DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #54757  autor: majster94
 18 lut 2006, 21:54
Witam

Od niedawna jestem posiadaczem owej nokii. Działała ona w niemieckiej sieci T-mobile. W moim egzemplarzu jest sciągnięty sim-lock. Telefon był wcvześniej używany w Polsce. Ja mam simplusa. Gdy wchodzę do ustawień -> skróty własne -> prawy klawisz wyboru, pojawia się opcja "era". Po wybraniu tej opcji nad prawym klawiszem funkcyjnym widnieje logo Ery omnix. Chciałbym się dowiedziec czemu to służy i jak mogę się tego pozbyć?? Z góry dzięki za odpowiedzi.

 #54761  autor: Damiano
 18 lut 2006, 22:14
Teleffon zapewne przed ściągnięciem smi locka był w Erze - stąd Era Omnix.
Po "kliknięciu" na to wchodzisz do internetu :)

A w ustawieniach masz do wybory tylko "era" ? Jeśli nie to wybierz cos innego ;)

 #55051  autor: nhm
 20 lut 2006, 10:28
Widac ktos wrzucil soft dla ERY:)Usunac to mozna wgrywajac soft do wersji bez sim-locka lub np. na plusa (wgraja sie od razu ustawienia WAP/MMS/GPRS)

- = n h m = -

 #55261  autor: Ish
 20 lut 2006, 22:47
Mozna bez problemu zmienic ten podpis klawisza. W sofcie ery poprostu dodali ta pozycje. That's all :wink: