DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 61 z 432
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 432
 #820128  autor: Rosolak
 29 sie 2015, 19:57
Na jednym numerze (który komuś obsługuję) pojawił się voucher tuż po aktywowaniu kodu. Na drugim numerze (moim), nadal oczekuję na voucher. Znając przypadek mojego numeru, to pojawi się po północy.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #820136  autor: anonymous093133
 29 sie 2015, 20:32
limaK pisze:Voucher nie pojawił się po to, by sobie nabijać dodatkowy pakiet, tylko żeby aktywować go standardowo raz na tydzień bez wysyłania kodu sms, ale trzeba to robić dzień przed upływem ważności bieżącego pakietu... Oferta jest dobra więc uszanujmy to.
Mam 2 karty Faktu - kupione w różnym okresie.
Jak dotąd tylko raz zdarzyło się, że voucher "samodzielnie się aktywował".
Statystycznie to za mało żeby stwierdzić że już tak będzie zawsze.
Dotychczas to wysłanie kodu wymuszało odnowienie się vouchera.
Nie rozumiem o co chodzi z tym szanowaniem ale ja nie narzekam na Fakt.
Staram się tylko zrozumieć jak funkcjonuje i wykorzystać go na maksa.
 #820138  autor: limaK
 29 sie 2015, 20:43
waldekgdynia pisze:Statystycznie to za mało żeby stwierdzić że już tak będzie zawsze.
U mnie sprawdza się to kolejny tydzień...
waldekgdynia pisze:Nie rozumiem o co chodzi z tym szanowaniem ale ja nie narzekam na Fakt.
Wszyscy wiemy co się stało z poprzednią "turą" voucherów... Ale oczywiście każdy postępuje wedle własnego uznania i też nikt nie zakłada, by jakiś scenariusz miałby się powtórzyć. Ja tylko przedstawiam działanie systemu z mojej perspektywy.
 #820144  autor: Rosolak
 29 sie 2015, 20:54
limaK pisze:Wszyscy wiemy co się stało z poprzednią "turą" voucherów...
A właśnie, coś mi się obiło o uszy. Co tam się podziało wtedy?

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #820147  autor: Rosolak
 29 sie 2015, 21:06
Z tym, że wtedy chyba w voucherze był błąd i można było nabijać 9999 razy, czy jakoś tak?

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #820155  autor: anonymous093133
 29 sie 2015, 21:51
Kompletnie nie rozumiem tego utyskiwania jednych użytkowników na drugich, że robią to na co pozwala system.
To moja wina, że operator Faktu nie potrafił od początku ustawić prawidłowo voucherów?
Skoro nie potrafił to z czasem dowiedział się o swoim błędzie.
Mnie wystarczy 1 voucher w tygodniu tylko niech zacznie to wreszcie prawidłowo działać.
To tyle tytułem polemiki.
 #820181  autor: Rosolak
 29 sie 2015, 23:41
7 dni, ale sumują się z kolejnymi i innymi pakietami.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #820193  autor: qler85
 30 sie 2015, 04:56
Maks SIM pisze:Potwierdzam, że dzisiaj po wysłaniu kodu z gazety pojawia się komunikat:
"Przepraszamy, operator nie aktywował usługi" do tego na PLay24 brak vouchera
Coś skopali, a tak pięknie wszystko chodziło...
Ktoś jeszcze miał dzisiaj problemy z kodami sms ?
To jest powiązane z aktywacją i czasem aktywacji voucherów na play24.


Żeby voucher był aktywny to musi być aktywowany najpierw smsem z gazety.
Teraz takie sytuacje z moich doświadczeń:

1) Najpierw sms a potem voucher
a) Po kliknięciu vouchera (aktywował się) a zaraz potem kodu sms - nic z tego: "Przepraszamy, operator nie aktywował usługi"
b) Dzień przed pojawieniem się kodu w gazecie kliknąłem voucher na play24 (aktywował się), natomiast następnego dnia nowy kod z gazety nie chciał się aktywować "Przepraszamy, operator nie aktywował usługi"

2) Najpierw kod sms (aktywował się) a chwilę później voucher - na play24 wyskoczyła informacja że nie może zostać zrealizowana usługa, coś takiego

3) Przy aktywowaniu kodu sms w dzień pojawienia się kodu w gazecie, można było aktywować również voucher parę dni później, następny kod sms z gazety również zawsze wchodził.

