DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #61631  autor: ToBaScO
 18 mar 2006, 12:58
Chciałem poznać wasze zdanie na ten temat ponieważ nieżadko się spotykam z opiniami o słabej jakości połączeń w samusungach a jestem posiadaczem samsunga i nie narzekam na jakość połączeń...choć nie moge tak szeroko porównać tej jakości z innymi bo telefonów nie miałem aż tak dużo ich. Może by ktoś wyraził swoją obiektywną opinię na temat jakości połączeń, głośności i czystości głosu w samsungach? Bo panuje mit o tym że rzekomo to pięta achillesowa samsungów a osobiście mało co moge samsungowi zarzucić. Z góry dzięki za opinie

PoSiTiV PoWeR

 #61643  autor: wujekm
 18 mar 2006, 13:22
napiszę Ci tak, że z jakosci połączeń jestem zadowolony, różnice na plus mam z k500i mojego brata tylko nie wiem czy nie przypadkiem dlatego że ma coś uszkodzone chociaż wydaję mi się ze ma wszystko w porządku ale trzaski występują jest ciszej. Kiedyś różnice były dużo większe gdy najlepsze pod tym względem były telefony motoroli i np stare ericssony miały dużo gorszą jakość. Możliwe że te starsze modele samsunga też miały podobnie jak ericssony i mit pozostał. Również spotkałem się z taką opinią na poczatku lutego i zainteresowałem się tym i obecnie nei ma takiego tematu dla mnie. MIT

 #63909  autor: pin
 28 mar 2006, 19:34
ja mam d600 gdzies od 2,5 miesiaca, jest to moj pierwszy samsung (wczesniej zawsze mialem nokie i 2 se) i musze powiedziec ze jestem zdziwiony takim zdaniem. jakosc dzwieku jest rewelacyjna szczgolnie z wlaczonym tym systemem redukcji szumow czy cos w tym stylu - nie pamietam dokladnie. wiem jedno jezeli chodzi o jakos polaczen to u mnie samsung ma 5
pz

________________________________
pin
www.podgryfem.com.pl

 #63920  autor: Irek
 28 mar 2006, 21:17
Do tej pory w użyciu miałem dwa modele Samsunga i muszę powiedzieć, żę jakość połączeń jest dobra. Żadnych nieprzyjemnych niespodzianek!

"And one more thing..."

 #64009  autor: Sirmark
 29 mar 2006, 00:35
takze wyraze sie pozytywnie o nowych samsungach.

zaczynam miec do nic coraz mniej zastrzezen.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #64119  autor: Opportunist
 29 mar 2006, 18:28
Ja też nie mam jakichkolwiek problemów z jakością połączeń. Mam Samsunga C110. Także jakość wykonanie jest wysoka nawet w modelach z niższej półki :lol:

 #82280  autor: kosaz
 27 cze 2006, 11:57
ja mam n100 uzywam go jako zastepczy tel. ale mimo to jest spoko dzwiek mimo ze telefon wypuszczony zostal 6 lat temu

 #127808  autor: Bandi
 27 lis 2006, 14:13
No to ja nie wiem, bo mój D600 to porażka jeśli chodzi o jakość połączenia. Nie wiem czego to wina, ale w porównaniu z Nokią czy SE to Samsung leży. Albo jakiś pechowy egzemplarz albo mam wyczulony słuch :?

Niedługo wymieniam, bo nie mam czasu na zabawe z serwisami (2 tygodnie bez fonu).