DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #58843  autor: memphis
 06 mar 2006, 12:37
mozecie mi powiedziec jak dlugie filmiki mozna krecic N6020 ? i do jakiego rozmiaru. podobno aplikacje na ten telefon niemoga przekracza 130kb, to prawda ?

 #58853  autor: piotrz
 06 mar 2006, 13:51
z tego co pamiętam to 15s.

 #58856  autor: bosmanxxl
 06 mar 2006, 14:11
imho takie do rozmiaru mms czyli max 100 kb

 #58890  autor: Marek
 06 mar 2006, 17:37
50s max , mms 15s

 #58892  autor: orB
 06 mar 2006, 17:43
bosmanxxl pisze:imho takie do rozmiaru mms czyli max 100 kb
to np u mnie powinno kręcić do 6 sekund :)

 #58925  autor: ywis
 06 mar 2006, 18:30
Ja nie wiem, nie rozumiem ludzi po co im takie rzeczy, kręcenie filmów... eh... szkoda słów. Telefony są od tego żeby dzwonić i pisać krótkie wiadomości tekstowe, to nie jest kamera, ani aparat cyfrowy który nam ma zastąpić te rzeczy.

Jeśli chcesz mieć dobrą jakość i długi czas nagrywania obrazu, to kup kamere cyfrową i problem masz z głowy.

 #58933  autor: dziedziel
 06 mar 2006, 18:36
ywis pisze:Ja nie wiem, nie rozumiem ludzi po co im takie rzeczy, kręcenie filmów... eh... szkoda słów. Telefony są od tego żeby dzwonić i pisać krótkie wiadomości tekstowe, to nie jest kamera, ani aparat cyfrowy który nam ma zastąpić te rzeczy.

Jeśli chcesz mieć dobrą jakość i długi czas nagrywania obrazu, to kup kamere cyfrową i problem masz z głowy.
Kamera cyfrowa jest droga pozatym nie wszedzie sie ja nosi, telefon przewaznie ma sie zawsze przy sobie i to dlatego warto miec kamerke w telefonie, poza tym telefon jesd duzo tanszy :wink:

Pozdrawiam Dziedziel

 #58935  autor: ywis
 06 mar 2006, 18:41
dziedziel pisze:
ywis pisze:Ja nie wiem, nie rozumiem ludzi po co im takie rzeczy, kręcenie filmów... eh... szkoda słów. Telefony są od tego żeby dzwonić i pisać krótkie wiadomości tekstowe, to nie jest kamera, ani aparat cyfrowy który nam ma zastąpić te rzeczy.

Jeśli chcesz mieć dobrą jakość i długi czas nagrywania obrazu, to kup kamere cyfrową i problem masz z głowy.
Kamera cyfrowa jest droga pozatym nie wszedzie sie ja nosi, telefon przewaznie ma sie zawsze przy sobie i to dlatego warto miec kamerke w telefonie, poza tym telefon jesd duzo tanszy :wink:
Rozwalają mnie takie komentarze... no ale cóż. Telefon powtarzam jeszcze raz, służy do rozmawiania i pisania sms, a nie robienia i zapisywania w postaci video obrazu.
To kurcze, Ci co mają studia które obsługują jakieś przyjęcia, wesela, też powinni przejść na tel. i z nich korzystać, w końcu wyjdzie taniej, a dla nich więcej $$$ będzie...

 #58938  autor: Kaczy
 06 mar 2006, 18:46
dziedziel pisze: poza tym telefon jesd duzo tanszy :wink: [/b][/color]
Właśnie dlatego telefon jest tańszy, że nie ma w sobie wbudowanego odpowiednika normalnej kamery.

Gdyby dało się taką kamerą nagrywać filmy jak na profesjonalnym sprzęcie to telefon ten byłby o wiele razy droższy :twisted: :twisted:

 #59016  autor: memphis
 06 mar 2006, 21:55
wiadomo ze telefon sluzy do dzwonienia, ale skoro posiada funkcje aparatu czy kamery to czemu ich nie wykorzystywac - proste 8)

 #59017  autor: Kaczy
 06 mar 2006, 22:00
Wykorzystać tak.
Ale nie oczekwiać od niego niewiadomo jakich parametrów jak od cyfrówki wartej pare tysięcy złotych...

