DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 58 z 422
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 422
 #818887  autor: Rosolak
 23 sie 2015, 21:38
Maks, ja po doładowaniu wbiłem kod na sprawdzenie MB i miałem od strzała te dodatkowe 500. Minuty do P4 pod kodem *105#.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #818889  autor: Maks SIM
 23 sie 2015, 21:50
Rosolak pisze:Maks, ja po doładowaniu wbiłem kod na sprawdzenie MB i miałem od strzała te dodatkowe 500. Minuty do P4 pod kodem *105#.
Rosolak - Pewnie miałeś bonusy za kody na minuty, MB i czy one się dodały/przedłużyły z datą na 30 dni do przodu ? Czy tylko pakiet MB się zesumował i przedłużył ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #818891  autor: Rosolak
 23 sie 2015, 21:52
Pakiet danych zsumował się, a pakietu na minuty do Play nie miałem.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2015, 09:07 przez Golarz Filip, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: Wątek został oczyszczony z opowiadań o innych kartach sim w telefonie, o sposobach pozyskania kodu metodą "na wydre" oraz innych bardzo ciekawych rozmów. Macie od tego PW, inni którzy są ciekawi oferty Fakt Mobile nie muszą tego czytać.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #819045  autor: muffasa
 24 sie 2015, 19:55
Szybkie pytanie: czy po przejściu z Fakt Mobile z RWK do RBM na kartę, jeżeli zostanie RWK na nim, będę miał możliwość włączenia Stanu Darmowego *188# i będzie on ważny przez cały rok?
 #819204  autor: qler85
 25 sie 2015, 14:55
Maks SIM pisze:
Rosolak pisze:Maks, ja po doładowaniu wbiłem kod na sprawdzenie MB i miałem od strzała te dodatkowe 500. Minuty do P4 pod kodem *105#.
Rosolak - Pewnie miałeś bonusy za kody na minuty, MB i czy one się dodały/przedłużyły z datą na 30 dni do przodu ? Czy tylko pakiet MB się zesumował i przedłużył ?
MB się zsumowały i ich ważność to 30dni od dnia doładowania. Minuty i SMSy się nie przedłużyły.
Ja dwa razy doładowałem po 5zł i doszło w sumie 1GB free :)
 #819209  autor: Rosolak
 25 sie 2015, 15:26
Minuty nie mogą się zsumować w takim przypadku, bo to zupełnie inne pakiety.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #819267  autor: kaspeed
 25 sie 2015, 20:49
I dobrze tyle chciałem wiedzieć migrację tylko via telefon czy można to kodem wykodzić?

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #819659  autor: Rosolak
 27 sie 2015, 19:44
Eon, NIE. W Fakcie są promocyjne doładowania z kodów + vouchery. Chyba za dobrze by było z promocjami doładowań.
Fakt to niby submarka, ale jakby MVNO (często omylnie zaliczany jako wirtual). Nie wiem dlaczego, ale rzecznik milczy na temat Faktu, nie jest specjalnie reklamowany w strukturach Playa (tu się akurat nie dziwie), no brak fanpejdża (co mi akurat nie przeszkadza). :D FM to taka playowska oferta dla świadomych, co by freshowcom dać lepiej żeby nie uciekli do konkurencji, ale żeby też zbyt wiele osób nie przeszło z Playa do Faktu. ;-)
Ostatnio zmieniony 27 sie 2015, 20:39 przez Rosolak, łącznie zmieniany 1 raz.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #819741  autor: qler85
 28 sie 2015, 08:59
Jest w ogóle jakaś taryfa Play prepaid zbliżona atrakcyjnością oferty do FM ? Chyba tylko ten stan darmowy to jedyna zaleta, ale ogólnie za resztę się płaci dużo więcej niż w FM.

Play fresh to porażka maksymalna. Sam z tego dziadostwa przechodziłem, nie wiedzieć czemu dopiero teraz. Kiedyś była to jedna z lepszych ofert. Teraz to dramat.
Pakiet 25mb 3zł, 100mb 7zł, śmiech na sali. W FM za darmo jest 50mb tygodniowo.
Z dobrych rzeczy jest tylko pakiet 100 minut do play i na stacjonarne 5zł.
I jeszcze jeden pakiet 10zł za 5zł. Tyle że rozmowy 2x droższe niż w FM, na jedno wychodzi.
Rok ważności konta.
I tyle dobrego o tej taryfie można powiedzieć.

W FM aktywuje się raz pakiet 300 czy 500 i można ciągnąć dalej to kodami z gazety. Przy dobrych wiatrach długo można tak pociągnąć bez żadnych płatnych doładowań i normalnie korzystając z telefonu.
 #819753  autor: bobiwr
 28 sie 2015, 09:30
Atrakcyjność (lub nie) taryfy zależy od potrzeb. Te są bardzo indywidualne. Nie znamy Twojego pakietu potrzeb, więc nie ma jak z Tobą dyskutować. Pomijam fakt / obawę, czy aby na pewno wybrałeś dobry wątek.
 #819771  autor: perdos1
 28 sie 2015, 11:21
Ale trzeba przyznac ze jesli chodzi o jak najnizsza cene za minute to FM wymiata i jest lepszy nawet od Klucza. Kupiłem własnie dziadkowi pakiet 300 min za 19 zł, do tego co tydzień będzie dostawał 20 minut za voucher. Myślę, że spokojnie mu to na rok wystarczy.
 #819779  autor: Rysiob
 28 sie 2015, 11:47
Próbuję przenieść nr z Red Bulla do FAKTu i mam jakiegoś pecha. Najpierw konsultant na Play24 stwierdza, że zgłoszeniem się nie da przez platformę, że trzeba dzwonić na infolinię FAKT. Tak też uczyniłem przed chwilą, a konsultant (jak od Kafjasza do Annasza) odesłał mnie do Playa, żeby pierw przeniósl do Play, a dopiero potem do FAKT.... :D
  • Strona 58 z 422
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 422
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 422