DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 129 z 130
  • 1
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
 #1178097  autor: KC-KARLOS
 27 sie 2024, 11:44
No i mamy już nowe plany bez Social Passa, ale ci, którzy mają stare wykupione Video i Music Pass - utraty SP raczej nie odczują.

Oto ważne dokumenty po zmianach:
1) Cennik krajowy dla klientów od 27.08.2024 > https://flex.orange.pl/dokumenty/Cennik ... b722f0.pdf
2) Cennik roamingowo-międzynarodowy dla klientów od 27.08.2024 > https://flex.orange.pl/dokumenty/Cennik ... a6aa5c.pdf
3) Plan 75 GB na rok > https://flex.orange.pl/dokumenty/Regula ... b9f22e.pdf
4) Sejf GB > https://flex.orange.pl/dokumenty/Regula ... ec458b.pdf
5) UNLMTD - nielimitowany internet na 7 lub 30 dni dla planów za 35 i 50 zł > https://flex.orange.pl/dokumenty/Regula ... d179ff.pdf
6) Przekaż GB > https://flex.orange.pl/dokumenty/Regula ... 7478c9.pdf

Ważne: osoby, które posiadają plany z Social Passem mają obowiązujące stare cenniki z konkretnym bieżącym planem.
Przypominam, że przejście na nowy plan - również bez dodatkowych opłat w ramach kwotowo tego samego planu, ale z większą ilością GB nieodwracalnie dezaktywuje Social Pass. Reszta warunków nie ulega zmianie.
Przy planie za 80 zł uruchamiany jest brak limitu danych i prędkości na krajowy transfer danych dopóki ten plan będzie aktywny. Przy zejściu na niższy plan nielimitowany net działa nadal do momentu pobrania niższej opłaty za nowy plan. W Planie za 80 zł mamy związany z limitem GB w UE (blisko 20 GB) pakiet krajowych 250 GB do Sejfu lub Przekazu GB. Te GB nie będą zjadane, bo net jest nielimitowany. Jeśli przejdziemy z niższego planu na ten za 80, natychmiast wyłączane są limity i prędkości danych, również, gdy weszliśmy w lejek.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1178101  autor: darekka
 27 sie 2024, 13:05
KC-KARLOS pisze:
27 sie 2024, 11:44
No i mamy już nowe plany bez Social Passa, ale ci, którzy mają stare wykupione Video i Music Pass - utraty SP raczej nie odczują.

Przy zejściu na niższy plan nielimitowany net działa nadal do momentu pobrania niższej opłaty za nowy plan. (...)Jeśli przejdziemy z niższego planu na ten za 80, natychmiast wyłączane są limity i prędkości danych, również, gdy weszliśmy w lejek.
ok,
zapytam najprościej: czyli na nowym działa to tak samo jak stary myk z poprzedniej wersji FLEXa?

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1178103  autor: KC-KARLOS
 27 sie 2024, 13:11
darekka: nic się nie zmieniło z tym mykiem, tylko tyle powiem.
Ostrzegam lojalnie: nie należy tego nadużywać przy aktywacji numerów dodatkowych za 15 zł na tym samym koncie - można się sparzyć. Sam się o tym przekonałem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1178990  autor: daw806
 10 wrz 2024, 18:20
Cześć,

