DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #8689  autor: Piotr
 13 lip 2005, 15:13
kulboj pisze:A moim zdaniem będzie jakaś mała promocja i jeden super tani fon w zestawie ss.
Trzeba powiedzieć, że i tak Sami Swoi patrząc ogólnie na to co oferuje konkurencja posiadają tanie aparaty, na które przy odrobinie oszczędności po pewnym czasie może sobie pozwolić większość z nas. Owszem fajnie by było jak by z biegiem czasu oferta aparatów powiekszała się np. o jakieś NOKIE 8) ale i tak jak jest teraz nie jest tragicznie.

Pozdrawiam.

 #8690  autor: Piotr
 13 lip 2005, 15:16
jesito pisze:Tak może super tani, ale za to padło. SS nie oferuje w tych zestawach nic ciekawego. Same Siemensy i chyba jeden Sagem.
Ojciec a co dla ciebie jest ciekawe? Sami Swoi nie kierują swojej oferty do debili, którzy są w stanie płacić za telefon na kartę (czyt. aparat) np. o 100 zł więcej niż u konkurencji czy na allegro (nawiązanie do kosmicznych cen telefonów w POPie).

Po za tym oferta Sami Swoi w przypadku telefonów jak napisałem wcześniej wcale nie jest taka zła. Oferowane przez SS Siemensy są bardzo przyjemnymi aparacikami no ale cóż dla niektórych prawdziwe telefony zaczynają się grubo od ponad 1000 zł.

 #8722  autor: Irek
 13 lip 2005, 18:13
Piotr pisze:
jesito pisze:Nic się moim zdaniem nie stanie!
Jasnowidz się znalazł :-D
ja stosuję Tarota! :-D

 #8723  autor: Irek
 13 lip 2005, 18:17
Piotr pisze:
jesito pisze:Tak może super tani, ale za to padło. SS nie oferuje w tych zestawach nic ciekawego. Same Siemensy i chyba jeden Sagem.
Ojciec a co dla ciebie jest ciekawe? Sami Swoi nie kierują swojej oferty do debili, którzy są w stanie płacić za telefon na kartę (czyt. aparat) np. o 100 zł więcej niż u konkurencji czy na allegro (nawiązanie do kosmicznych cen telefonów w POPie).

Po za tym oferta Sami Swoi w przypadku telefonów jak napisałem wcześniej wcale nie jest taka zła. Oferowane przez SS Siemensy są bardzo przyjemnymi aparacikami no ale cóż dla niektórych prawdziwe telefony zaczynają się grubo od ponad 1000 zł.
Bynajmniej ta oferta jest skierowana do ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o telefonii komórkowej i naoglądali sie reklam w telewizji! Moje zdanie o tej ofercie się nie zmieni. Nie mam potrzeby inwestowanie w SS, bo bikt z moich znajomych nie ma w tej sieci telefonu(numeru). Reasumując w każdej ofercie znajdziesz coś na "plus" i coś na "minus".

 #8760  autor: Piotr
 14 lip 2005, 08:34
jesito pisze:
Piotr pisze:
jesito pisze:Nic się moim zdaniem nie stanie!
Jasnowidz się znalazł :-D
ja stosuję Tarota! :-D
A ja myślałem, że ty z gwiazd wieszczysz przyszłość 8)

 #8761  autor: Piotr
 14 lip 2005, 08:35
jesito pisze:
Piotr pisze:
jesito pisze:Tak może super tani, ale za to padło. SS nie oferuje w tych zestawach nic ciekawego. Same Siemensy i chyba jeden Sagem.
Ojciec a co dla ciebie jest ciekawe? Sami Swoi nie kierują swojej oferty do debili, którzy są w stanie płacić za telefon na kartę (czyt. aparat) np. o 100 zł więcej niż u konkurencji czy na allegro (nawiązanie do kosmicznych cen telefonów w POPie).

Po za tym oferta Sami Swoi w przypadku telefonów jak napisałem wcześniej wcale nie jest taka zła. Oferowane przez SS Siemensy są bardzo przyjemnymi aparacikami no ale cóż dla niektórych prawdziwe telefony zaczynają się grubo od ponad 1000 zł.
Bynajmniej ta oferta jest skierowana do ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o telefonii komórkowej i naoglądali sie reklam w telewizji! Moje zdanie o tej ofercie się nie zmieni. Nie mam potrzeby inwestowanie w SS, bo bikt z moich znajomych nie ma w tej sieci telefonu(numeru). Reasumując w każdej ofercie znajdziesz coś na "plus" i coś na "minus".
Plus i minus powiadasz. Wskaż mi minus sieci Sami Swoi.

 #8895  autor: WitekT
 17 lip 2005, 22:22
Piotr pisze:
WitekT pisze:Impreza była w destylarni wódek, a wódka skończyła się o 23... :roll:
Skończyła się już o 23 bo ty pewnie najbardziej Wituś kręciłeś tym całym młynem :D
Eeee.. Ogólnie dziennikarze telekomunikacyjni lubią i mają spust. Taki Kuba Kram, co robi dla TVN Technoskop to sobie kulturalnie całą szklaneczkę wódki nalewa, do tego 3 kostki lodu i sączy przez 15 min. :)

 #8903  autor: Piotr
 18 lip 2005, 12:49
A o niejakim Witoldzie T. nic nam nie napiszesz :wink: 8) :D

 #8914  autor: WitekT
 18 lip 2005, 14:56
A co tu pisać... Się działo i tyle. ;)

 #8915  autor: Piotr
 18 lip 2005, 15:35
Czyli powiadasz, że imprezka była wesoła i dość suto zaprawiana alkoholem :-D

 #8918  autor: WitekT
 18 lip 2005, 18:18
Jak zwykle. ;)

 #8920  autor: Piotr
 18 lip 2005, 19:56
Można powiedzieć krótko - tradycja jest najważniejsza :wink: 8)

A tak na marginesie to nam się niezły OT zrobił :-D