DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 536 z 536
  • 1
  • 532
  • 533
  • 534
  • 535
  • 536
 #1176083  autor: KC-KARLOS
 30 lip 2024, 20:55
Ciupaga: nie przesadzaj. My nawet połowy z tych 2% nie "generujemy".
Remington: fakt to marketing, ale działa na klientów. Play sobie radzi (a ma słabego prepaida), Orange traci (głównie na prepaidach [ma skomplikowaną ofertę OFNK, nie da się tego ukryć nawet jego korzyściami i efekt Flexa] i rezygnujący z kiepskiej oferty retencyjnej), T ma drogo i traci na agresywnej polityce naganiania na drogi abonament, a Plus ma coraz gorszą jakość usług.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1176086  autor: Window
 30 lip 2024, 21:53
@pisk Te 100 GB to rekonpensata za przeniesienie do No Limitsu z MMSami i bez zwiększania co 1 GB za każde odnowienie
w momencie automatycznej zmiany usługi otrzymasz od Orange jednorazowy i
bezpłatny bonus 100GB, który zostanie dopisany do pakietu zgromadzonych
gigabajtów w ramach usługi bez limitu i przyjmie jego ważność;
▪ w ramach nowej usługi nie obowiązuje mechanizm dodający +1GB za każde kolejne
odnowienie usługi.
https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binar ... 381652.pdf
 #1176088  autor: kazik20
 30 lip 2024, 23:26
Ciupaga pisze:
30 lip 2024, 20:16
Te statystyki przenoszalnosci to nabijają wariaci tacy jak my z telepolis. Reszta nieświadomych osób siedzi w abonamentach, które dali sobie wcisnąć.
Mój brat przejechał sie na ABO i przepłacaniu, także na nieskutecznych reklamacjach, ale i tak nie przejdzie na karte, bo jest tak zapracowany intelektualnie, że absolutnie nie ma do tego głowy i nawet waszego forum nie przeczyta, że sprytem da się wiele zaoszczędzić. Zmienił sieć z Pomarańczy na Plusa i dalej ABO z kumulacją kart całej jego rodziny. Neta ma za to osobno osiedlowego, chyba światłowód. W moje zapewnienia, że na karcie można mieć fajnie nie wierzy, bo nie ma nic za darmo. Hmm.. :wink:

A zmieniając temat:
Widzę, że po Play teraz TM wypisuje, że niedługo sms i minuta aż po 79gr będzie, czyli oper jeden za drugim na dużo se pozwala. Pewno w OR też będzie to samo i właściwie brak wyboru między czymś innym niż NL za ponad 3 dychy. Wygląda na to, że to celowe działania u wszystkich. Większość darmówek i pakietów po taniości zniknie.
 #1176158  autor: ArturJ
 31 lip 2024, 13:13
Mam takie pytanie dotyczące „mrożenia” gigabajtów w pakietach NL. Tutaj na forum i oczywiście w regulaminach jest mówione o 93 dniach, natomiast mi konsultantka powiedziała o 31. Dodam tylko, że chodzi o tzw. stary NL - nie wiem czy ma to w tym przypadku jakieś znaczenie.
 #1176160  autor: KC-KARLOS
 31 lip 2024, 13:15
ArturJ: 31 dni mrożenia jest po utracie ważności no-limitów w wersji jednorazowej (i jak straci ważność stary NL cykliczny - zachęcam, aby go odnowić, aby przeszedł do wersji z MMSami z zachowaniem starej ceny, wtedy zamrożenie potrwa 93 dni). 93 dni jest przy no-limitach cyklicznych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 536 z 536
  • 1
  • 532
  • 533
  • 534
  • 535
  • 536
  • 1
  • 532
  • 533
  • 534
  • 535
  • 536