DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #1175238  autor: harpk
 18 lip 2024, 16:02
Od pewnego czasu mam problem z DAC w LG V30. Gdy podpinam słuchawki i włączę DAC, telefon praktycznie się zawiesza. Wszystko muli, dźwięku w słuchawkach nie ma. Gdy tylko wyłączę DAC wszystko wraca do normy. Dźwięk też jest w słuchawkach, ale oczywiście ta podstawowa jakość, bez DAC. Zauważyłem też, że mniej więcej od tego czasu bateria szybciej się wyczerpuje. Stało się to nagle. Wcześniej DAC normalnie działał na tych samych słuchawkach.

Dodam jeszcze, że resetowałem kilka razy telefon do ustawień fabrycznych. Oczywiście nic to nie pomogło.

Miał ktoś taki problem? Szukałem na zagranicznych forach, widzę, że zdarzało się to wielu osobom, ale chyba nie znaleziono rozwiązania. Próbowałem przedmuchać gniazdo jack, ale to nie pomogło. Podejrzewam, że bez serwisu się nie obędzie. Ktoś wie ile takie coś może kosztować i ma namiary na serwis, który naprawiłby tę usterkę? Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc. Pozdrawiam.