DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #269235  autor: xtc84
 02 cze 2008, 11:33
Witam
mam problem z w/w telefonem
mianowicie data przestawia sie dzien w tył
z kolei jesli nastawiam dzien w przod zeby bo tym cofnieciu byla data prawidlowa to nie dziala budzik :|
ktos zna ten problem i moze zna jego rozwiazanie????
pozdrawiam

 #269250  autor: kowcio
 02 cze 2008, 14:14
A przypadkiem nie masz ustawionej złej strefy czasowej lub coś w tym stylu? Sprawdź w ustawieniach daty.

 #269257  autor: xtc84
 02 cze 2008, 14:37
hmm czas globalny mialem przestawiony co prawda na tel-awiw :P ale rano juz przestawilem na warszawe i tez jakos w czasie dnia zmienila sie data :/

takze znow ją przestawilem - zgasilem i właczylem telefon.. i obserwuje czy znow sie gamoń przestawi.. automatyczne uaktualnienie czasu tez mam zgaszone takze niewiem co moze byc powodem takiego zachowania...

W necie spotkalem sie z kilkoma postami o w/w problemie.. niestety zaden bez konkretnej odp , strasznie to irytujące.. zwlaszcza ze fabryczny serwis lg jest w mławie i wszystko załatwiają przez kuriera.. takze troszke mi sie to nie usmiecha.. wysylac im telefon na taką drobnostke ktory pewnie odeslą po 2tyg :/ nie wspominajac juz ze zdjalem locka ery takze pewnie by w gratisie tego nie zrobili :)

[ Dodano: 2008-06-04, 10:50 ]
EDIT:

no niestety problem caly czas wystepuje, myslalem ze wylaczenie automatycznej aktualizacji pomoze...
niestety jest wrecz odwrotnie, przy wlaczonej autoaktualizacji czasu data jest dobra ! z tym ze zaobserwowalem ze autoaktualizacja sama sie wylacza :/ i data wtedy sie cofa...