DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 129 z 131
  • 1
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
 #1178997  autor: KC-KARLOS
 10 wrz 2024, 18:58
daw806: to i tak mało, ja numerów przebrałem dużo więcej i chętniej tutaj się dzielę z "kwiatkami" które się przez to dzieją, aby ostrzec innych, by tego nie robili "w domu" :)
Daj znać o dalszych krokach z tym zawieszonym numerem. Czekaj cierpliwie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179544  autor: iphoneski
 18 wrz 2024, 19:39
Takiego oto smsa otrzymałem od Flexa
Wiemy, jak trudnym dla Ciebie i Twojej spolecznosci jest kryzys powodziowy. Dlatego przekazujemy Ci wazny przez 14 dni kod na 300 GB za 0 zl. Wejdz do apki, wpisz (tu był kod) i badz w kontakcie z bliskimi.

Sam kod można aktywować do 1.10, a gdy to zrobimy mamy 14 dni tego internetu.
 #1179546  autor: KC-KARLOS
 18 wrz 2024, 19:49
iphoneski: sms otrzymany w strefie stanu klęski żywiołowej czy na terenie województwa dotkniętym powodzią? Gest fajny, ale w tle tragedii trwa wojna z T i Plusem kto da więcej neta. Niefajnie to smakuje.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179547  autor: iphoneski
 18 wrz 2024, 20:05
@ KC-KARLOS
Jestem w Szklarskiej Porębie, a tu niczego nie zalało. Podejrzewam więc, że idą całym województwem. Z pewnością jest to jakiś zabieg marketingowy, do tego nie kosztujący operatora ani złotówki. Niemniej jeśli ktoś od kilku dni nie ma prądu a tym samym stacjonarnego internetu, to fajnie że będzie mógł bezpłatnie skorzystać. Nawet teraz trochę mi głupio, bo to dla powodzian jest, a ja będę na tym oglądać Ligę Mistrzów na Canal+.
 #1179548  autor: KC-KARLOS
 18 wrz 2024, 20:07
iphoneski: mi też głupio korzystać z nielimitowanego neta w T (włączyli wszystkim globalnie do 22go września), utrudniając mi zużywanie 1 TB we Flexie z promki wakacyjnej (środki powodziowe i wakacyjne łączą się).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179563  autor: KC-KARLOS
 18 wrz 2024, 21:15
iphoneski: jak uważasz, lecz i tak nie wpłynie na ważność Promo GB, o ile nie włączyłeś 1 TB np. w lipcu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179566  autor: iphoneski
 18 wrz 2024, 22:04
@ KC-KARLOS
Dzięki, mózg mi już nie działa od łażenia po tych górach. Kompletnie zapomniałem, że te pakiety się kumulują i ważność jest ustalana według tego najdłużej ważnego.
 #1179582  autor: bora1410
 19 wrz 2024, 09:54
Jak co pół roku we Flexie dostępny pakiet darmowego internetu dla studentów. Jest 50 GB na miesiąc przez 6 miesięcy. Jeśli przeoczyłem tą wiadomość i ktoś już o tym wspominał to post do usunięcia.
 #1179583  autor: KC-KARLOS
 19 wrz 2024, 10:07
bora1410: dzięki za przypomnienie, lecz znamy tą akcję, bo ciągle się powtarza 2x w roku (między wrześniem a końcem lutego oraz od marca do końca czerwca). Warto zaznaczyć, że te GB schodzą po zużyciu salda Promo GB, a niewykorzystany transfer przepada, również tego transferu nie prześlemy dalej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1179658  autor: Remington
 20 wrz 2024, 09:21
fwitkowski17 pisze:
20 wrz 2024, 08:41
Mam małe pytanie: Czy SIMkę Flexa można aktywować za granicą? W sensie czy pierwsze uruchomienie musi odbyć na terytorium PL w zasięgu sieci Orange PL czy nie ma to znaczenia?

Karta główna może być spokojnie uruchomiona za granicą. Roaming będzie działał, jak i reszta usług.
 #1180283  autor: KC-KARLOS
 29 wrz 2024, 14:33
surface123: Może. Założona grupa kart na tym samym koncie Flex zostaje rozwiązana z chwilą wygaśnięcia / usunięcia z konta Flex ostatniego numeru w Strefie Kart SIM. Pobór opłat za dany plan odbywa się z ustawień poziomu konta głównego, w którym nadal podpięte są numery dodatkowe.
Założyciel "grupy" musi mieć aktywny plan, a przy utrzymaniu numerów dodatkowych numer-założyciel de facto nie jest już potrzebny, bo ustawienia płatności są globalne na dane konto Flex, założone na adres e-mail.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1180288  autor: KC-KARLOS
 29 wrz 2024, 15:16
surface123: jak sama nazwa wskazująca, że to dodatkowe numery - w nich wszystko działa niezależnie od głównego, dlatego są na nich aktywne plany za 15 zł. Każdy numer dodatkowy ma też możliwość dobrania karty-klona, która współdzieli dostęp do głównej karty (net+voice lub sam net), zarówno karty z nr dodatkowego, jak i karty nr głównego osobno.
Jeśli chcesz mieć UNLMTD na głównym + 4 dodatkowych numerach, musisz tą usługę dokupić osobno na każdym numerze. Proszę nie mylić kart-klonów (to kopie karty głównej) z kartami numerów dodatkowych, które działają niezależnie (i też możesz do niej dobrać klona). Klony nie mają widocznego nr telefonu, co najwyżej mają nr techniczny, potrzebny do działania w sieci, stąd drobne zamieszanie na urządzeniach Apple, ale to inna historia.
Aby wykorzystać plan za 80 zł, nie kupujesz numeru dodatkowego, a dobierasz do głównego numeru 3 karty-klony. Różnica jest też widoczna w cenie:
> nr główny + 3 klony: 80 zł/mc
> nr główny z planem 35/mc + 4 nr dodatkowe z planem za 15 = 95 zł/mc. Oczywiście cena jest zależna od danego planu na numerze.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1180521  autor: KC-KARLOS
 02 paź 2024, 18:58
surface123: ja mam główną kartę eSIM + kartę-klona zwykłą w trybie "tylko net". Żadnych problemów oprócz pozbawienia się funkcji SMSonIP w ramach WiFi Calling. Gdybym tą kartę-klona usunął, utracona funkcjonalność wróci na kartę główną.
Nie mam informacji, czy nadal występuje kłopot, gdy wszystkie klony z funkcją "voice+net" blokują odbieranie połączeń wychodzących na karcie głównej (sytuacja występowała, gdy klon przebywał w routerze, który jedynie wykorzystuje transmisję danych + smsy). Przy funkcji klona "tylko net" nie ma kłopotów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 129 z 131
  • 1
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 1
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131