DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 48
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 48
 #829691  autor: bazooka
 18 paź 2015, 15:05
Rozyk pisze:No to jest kombinowanie, w które teraz (gdy minuta kosztuje max. 0,29) ja już bym się nie bawił.
Widać nie czytałeś tematu o FAKT jak zasugerowałem... Poza tym jeśli dla Ciebie np 10minut za 29gr/min i za 6gr/min - to nie różnica (2,30zł przy 10minutach to ta różnica) to nie mamy o czym dyskutować na forum... Chyba, że ja źle rozumiem ideę forum i dyskusję o czymś co może obniżyć koszty...?

Właśnie kombinowanie/przeliczanie jest chyba to co może przynieść jakieś oszczędności, bo o korzyściach pisanie jest zbędne, wiadomo, ze wygoda to nolimit, powiedzmy za 20zł i tyle lub abo w nju, ale ja znam swoje potrzeby i nie dzwonię standardowo niewiadomo gdzie, nie lubię też robić sobie skarbonek... Jak jest potrzeba to się zadzwoni nawet za 40gr/min - ambaras jest w tym, żeby przewidzieć coś co mi da oszczędność za którą sobie przejadę załóżmy 11km autem (w gazie to dla mnie koszt 2,20zł)...
Przywołałem temat FAKTu jako skrajność, coś co wiążę się z proszeniem o jakieś vouchery, szukaniem kodów w gazetach, ja chcę tego unikać @Rebeliant... gdybym zdecydował się na Freemium, jedyne co muszę robić to w odpowiednim momencie włączyć pakiet za 3zł bądź 5zł by starczyło "do pierwszego"... potem na początku każdego z 5 miesięcy (jeśli nic mi nie umknęło) pakiet Freemimum aktywuje się sam. Przy ilościach wykonywania połączeń z drugiej SIM to jest dla mnie pikuś by to wychwycić a koszty maleją (jak widać w mojej stopce, było 16zł/m-c, może być 13zł i w niczym się nie ograniczam :) ).
Głównym moim numerem raczej nigdy nie pozostanie żadna sieć MVNO i tylko totalna przeprowadzka ok 30znajomych z Orange mogła by spowodować moje przenosiny np po Stan Darmowy, a namaiwać nikogo do tego nie będę, bo najlepszych doświadczeń z "zasięgiem 4 sieci nie mam" :P ...dlatego też w innym temacie VM pytam o zasięg Plusa u tego operatora. Miałem Dziewicę przez rok i nie podobało mi się, ale wtedy nie testowałem ustawienia na sztywno Plusa, mimo to obawiam się, że zasięg Plusa stracę, a jak doładuję za dużo w BK po bonus to i to niejako "stracę" :?
 #829701  autor: Maks SIM
 18 paź 2015, 16:10
Marek_G pisze:Jest pierwszy efekt zgody na komunikację marketingową{....}:
Jezeli wykorzystasz darmowe minuty, SMSy czy Internet z #Freemium to nic nie szkodzi, bo mamy oferte dodatkowych pakietow ZA POLDARMO: virginmobile.pl/oferta
Marek_G Dzięki za info :) jak coś jeszcze dostaniesz napisz tutaj na forum
Ktoś z Was dostał też jakiegoś SMSa marketingowego?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #829705  autor: everymen
 18 paź 2015, 16:20
Maks SIM pisze:Ktoś z Was dostał też jakiegoś SMSa marketingowego?
Dostałem tego wyżej wspomnianego i na razie nic więcej.
 #829706  autor: Gregrin
 18 paź 2015, 16:22
bazooka pisze:FAKTu jako skrajność, coś co wiążę się z proszeniem o jakieś vouchery, szukaniem kodów w gazetach,
No proszę Cie. Od razu widać ze jesteś uprzedzony bo dobrze wiesz ze kody są regularnie na forum i nie ma z tym problemu. Ja tylko napisze ze póki to działa w obecnej formie jest świetnym rozwiązaniem dla mało dzwoniących. Wymaga to jedynie dyscypliny i tu się nie ma co sprzeczać. Nazywanie tego kombinowaniem jest moim zdaniem nieporozumienie. Wysyłam sms i włączam voucher. Gdzie tu jakiś problem ?? Jednostki sumują się dodatkowo z pakietami a teraz jest jeszcze podobno bonus +100min za doładowanie. Czyli dla kogoś nowego na start jest 100min i dodatkowo może nazbierać 80 w miesiącu a to wszystko się zbiera jeśli nie wykorzystujemy. Ja wysyłam smsy i włączam vouchery na numerze matki (ma na nim obecnie 0zl bo dzwoniła z niego za granice -od tego ma stacjonarny ale czasami jej się myli) i nie ma z tym żadnego problemu jeśli się to robi "normalnie". Ja wbijam w dzień pojawienia się kodu inni włączają voucher dzień później. Wcześniej bawiłem się w rożne opcje i przerabiałem wszystkie problemy jakie ludzie opisują na forum.
Reasumując #freemium łatwiejsze ale mniejsze darmowe jednostki.
Fakt więcej jednostek 80/80/400, nie przepadają ale trzeba utrzymać "dyscyplinę" w wysyłaniu sms
 #829707  autor: Rebeliant
 18 paź 2015, 16:32
Gregrinie idź z tym na PW, bo zrobi się bałagan. Ja sam później skrobnę coś na prywaczu do Bazooki. Ewentualnie jeżeli są zainteresowani dyskusją "FM kody i vouchery vs VM Freemium", to można założyć nowy wątek.;)
 #829709  autor: Maks SIM
 18 paź 2015, 16:42
Tak jak pisze Gregrin FaktMobile - to jednak rewolucyjna oferta na rynku, wymagająca jednak zaangażowania i dbania o kody+vouchery. Moim zdaniem oferta Virgin #Freemium to odpowiedz na ofertę FaktMobile.
Przypuszczalnie zaobserwowali mniejszą aktywność użytkowników, mniej doładowań, pewnie zaczęło się niewesoło robić i ta oferta #Freemium to być może jako "deska ratunkowa" Virgin.
Szczerze mówiąc moja Karta VIrgin2012 po wejściu FaktMobile - też tak jakoś "na uboczu" leży :)
Ostatnio zmieniony 18 paź 2015, 17:02 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 1 raz.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #829710  autor: Maks SIM
 18 paź 2015, 16:45
Rebeliant pisze:Ewentualnie jeżeli są zainteresowani dyskusją "FM kody i vouchery vs VM Freemium", to można założyć nowy wątek.;)
Wtedy zrobi się chyba za dużo wątków moim zdaniem...
Nie ma co się spierać o to co lepsze:)
bazoka pamiętaj, że każdy "kalkuluje" w/ g siebie, każdy ma "inny punkt odniesienia" :)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #829714  autor: Camis
 18 paź 2015, 17:03
Dzisiaj o 8 rano dostalem sms:
Jezeli wykorzystasz darmowe minuty, SMSy czy Internet z #Freemium to nic nie szkodzi, bo mamy oferte dodatkowych pakietow ZA POLDARMO: virginmobile.pl/oferta
 #829997  autor: Rozyk
 19 paź 2015, 21:36
bazooka pisze:to nie mamy o czym dyskutować na forum...
Spokojnie, spokojnie panowie.
Chyba się nie zrozumieliśmy. Kombinowaniem nazwałem tylko i wyłącznie wysyłanie do kogoś darmowego SMSa z prośbą "zadzwoń do mnie". Dla mnie to (w tej sytuacji życiowej, w której teraz jestem) raczej takie niezbyt, wolę zadzwonić ze stawką 0,29 zł na minutę w takiej sytuacji. To i tylko to miałem na myśli.

