DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #635405  autor: NJU to syf
 26 maja 2013, 12:42
dziadek186 pisze:A jak ten prawnik widzi nazywanie kogos zlodziejem bez prawomocnego wyroku sądu ? Moze go zapytaj :)
Złodziej to złodziej jeśli kradnie .

ODRADZAM NJU MOBILE, TO ZŁODZIEJE KRADNĄ ŚRODKI Z KARTY BLOKUJĄC UŻYTKOWNIKÓW DZWONIĄCYCH DO PLAY

 #635408  autor: user_delete27
 26 maja 2013, 12:52
Swietna argumentacja ;) pewnie "prawnik" tak to widzi :shock: a gdzie domniemanie niewinnosci ? Ten prawnik konczyl jakas szkole czy to taki samozwanczy prawnik z zamilowania :lol:

 #635411  autor: Sig
 26 maja 2013, 13:01
NJU to syf - mamy (wątpliwą) przyjemność z Panem Kawa73, czy Wypasiony? Tak czy inaczej, spieszmy się kochać trolli, tak szybko odchodzą...

[ Dodano: 2013-05-26, 13:07 ]
dziadek186 pisze:Swietna argumentacja ;) pewnie "prawnik" tak to widzi :shock: a gdzie domniemanie niewinnosci ? Ten prawnik konczyl jakas szkole czy to taki samozwanczy prawnik z zamilowania :lol:
Już był tu taki jeden, co też miał "prawnika" i chciał go używać przy blokadach w ofertach no limit, które były odpowiedzią na Formułę Play :-). Bodajże jan butyk, czy jak mu tam było. Kto czyta Telepolis nie widzi tutaj nic nowego i nic zaskakującego. To ciągle głównie te same osoby robiące chlew i rozwalające jakiekolwiek konstruktywne dyskusje. 7 reklamacji - cool story bro, tyle, że nie zdążyłbyś tyle wnieść od startu sieci, ale to tylko jeden z przykładów bełkotu.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #635413  autor: kamil1221
 26 maja 2013, 13:10
Czyli nie potrafisz nam udowodnić zasadność swoich roszczeń. W takim wypadku Twoje wypowiedzi nie są niczego warte. Głucha teza bez argumentacji. Jesteś jednym z wielu krzykaczy - kozak w necie ;)

 #635414  autor: Edmund
 26 maja 2013, 13:11
Sig, ja sądzę że z Panem Kawa73 - User Agent od Kawy73 i NJU to syf jest taki sam. Natomiast od Wypasiony był inny.
Poza tym kolego NJU to syf - chciałem Ciebie poinformować, że bardzo łatwo było dowiedzieć się z jakiego adresu IP się rejestrowałeś :)
Ostatnio zmieniony 26 maja 2013, 13:15 przez Edmund, łącznie zmieniany 1 raz.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #635415  autor: Sig
 26 maja 2013, 13:14
Edmund pisze:Sig, ja sądzę że z Panem Kawa73 - User Agent od Kawy73 i NJU to syf jest taki sam. Natomiast od Wypasiony był inny.
Istotnie, to jest jednak język polski. Bardziej lub mniej, zatem nie ma wypasu.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #635416  autor: NJU to syf
 26 maja 2013, 13:15
kamil1221 pisze:Czyli nie potrafisz nam udowodnić zasadność swoich roszczeń. W takim wypadku Twoje wypowiedzi nie są niczego warte. Głucha teza bez argumentacji. Jesteś jednym z wielu krzykaczy - kozak w necie ;)
Nie miejsce i pora na składanie dowodów . Argumentacja wystarcza na forach . Niech ludzie wiedzą jakie to złodzieje a tych broniących nju tłumaczy tylko jedno . Grają w ich drużynie czy tym samym nie są naciągaczami złodziei , odpowiedzdzie sobie sami . :?:

ODRADZAM NJU MOBILE, TO ZŁODZIEJE KRADNĄ ŚRODKI Z KARTY BLOKUJĄC UŻYTKOWNIKÓW DZWONIĄCYCH DO PLAY

 #635418  autor: seba12a
 26 maja 2013, 13:21
kazdy kto pisze ze opy sa ok i broni ich to znaczy ze albo pracuje w tej firmie albo ma nie pokolei w głowie

 #635423  autor: kamil1221
 26 maja 2013, 13:26
Masz całkowitą racje. Kradną i blokują ! :wink:

Nikt tu nie twierdzi że operatorzy są bez winy bo swoje za uszami mają i to oczywiste - tylko przydaje się merytoryczna wymiana opinie - a nie rzucanie mięsem ;)

 #635451  autor: Tomash
 26 maja 2013, 15:49
Czyli podsumowując:

- NJU podobno blokuje bezpodstawnie karty SIM;
- dowodów jednak nie będzie, bo to nie sąd;
- do sądu wpłynie pozew grupowy (jak rozumiem chodzi o pozew zbiorowy), czyli musi być co najmniej 10 osób z takim samym roszczeniem;
- pozostałe 9 osób również nie mają zamiaru potwierdzić swoich zarzutów w tym temacie

Jestem daleki od bronienia operatorów i ich regulacji dotyczących ograniczania no limit, ale póki co ten cały temat wygląda tak:

"Słuchacze pytają: Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody? Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach dworca warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną."

 #635457  autor: Emsi
 26 maja 2013, 16:12
To jak to jest z tym Nju? Z tego co czytałem to blokują za nabijanie ZM w Play. Na jakiej podstawie to weryfikują? Chciałem przejść do Nju, ale 90% moich połączeń byłoby do Play. Czy to oznacza, że zablokują mi kartę?

 #635463  autor: Ruben
 26 maja 2013, 16:31
Emsi, zapytam z ciekawości. Wykonujesz 90% połączeń do Play, które to w Play są nielimitowane, zaszyte w abonamencie od 9 pln/m-c, a nawet w prepaid i rozważasz przejście do nju mobile za 29 pln/m-c.?
Myślę, że powinieneś zwrócić się z takim zapytaniem do nju, jeżeli masz takie obawy. Za normalne korzystanie nikt nie blokuje karty a jeżeli tak się zdarzy, to reklamacja i żądanie rekompensaty.

 #635481  autor: Edmund
 26 maja 2013, 18:16
Emsi, właśnie Emsi - nie lepiej skorzystać z oferty Play gdzie masz zarówno w prepaid jak i abo nielimitowane do Play i nie martwić się wówczas z powodu blokady konta?

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #635490  autor: Emsi
 26 maja 2013, 19:36
Jak na razie jestem w Play, ale Centertel oferuje zapewne lepszy zasięg. Poza tym trochę osób ucieka do Nju, a moja rodzina twardo trzyma się T-mobile. Sporo osób mam też w Orange. Jak na razie nie chcę abonamentu, stąd rozważam dość poważnie Nju na kartę. Może przesadziłem z tym 90%, teraz tak jest bo ograniczam się tylko do połączeń z P4.
Może i wziąłbym abonament w Nju, ale jakieś głosy chodziły po forum, że numer który się przeniesie jest nie do odzyskania. Prawda to?

 #635491  autor: kamil1221
 26 maja 2013, 19:44
Przenieść numer z nju do innej sieci możesz jak najbardziej. Więc się nie martw ;)

 #635502  autor: mungo
 26 maja 2013, 20:35
Zamknąć cały ten temat, wyrzucić w kosz i przestać karmić trola!

 #635513  autor: kamil1221
 26 maja 2013, 21:12
Chyba na tym warto zakończyć ten temat.