DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 52 z 111
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 111
 #799021  autor: macc
 29 kwie 2015, 06:50
Klucz nie potrzebuje salonów ani reklamy bo jest tak znany,że ostatnio byłem na hali targowej u siebie na osiedlu i usłyszałem przy kupowaniu papierosów "Panie co to za klucz nie chcę tego dziadostwa, Panie daj mi Pan coś bardziej znanego co mają inni" :wink:
 #799064  autor: Rosolak
 29 kwie 2015, 11:35
Klucz Mobile, cena ma znaczenie kiedy idzie w parze z jakością. Wam akurat braku jakości zarzucić nie można. Ale np. taki Vectone niby ma to 0,09zł ale ... hmm hmm ;-)
Kolejna kwestia, warto mieć to co wszyscy. Ja jako główny numer używam Play (który niby ma stawkę 0,29zł), ale przy 90% kontaktów w tej sieci i stanie darmowym, nie ma dla mnie lepszej oferty. Waszą kartę używać mogę jedynie do połączeń zagranicznych, ale tak naprawdę dzwonię żeby umówić się na Skype. Nie oszukujmy się, ale oferty MVNO to nisza. Dla kogoś kto dzwoni te 100 minut po różnych sieciach i kupi i wykupi u Was te pakiety, lub kogoś kto dzwoni za granicę. Większość ma kontakty w jednej sieci (darmowe rozmowy) i stawka podstawowa nie ma dla nich żadnego znaczenia.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #799419  autor: 111
 01 maja 2015, 13:15
Większość ma kontakty w jednej sieci (darmowe rozmowy) i stawka podstawowa nie ma dla nich żadnego znaczenia.
Generalizujesz.
Jest bardzo duża grupa ludzi,którzy siedzą w starych taryfach,gdzie nie ma no limitów wewnątrzsieciowych.
Jeszcze więcej ludzi nie wie nawet jaką mają stawkę podstawową w cenniku swojej taryfy.
90% kontaktów w jednej sieci to bardzo rzadki przypadek,nie spotkałem się do tej pory z czymś takim u ludzi, którzy mają rozbudowaną listę kontaktów.
 #799426  autor: bazooka
 01 maja 2015, 14:09
111 pisze:nie spotkałem się do tej pory z czymś takim u ludzi, którzy mają rozbudowaną listę kontaktów.
A jak tej wypowiedzi nie nazwać "generalizacją" :?:
Czy jeśli mam w książce 350 kontaktów, a obecnie dzwonię w zasadzie tylko na 20 - to te 90% to z ilu, z 20, czy 350 :?: :)
 #799428  autor: 111
 01 maja 2015, 14:22
@sebusy ja wypowiedź kolegi Rosolaka zrozumiałem tak,że On ogólnie ma 90% kontaktów w książce w Play,a nie najczęściej używanych numerów.
 #799430  autor: bazooka
 01 maja 2015, 14:28
@up - no dobrze, a ja to przełożyłem po swojemu, tak jak Ty o "rozbudowanej liście kontaktów" - jak to rozumieć :?:
Że jak ktoś ma sporo mniej niż Ty (a nie wiemy ile?) - to już nie powinien wypowiadać się na temat 90% kontaktów, bo to generalizacja :?:
Każdy patrzy pod siebie i mam dokładnie tak samo jak Rosolak tylko w kontekście Orange. Dzwonie jednak ze swojej "bazy numerów" na 20 z nich, jak mam nie odnosić się do 20 i przejmować pozostałą 300 - nawet jeśli zadzwonię, na których z nich to i tak wyjdzie taniej (płacąc 19 czy 29gr za kilka minut) niż płacić każdego miesiąca 20zł za to by byc zabezpieczonym na taką ewentualność.
To jest wszystko to co cały czas wpajam na tym forum i by ludzie oszczędni zrozumieli, że nolimity nie są niezbędne - jednak trzeba mieć chęci i czas do takich przemyśleń :)
 #799431  autor: 111
 01 maja 2015, 14:38
@sebusy nie pisałem nigdzie,że mam dużą bazę kontaktów.
W sumie masz rację,każdy"generalizuje" pod siebie :D
Tak OT, jak zmieniałem wczoraj z Free na Popa w celu aktywacji 2 za 2,to ze zdziwienieniem dowiedziałem się,że w Popie jest pakiet 1000 minut na wszystkie komórki za 25 zł na miesiąc.
 #799452  autor: macc
 01 maja 2015, 16:39
sebusy pisze:@up - no dobrze, a ja to przełożyłem po swojemu, tak jak Ty o "rozbudowanej liście kontaktów" - jak to rozumieć :?:
Że jak ktoś ma sporo mniej niż Ty (a nie wiemy ile?) - to już nie powinien wypowiadać się na temat 90% kontaktów, bo to generalizacja :?:
Każdy patrzy pod siebie i mam dokładnie tak samo jak Rosolak tylko w kontekście Orange. Dzwonie jednak ze swojej "bazy numerów" na 20 z nich, jak mam nie odnosić się do 20 i przejmować pozostałą 300 - nawet jeśli zadzwonię, na których z nich to i tak wyjdzie taniej (płacąc 19 czy 29gr za kilka minut) niż płacić każdego miesiąca 20zł za to by byc zabezpieczonym na taką ewentualność.
To jest wszystko to co cały czas wpajam na tym forum i by ludzie oszczędni zrozumieli, że nolimity nie są niezbędne - jednak trzeba mieć chęci i czas do takich przemyśleń :)
sebusy dlatego rozwiazanie z nju jest najbardziej optymalne dla ludzi - malo dzwonisz malo placisz, duzo dzwonisz wiecej zaplacisz
 #799460  autor: bazooka
 01 maja 2015, 17:16
@up - hehe, James błąd - optymalne rozwiązanie dla mało dzwoniących to Klucz, bądź inna sieć, w której sumują się pakiety minut. Wówczas jest ok 7gr/min, a nie 19gr jak w nju :)
By być w nju - powiedzmy nawet w opcji "miesio" - musisz dzwonić miesięcznie powyżej ok 250min by przekroczyć 19zł w przeliczeniu po tej stawce 0,075zł za minutę :)
Alternatywą dla Klucza mogą być sumujące się cykliczne pakiety 120minut za 9zł w Orange na kartę (warunek: nie dzwonimy na stacjonarne).
 #799462  autor: Niezgodna7
 01 maja 2015, 17:26
Sebuś.
U mnie Orange przegięło pałę nie dając w tym pakiecie stacjonarnych.
 #799474  autor: bazooka
 01 maja 2015, 17:59
No ja zbyt mało dzwonie na stacjonarki by to był argument, dlatego zastanawiam się nad zmianami, bo trochę w Kluczu zastygło :(
 #799477  autor: Niezgodna7
 01 maja 2015, 18:15
Raz się drynda, raz mniej - kiego grzyba zabierają te stacjonarne?
Ja dla samej zasady - ganiam za ich brak.
Wkurzali mnie nie raz, nazbierało się tego, więc teraz jedna rzecz ,,nie tego" i bęcki! Ha, a co!
 #799826  autor: negra
 04 maja 2015, 10:15
Trochę temat poczytałem, ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem :wink: , ale do konkretu. Wykupując pakiet np. za 10 zł który jest ważny 1 m-c, a w którym jest na rozmowy 100 min. mogę przykładowo po 2-3 tygodniach mając jeszcze na koncie przykładowo 20 min. doładować kolejne 100 min. nie tracąc tych 20 min :?: Czy żeby nie tracić tych 20 min. muszę czekać do ostatniego dnia ważności wykupionego pakietu 100 min. i dopiero doładować :roll: .
 #799827  autor: Niezgodna7
 04 maja 2015, 10:39
Tak, możesz po 2, 3 tyg. walnąć ten za dychę, wtedy masz 120 minut, ale ważne tylko 30 dni.
(nowy pakiet nie sumuje dni, a minuty).
 #799828  autor: bazooka
 04 maja 2015, 10:41
Jeśli wykupisz pakiet przedłużeniowo po 2-3 tygodniach to dostaniesz od tego momentu 30dni na jego wykorzystanie. Wykupywanie wcześniej pakietu ma sens jeśli boisz się, że nagle, w jednej rozmowie wydzwonisz tę resztkę.
Teoretycznie przedłużanie większego mniejszym jest korzystne, gdy ten pierwszy jest największym za 30zł / 500minut, oczywiście wówczas musisz wiedzieć, że zaraz nie opuścisz sieci Klucz i to stracisz.