Może to jest dobry temat na artykuł... Mam już jeden numer główny w Orange Flex, chciałem dodać do strefy karty SIM numer mojej mamy ( zarejestrowany na mnie). Numer miał się przenieść 30.08 z Mobile Vikings. Po północy MV odłączył numer a na karcie Orange pojawił się zasięg. Od 30.08.2024 roku nie można korzystać z numeru - dzwonić, sms-ować, mms-ować, internet. Można tylko odbierać połączenia. Sprawa zgłoszona na czacie = " Problem jest bardziej złożony"...
WŁAŚNIE TAK DZIAŁA ORANGE FLEX.
 #1178991  autor: KC-KARLOS
 10 wrz 2024, 18:28
daw806: czy wybrałeś plan i za niego zapłaciłeś? Jeśli tak - a usługi się nie uruchomiły natychmiast napisz na czacie w tej sprawie i poproś o pilne rozwiązanie tej sprawy z zaznaczeniem, że nie umawiałeś się z operatorem na przerwę w świadczeniu usług gdy numer zostanie przeniesiony - bo numer powinien już działać wraz z wybranymi usługami.
Sam miałem identyczną sytuację i po kilku godzinach od zgłoszenia na czacie usługi na numerze dodatkowym się uruchomiły.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1178993  autor: KC-KARLOS
 10 wrz 2024, 18:39
daw806: ten sam problem co ja miałem niedawno. Niestety, operator walczy z cwaniactwem - dlatego przestrzegam przed dodawaniem na tym samym koncie wielokrotnie różnych numerów, tylko dlatego, aby wyssać neta bez limitu ze zwrotem kasy za 14 dni korzystania. Tym bardziej, że robi to ten sam Abonent - więc operator broni się przed nadużyciami - i ma rację!
Konkludując polecam grzecznie poprosić operatora, aby przyspieszyli proces aktywacji numeru, jeśli już za niego zapłaciłeś z ważną informacją, że ten numer jest dla Ciebie piorytetowy i nie zrezygnujesz z niego w ciągu 14 dni. Dalszych nowych numerów na tym koncie radzę już nie dodawać - system je "zawiesi" na minimum 14 dni, abyś nie mógł się w tym czasie wycofać, bo algorytmy świetnie pamiętają, co z innymi numerami robiłeś.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1178994  autor: daw806
 10 wrz 2024, 18:44
@KC-KARLOS : Słuszna uwaga ale mam jedno ale - na poważnie. Wystarczy być właścicielem 5 numerów w rodzinie. Przenieś numer do Flexa, korzystać przez jakiś czas, przenieś do MV i znów wrócić i już jesteś HEAVY USER-em.
 #1178995  autor: KC-KARLOS
 10 wrz 2024, 18:48
daw806: nie ma znaczenia - operator walczy z nadużyciami. A problem będzie "rósł" wraz ze stażem numeru. Sam się o tym przekonałem, a mnie chyba "nie lubią", bo mam jeszcze stare usługi, które nabiłem do marca 2027 roku (Video i Music Pass). Dlatego okres "testów heavy usera" mam już za sobą.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1178997  autor: KC-KARLOS
 10 wrz 2024, 18:58
daw806: to i tak mało, ja numerów przebrałem dużo więcej i chętniej tutaj się dzielę z "kwiatkami" które się przez to dzieją, aby ostrzec innych, by tego nie robili "w domu" :)
Daj znać o dalszych krokach z tym zawieszonym numerem. Czekaj cierpliwie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179544  autor: iphoneski
 18 wrz 2024, 19:39
Takiego oto smsa otrzymałem od Flexa
Wiemy, jak trudnym dla Ciebie i Twojej spolecznosci jest kryzys powodziowy. Dlatego przekazujemy Ci wazny przez 14 dni kod na 300 GB za 0 zl. Wejdz do apki, wpisz (tu był kod) i badz w kontakcie z bliskimi.

Sam kod można aktywować do 1.10, a gdy to zrobimy mamy 14 dni tego internetu.
 #1179546  autor: KC-KARLOS
 18 wrz 2024, 19:49
iphoneski: sms otrzymany w strefie stanu klęski żywiołowej czy na terenie województwa dotkniętym powodzią? Gest fajny, ale w tle tragedii trwa wojna z T i Plusem kto da więcej neta. Niefajnie to smakuje.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179547  autor: iphoneski
 18 wrz 2024, 20:05
@ KC-KARLOS
Jestem w Szklarskiej Porębie, a tu niczego nie zalało. Podejrzewam więc, że idą całym województwem. Z pewnością jest to jakiś zabieg marketingowy, do tego nie kosztujący operatora ani złotówki. Niemniej jeśli ktoś od kilku dni nie ma prądu a tym samym stacjonarnego internetu, to fajnie że będzie mógł bezpłatnie skorzystać. Nawet teraz trochę mi głupio, bo to dla powodzian jest, a ja będę na tym oglądać Ligę Mistrzów na Canal+.
 #1179548  autor: KC-KARLOS
 18 wrz 2024, 20:07
iphoneski: mi też głupio korzystać z nielimitowanego neta w T (włączyli wszystkim globalnie do 22go września), utrudniając mi zużywanie 1 TB we Flexie z promki wakacyjnej (środki powodziowe i wakacyjne łączą się).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179563  autor: KC-KARLOS
 18 wrz 2024, 21:15
iphoneski: jak uważasz, lecz i tak nie wpłynie na ważność Promo GB, o ile nie włączyłeś 1 TB np. w lipcu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179566  autor: iphoneski
 18 wrz 2024, 22:04
@ KC-KARLOS
Dzięki, mózg mi już nie działa od łażenia po tych górach. Kompletnie zapomniałem, że te pakiety się kumulują i ważność jest ustalana według tego najdłużej ważnego.
 #1179582  autor: bora1410
 19 wrz 2024, 09:54
Jak co pół roku we Flexie dostępny pakiet darmowego internetu dla studentów. Jest 50 GB na miesiąc przez 6 miesięcy. Jeśli przeoczyłem tą wiadomość i ktoś już o tym wspominał to post do usunięcia.
  • Strona 129 z 130
  • 1
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 1
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130