DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 18
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 18
 #866109  autor: surface123
 14 maja 2016, 19:40
Formuła na 7 dni aktywowana, brak limitu max prędkości. szło ponad 30 Mb/s

Edit

Zrobiłem *104# i wyszło mi:

Stan minut do wszystkich sieci to: 0. Mozesz je wykorzystac do 2016-05-14 23:59:59.

O co biega ?
Ostatnio zmieniony 14 maja 2016, 19:43 przez surface123, łącznie zmieniany 1 raz.
 #866111  autor: Kryniczanin
 14 maja 2016, 19:43
Ej ludzie ludzie. Chciałem Was sprawdzić i wyszły wniosku przez które opadają ręce.

Operator daje Wam za 25pln prawie wszystko, za 80 groszy dziennie.

A Wy dalej kombinujecie by płacić jeszcze mniej i to w jak najmniejszym gronie.

Z dedykacją dla Was:

Wszystko za 0 złotych.

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 23&t=85323
 #866114  autor: KC-KARLOS
 14 maja 2016, 19:50
Ostrzegałem już na 3 podstronie, że w regulaminie nie ma mowy o kodzie *104# (stan minut) oraz, że minuty i SMSy są bez limitu.

Gdybym był na kartę, to bym po prostu zostawił pakiet za 25 zł włączony i nic nie ruszał. A jak pojawi się promocja doładowań z bonusem MB/GB, ładował konto, aby je otrzymać (reszta by była na utrzymanie pakietu na kolejne miesiące). I jeszcze jedno, doładowanie za 100 się opłaci, komu nie podoba się perspektywa 50 dni wychodzących oraz dla osób bardzo wygodnych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #866115  autor: odkrywca1
 14 maja 2016, 19:53
Po co poradnik przecież wystarczy przeczytać ostatnie wpisy nie jest ich tak dużo i tyle.
Co do poradnika to nad użycie będzie takie jak w Fakt mobile i RWK w RBM 5 ( skończą opcję i tyle)
 #866119  autor: KC-KARLOS
 14 maja 2016, 20:01
widzisz surface123 ? :) Bez limitu to bez limitu :) Nie trzeba kombinować :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #866126  autor: garfield-
 14 maja 2016, 20:13
Kryniczanin, odpowiem Tobie tak.
Bawi nas to - to po pierwsze, szukanie dziur w tych taryfach, tego, że ofertach często przez wiele lat były tak sformułowane, że mało kto to ogarniał jak to działa/jest rozliczane(a wtedy golili za minutę konkretnie), a nadal są usługi np w T-mobile, że gola na czym się da. Sorry, żadnych sentymentów. Robili to w czasach, gdzie trzeba się było prosić o ich usługi. Sam pracowałem u trzech dużych telekomów i wiem jakie jest podejście.

Po drugie odpowiadając na to, że garstka osób próbuje mieć za zero zeta wszystko. Jak chcesz do tego tak podchodzić, to powiem, tak - stanowimy równowagę dla tych taryf i ludzi , którzy jeszcze mają w cennikach po 70 gr/min.

A tak serio to wyręczamy ich w wielu sprawach. Komórki odpowiedzialne ze fraudy, szybko reagują jak stwierdzą, że stanowi to dla nich istotny ubytek. Orange na spokojnie poprawił błędy w ich systemie bilingowym. Bez wycofywania i blokowania kart na których allegrowicze zarabiali.
Info z pierwszej ręki. Jeśli natomiast był fraud na fakcie - wszystkim to ukrócili po miesiącu czasu, Bo ten biznes się nie zamykał - mały wolumen w stosunku do fraudu.
Także spokojnie ...

Podsumowując, mnie samemu nie jest to do niczego potrzebne, ale jako pasjonat telekomunikacji z zawodu i hobby, nawet jak wszytko będzie za 0 zeta, to dalej będziemy szukali możliwości, dlatego , że się da!
Statystyka Panie.
Lepsze pytanie po co się uciekasz do trolowania ? Skoro tak Ciebie to drażni masz inne tematy, a nawet stron czy fora. Daj nam się tu "bawić".
Koniec OT
 #866128  autor: greenrs
 14 maja 2016, 20:19
garfield- pisze:...
Fajnie, że się tak rozpisałeś... tylko nie zauważyłeś tego, co najważniejsze. To jest wątek o konkretnej taryfie a nie o tym jak oskubać operatora. Jeśli lubicie takie zabawy to załóżcie sobie osobny wątek. Tu z założenia zaglądają ci, którzy szukają informacji o nowej promocji Play :?
  • Strona 7 z 18
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 18
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 18