A oczywiście wszystkie porównania i wypisywanie zalet i wad różnych ofert jak najbardziej mile widziane :-)

Wg. mnie tak jak napisał Gregrin #Freemium jest prostsze w obsłudze i mało inwazyjne. Myślę nad wprowadzeniem tego u córki i dlatego pytałem wcześniej jak rozliczane są te minuty darmowe i z pakietów, bo żeby sobie nie robić problemów z ciągłym kontrolowaniem czy to już przekroczyła te 30 darmowych minut, czy jeszcze nie, włączyłbym ten pakiecik 30 min za 3 zł i byłby spokój.
 #830002  autor: bazooka
 19 paź 2015, 21:59
Maks SIM pisze:Nie ma co się spierać o to co lepsze:)
bazoka pamiętaj, że każdy "kalkuluje" w/ g siebie, każdy ma "inny punkt odniesienia"
Nie mam zamiaru się spierać, bo FAKTu nie używam :D
Cały czas pamiętam, stąd w moich wypowiedziach zobaczysz często "ja"...mam jednak czasami wrażenie, że niektórzy o "wyrażaniu swojego zdania" właśnie zapominają, wskazując bardzo ogólnie, jedno jako coś lepszego.
Rozyk pisze:Wg. mnie tak jak napisał Gregrin #Freemium jest prostsze w obsłudze i mało inwazyjne
Tu mamy sentencje, z którą nie da się nie zgodzić :)
 #830013  autor: Maks SIM
 19 paź 2015, 22:21
Rozyk - masz racje:) oferta #FREEMIUM jest jak znalazł dla małych pociech:)
bazoka - może po czytaniu naszych wątków skusisz się na starter FAKTU dla porównania z #FREEMIUM :) i dołączysz do naszej "paczki" :D
Tutaj wcześniej byłą mowa o smsach marketingowych...
pod to można by podpiąć wydzwanianie z rożnych niechcianych numerów....
Czy do WAS też wydzwaniaja czasami jakieś nieznane numeru np. z ofertą jakiegoś kredytu, ubezpieczenia, badań marketingowych?? mieliście takie telefony ?? ciekawe skąd oni biorą numery?
------
P.S. pewnie przydałby się jakiś nowy wątek o tych bezczelnych wydzwaniaczach i tajemniczych numerach, żeby ich publicznie napiętnować i ostrzec innych.???