Generalnie jednak na jeden miesiąc 500minut za 30zł przy obecnych ofertach nolimit nie ma najmniejszego sensu, prawda :?

Korzyści płynące ze stosowania przedłużania pakietów jest jasna - stawka przeliczeniowa za jedną minutę połączenia:
1. 30zł => 500minut => 6gr/minutę
2. przedłużanie najmniejszym ostatniego dnia obowiązywania starego 3zł => 20minut przez 6miesięcy => 7,7gr/minutę
Powyższe to koszt 48zł (620minut na 7 miesięcy) i uzyskujesz doładowaniem za 50zł, a jednocześnie przez pół roku masz 12000minut darmowych w sieci Klucz i 2zł np na SMSy po 9gr w ilości 22sztuk :)
 #800190  autor: Klucz Mobile
 06 maja 2015, 11:30
negra pisze:Trochę temat poczytałem, ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem :wink: , ale do konkretu. Wykupując pakiet np. za 10 zł który jest ważny 1 m-c, a w którym jest na rozmowy 100 min. mogę przykładowo po 2-3 tygodniach mając jeszcze na koncie przykładowo 20 min. doładować kolejne 100 min. nie tracąc tych 20 min :?: Czy żeby nie tracić tych 20 min. muszę czekać do ostatniego dnia ważności wykupionego pakietu 100 min. i dopiero doładować :roll: .

Moze Pan doladować w KAŻDEJ chwili. Nic Pan nie traci, minuty się sumują
tak samo dzialają pakiety internet

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #800243  autor: bazooka
 06 maja 2015, 15:56
Pewnie, że w każdej chwili, skraca się tylko czas ich obowiązywania, czyli z korzyścią dla operatora.
Szanowny KLUCZ mobile zajmijcie się lepiej tymi obietnicami i jakimiś ruchami wskazującymi, że nic u Was nie zastyga...mam wątpliwości ładowania za 50zł na kolejne ponad pół roku, a takie doładowanie opłaca się najbardziej.
  • Strona 52 z 111
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 111
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 111