>... i... skasowalem konfiguracje z ery :shock: ! No i teraz mi mms-y nie dzialają! Prosze was, dajcie mi instrukcje, co mam z nią zrobic, zeby wszystko mi dzialalo! ( mmsy... ) I przy okazji, jak pozbyc sie wygaszaczu z ery, ktory pokazuje sie przy wlaczaniu i wylaczaniu tel?????? POMOCY!!!

 #38119  autor: Klusek
 27 gru 2005, 19:21
Skorzystaj z tej strony i wyślij sobie ustawienia dla swojego telefonu (oczywiście tylko jeśli potrzebujesz ustawień dla Orange, ale chyba tak bo taką sieć masz w profilu).

Obrazek
Obrazek

 #38304  autor: matis_7893
 28 gru 2005, 12:07
dzieki Klusek :) . Nie wiedzialem ze to takie proste :) WIELKIE DZIEKI!!! !!! !!!