 #59025  autor: dziedziel
 06 mar 2006, 22:17
ywis pisze:Rozwalają mnie takie komentarze... no ale cóż. Telefon powtarzam jeszcze raz, służy do rozmawiania i pisania sms, a nie robienia i zapisywania w postaci video obrazu.
To kurcze, Ci co mają studia które obsługują jakieś przyjęcia, wesela, też powinni przejść na tel. i z nich korzystać, w końcu wyjdzie taniej, a dla nich więcej $$$ będzie...

A czy ja pisałem ze czegos takiego oczekuje?? Nie tylko pisze ze telefon juz dawno przestał słuzyc tylko do pisania sms i dzwonienia, teraz stał sie multimedialna zabawka, ktora ma w sobie wszytkego po trochu. Jezeli tel miał by słuzyc tylko i wyłacznie do dzwonienia to po czemu w telefonach sa kolorowe wyswietlacze?? Czemu sa dzwonki mp3?? Czemu sa radia ?? ITP Jak szukasz telefonu tylko do dzownienia i sms-owania to sobie kup 6310, ale tez nie do konca bo ona ma kalendarz, budzik itp. :smt011

Pozdrawiam Dziedziel

 #59043  autor: ywis
 07 mar 2006, 00:18
dziedziel pisze:
ywis pisze:Rozwalają mnie takie komentarze... no ale cóż. Telefon powtarzam jeszcze raz, służy do rozmawiania i pisania sms, a nie robienia i zapisywania w postaci video obrazu.
To kurcze, Ci co mają studia które obsługują jakieś przyjęcia, wesela, też powinni przejść na tel. i z nich korzystać, w końcu wyjdzie taniej, a dla nich więcej $$$ będzie...

A czy ja pisałem ze czegos takiego oczekuje?? Nie tylko pisze ze telefon juz dawno przestał słuzyc tylko do pisania sms i dzwonienia, teraz stał sie multimedialna zabawka, ktora ma w sobie wszytkego po trochu. Jezeli tel miał by słuzyc tylko i wyłacznie do dzwonienia to po czemu w telefonach sa kolorowe wyswietlacze?? Czemu sa dzwonki mp3?? Czemu sa radia ?? ITP Jak szukasz telefonu tylko do dzownienia i sms-owania to sobie kup 6310, ale tez nie do konca bo ona ma kalendarz, budzik itp. :smt011
Co do 6310, no tak... z miłą chęcią kupię, ale 6310i jeśli mi znajdziesz nówke, fabryczną nie ruszaną, to od ręki biorę, bo szukam tegoż właśnie telefonu z tym, że musi być z fabryki... trudno jest już go dostać w stanie "nowy", ponieważ zakończono dość dawno jego produkcje, a jak do tej pory nie znam lepszego telefonu, który miałby zastąpić N6310i (którą również miałem przez jakiś czas, ale w stanie tragicznym). Także jeśli znajdziesz mi nóweczke, to się z Tobą z chęcią zamienie na moją Nokie :), bo mi w telefonie takie rzeczy jak aparat, radio, mp3... są nie potrzebne, a co najgorsze... to aparat w telefonie mi szpeci cały wygląd telefonu! Ot cała prawda jeśli oto chodzi. Do robienia zdjęć mam cyfraka, a do filmowania i robienia filmów amatorskich mam kamerkę cyfrową!

 #59059  autor: sinister_stirrer
 07 mar 2006, 09:31
Chlopaki nie robcie OT :| bo jak narazie dyskusja brnie w zlym kierunku...
Ps. Te 15 sekudnowy filmiki to bardziej animacje niz filmiki :P

 #59064  autor: piotrz
 07 mar 2006, 10:40
dobra, odpowiedź jest, temat zamykam, bo się zaczyna toczyć w złym kierunku :)