DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 52 z 97
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 97
 #925219  autor: BobbyPeru
 11 maja 2017, 00:27
Cześć.

Mam skarbonkę w RBM5, korzystam z LTE, ale nie jest to dla mnie najważniejsze, bo ostatnio możę z 1GB na miesiąc idzie.
Czy mogę z RBM5 przejść do Internet na kartę 50zł z zachowaniem środków na koncie?

A może jest jakiś sposób na RWK w RBM5? (oczywiście wiem, że trzeba mieć aktywny pakiet).
Niby mogę znowu doładować za 50 zł na trzy miechy, ale skarbona będzie puchnąć.

Druga sprawa - w tel. zwykłym miałem MiniMax z RWK z rejestracji, z bodajże grudnia.
Ostatnio praktycznie w ogóle nie dzwonię, ale potrzebuję ze 300 sms na tydzień.
Wymyśliłem, żeby przejść na Formułę i kupić za 7zł nolimit sms + 100MB (internetu w sumie nie używam w telefonie prawie nic, z 50MB na miesiąc, więc idealnie;)
No i zdziwienie, bo ucięło ważność konta na 14 dni.
Da się to jakoś wydłużyć wachlując taryfami?
Też mam tam skarbonę, więc jeśli będę doładowywać za 5 na 50 dni, to będzie ubywać niezwykle powoli.
Nie mam tam żadnych środków bonusowych.
Dziękuję z góry za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
 #925239  autor: k.d
 11 maja 2017, 07:44
Jeśli potrzebujesz tak dużej ilości smsów, to najlepiej zmigruj do Faktu, wykup pakiet nielimitowanych smsów za 9 zł na miesiąc i przedłużaj go bezpłatnie poniedziałkowymi kodami z gazety.
 #925276  autor: BobbyPeru
 11 maja 2017, 12:57
Czyli przechodzę do FAKTu, (kodem?), kupuję raz za 9 zet pakiet esemesów i potem za free przedłużam do końca świata, albo zmiany regulaminów?
Rozumiem, że skumulowane środki na koncie głównym mi nie przepadną?

Ponowię jeszcze pytanie co z tym RBM5 zrobić?
 #925287  autor: Gregrin
 11 maja 2017, 13:39
BobbyPeru pisze:Czyli przechodzę do FAKTu, (kodem?), kupuję raz za 9 zet pakiet esemesów i potem za free przedłużam do końca świata, albo zmiany regulaminów?
Po przejściu do fakt musisz doładować za 5zl żeby mieć konto ważne rok (bo normalnie po przeniesieniu jest 14dni).
Pakiet chyba najlepiej włączyć w sobotę żeby pakiet sms kończył się w poniedziałek i nie było problemu z przedłużeniem (chociaż wcześniej chyba tez da się przedłużać).
BobbyPeru pisze: Mam skarbonkę w RBM5, korzystam z LTE, ale nie jest to dla mnie najważniejsze, bo ostatnio możę z 1GB na miesiąc idzie.
Czy mogę z RBM5 przejść do Internet na kartę 50zł z zachowaniem środków na koncie?
Z oferty głosowej na internetowa nie przejdziesz. Z ta karta również możesz przejść do Fakt, kupić jakiś pakiet (najkorzystniej 10GB za 25zl) i przedłużać darmowymi kodami na 50MB co tydzień.
 #925298  autor: BobbyPeru
 11 maja 2017, 14:18
Dziękuję za wyjaśnienie.

A czy do RMB7 z FAKTu można zmigrować jakoś?
Tam jest taki pakiet 333 esemesów gratis co tydzień, to by mi wystarczyło, z okładem nawet, a miałbym dodatkowo stan darmowy.
Głównie chodzi mi o nieprzepadnięcie środków z tej skarbonki, bo doczytałem, że do RBM7 można zmigować przenosząc numer z innej sieci. A jak przeniosę, choćby na chwilę gdzieś, to przecież utracę skarbonkę...
 #925303  autor: Gregrin
 11 maja 2017, 14:36
BobbyPeru pisze:A czy do RMB7 z FAKTu można zmigrować jakoś?
Niestety z taryf/marek play nie, poza tym musiałbyś utrzymywać ważność konta doładowaniami. Skoro masz skarbonkę to co nie pasuje w ofercie fakt ??
 #925355  autor: BobbyPeru
 11 maja 2017, 19:13
Można te esemesy włączać wielokrotnie, a nawet się skumulują niewykorzystane, jeśli włączasz ostatniego dnia ważności pakietu.
Wiem, bo kiedyś miałem, ale bęcwał ze mnie, zachciało mi się sprawdzić jak działa MIniMax.
Jednorazowo można włączyć pakiet 1GB W RMB7, a te 222 są bodajże kilkukrotne.
 #925375  autor: 24bis24
 11 maja 2017, 21:11
BobbyPeru pisze:Można te esemesy włączać wielokrotnie, a nawet się skumulują niewykorzystane, jeśli włączasz ostatniego dnia ważności pakietu.
w RBM5?

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #925379  autor: as1as
 11 maja 2017, 21:14
Jest tylko w RBM7MNP
6 razy
Obrazek
Obrazek
 #925973  autor: reboot
 15 maja 2017, 14:39
Osoby, które ogarniają temat Play/RBM/Fakt proszę o nakierowanie/wskazanie, w której z ofert jestem w stanie za darmo uzyskać RWK po przeniesieniu numeru z innej sieci.
Interesuje mnie trafienie do:
a) Fakt
b) RBM5, RBM7MNP, RBM Energy
c) Play na Kartę 5 zł Lubię to!

a) Jeśli dobrze kojarzę w Fakcie trafiam do jednej, jedynej taryfy i jest tam bonus 200zł/20GB/RWK.
b) W RBM trafia się zawsze do RBM7? Jeśli tak, to chyba tylko tam jest bonus RWK za przeniesienie?
c) A co z Play? Czy da się łatwo przejść, aby mieć RWK i jednocześnie być w ww. taryfie?

Czy do Faktu łatwo przejść? Są to te same startery do przenoszenia jak do Play czy może specjalne jak w przypadku RBM7MNP (przez co trudniej trafić do RBM)?

Oczywiście interesują mnie ww. taryfy, bo jest w nich za darmo 1 GB internetu w roamingu :)

WKS
 #926010  autor: garfield-
 15 maja 2017, 17:01
a) tak
b) tak, tak
c) trafiasz do taryfy PnK MNP i tam dostaniesz RWK z bonusa, zaś jeśli chodzi o LT, to tylko przez trick.

do każdej marki są dedykowane startery.
 #926087  autor: piokuk
 15 maja 2017, 22:00
Proszę o oświecenie mnie w jaki sposób mogę uzyskać RWK w PNK LT. Może być wiadomość na priva, ale mam dosyć jałowych postów, w których ktoś pisze, że jest to możliwe, ale nie dopowiada jak.
  • Strona 52 z 97
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 97
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 97