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #830015  autor: bazooka
 19 paź 2015, 22:33
Hehe, ja nie mam jeszcze #freemium, a co dopiero fakt...
Ale nie, nie dołączę do paczki - Faktem nikt mnie nie skusi, bo dla mnie nie ma tam nic atrakcyjnego :)
 #830017  autor: cyanoone
 19 paź 2015, 22:40
Jest pakiet w którym jest 500 minut (smsy i internet też są) i kosztuje 29 zł, można go za free wydłużyć ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #830019  autor: kalebita
 19 paź 2015, 22:47
Maks SIM napisał - Czy do WAS też wydzwaniaja czasami jakieś nieznane numeru np. z ofertą jakiegoś kredytu, ubezpieczenia, badań marketingowych?? mieliście takie telefony ?? ciekawe skąd oni biorą numery?
Dostawałem po kilka smsów dziennie z różnych konkursów. Kiedyś znalazłem taką stronę:
http://usundane.pl
Na tej stronie podałem z których nr dostaję smsy. Chyba już jest 3 lata jak mam całkowity spokój.
 #830022  autor: Maks SIM
 19 paź 2015, 22:59
kalebita pisze: Dostawałem po kilka smsów dziennie z różnych konkursów. Kiedyś znalazłem taką stronę:
http://usundane.pl
Na tej stronie podałem z których nr dostaję smsy. Chyba już jest 3 lata jak mam całkowity spokój.
tam w instrukcji jest coś takiego:
Za cenę listu poleconego (3,00 brutto), rozwiążemy twój problem. Bez szukania nadawcy, zakupu znaczka i koperty, bez wycieczki na pocztę
Czyli za skorzystanie z tego się coś płaci?
ooo i widzę, że jakieś dane osobowe musisz podawać ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #830055  autor: bazooka
 20 paź 2015, 07:53
cyanoone pisze:Jest pakiet w którym jest 500 minut (smsy i internet też są) i kosztuje 29 zł, można go za free wydłużyć ;)
Nie w tym rzecz i dobrze o tym wiesz...
Poza tym to temat o #freemium i rozmawiamy o czymś co jest ZA DARMO, 5zł na rok, i ewentualnym dokupieniu małego pakieciku PÓŁ DARMO, a nie o wykładaniu 30zł - gdybym tak chciał w Kluczu mam podobnie i do tego mamy zasięg PLUSa :)
P.S.
Na tę chwilę nawet z #freemium chyba raczej nie skorzystam, wolę przywrócić do BK, chyba wolę mieć te średnio 5minut/mc na stacjonarne za 13gr.
 #830058  autor: kalebita
 20 paź 2015, 08:14
Maks SIM pisze:
kalebita pisze: Dostawałem po kilka smsów dziennie z różnych konkursów. Kiedyś znalazłem taką stronę:
http://usundane.pl
Na tej stronie podałem z których nr dostaję smsy. Chyba już jest 3 lata jak mam całkowity spokój.
tam w instrukcji jest coś takiego:
Za cenę listu poleconego (3,00 brutto), rozwiążemy twój problem. Bez szukania nadawcy, zakupu znaczka i koperty, bez wycieczki na pocztę
Czyli za skorzystanie z tego się coś płaci?
ooo i widzę, że jakieś dane osobowe musisz podawać ?
Widzę, że zaczęli zarabiać.
Jak to robiłem (ok. 3 lata temu) nic nie płaciłem. Musiałem podać imię i nazwisko. Strona występuje w moim imieniu. Tak jak pisałem, od tamtej pory nie dostałem ani jednego smsa reklamowego i nikt nie dzwonił do mnie z jakąkolwiek ofertą. Ale też w żadnych konkursach nie biorę udziału, więc nikt moim numerem telefonu się nie wymienia i nie handluje.
 #830373  autor: lee
 21 paź 2015, 12:57
Też jak przedmówcy piszą od kiedy zmieniłem taryfę na fakt w jednym z numerów taryfa2012 leży i jedynie czasem z lejka skorzystam w dual simie.

Pakiety tez nie są złejaj ktoś potrzebuje.

Pozdrawiam
  • Strona 6 z 48
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 48
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 48