Czyli dobra opcja to nr 3, tylko kwestia kiedy można klikać w voucher, aby aktywowały się bezproblemowo zarówno kody SMS jak i vouchery. Ktoś pisał wcześniej że vouchery aktywował dzień później od kodów SMS i przechodziło, więc może to dobra metoda.
 #820199  autor: motyl27
 30 sie 2015, 09:50
Ok. północy przestał mi działać internet w telefonie na karcie Faktu, wyskakiwał komunikat: Błąd konfiguracji.
Przed chwilą wybrałem ręcznie zasieg Plus nie zmieniając innych ustawień telefonu (Nokia 206) i od tego czasu internet zaczął działać za dotknieciem magicznej różdżki.
Na automacie telefon loguje się t-mobile.
Edit:
Godz. 15:40 ponownie zasieg t-mobile teraz internet hula prawidlowo. Czyli cos z siecią się działo.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2015, 15:45 przez motyl27, łącznie zmieniany 1 raz.
 #820202  autor: dominik920
 30 sie 2015, 10:26
U mnie wyglądało to w ten sposób że w piątek uruchomiłem voucher na play24 ,wczoraj nie dało się aktywować vouchera z gazety ,natomiast dzisiaj na play24 pojawiła mi się znowu możliwość uruchomienia vouchera na internet i przed chwilą go aktywowałem ,dziwne trochę że ten z gazety nie chciał wejść ale finalnie udało się wbić dwa razy ten sam voucher przez Play 24 jeden w piątek a dzisiaj drugi .
 #820217  autor: Rosolak
 30 sie 2015, 12:23
Wczoraj nie miałem możliwości aktywacji vouchera, po północy też nie miałem, ale dziś rano siadło. :-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #820218  autor: Maks SIM
 30 sie 2015, 12:28
Maks SIM pisze:Potwierdzam, że dzisiaj po wysłaniu kodu z gazety pojawia się komunikat:
"Przepraszamy, operator nie aktywował usługi" do tego na PLay24 brak vouchera [....]
qler85 pisze: To jest powiązane z aktywacją i czasem aktywacji voucherów na play24.
Żeby voucher był aktywny to musi być aktywowany najpierw smsem z gazety.
Teraz takie sytuacje z moich doświadczeń:
[........]
3) Przy aktywowaniu kodu sms w dzień pojawienia się kodu w gazecie, można było aktywować również voucher parę dni później, następny kod sms z gazety również zawsze wchodził.

Czyli dobra opcja to nr 3, tylko kwestia kiedy można klikać w voucher, aby aktywowały się bezproblemowo zarówno kody SMS jak i vouchery. Ktoś pisał wcześniej że vouchery aktywował dzień później od kodów SMS i przechodziło, więc może to dobra metoda.
Też tak właśnie dzisiaj sobie pomyślałem, żeby voch24 aktywować 1 dzień po kodach SMS.
qler85 faktycznie masz racje - na tym numerze, na którym miałem problemy z pakietem 50 MB, aktywowałem voucherP24 dzień przed kodami - czyli tydzień temu w piątek, potem po wpisaniu kodu SMS w sobotę(tydzień temu) voucherP24 50MB na PLay24 się już nie pojawił jako "do aktywacji" a w tą sobotę w ogóle zniknął"
Teraz robię eksperyment:
na jednym numerze z pakietem SMS-> aktywuje dzisiaj(dzień przed) niewykorzystany voucherP24 10SMS
na drugim numerze voucherP24 10SMS aktywuje we wtorek i zobaczymy.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2015, 19:43 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 4 razy.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #820228  autor: blacQ1
 30 sie 2015, 13:18
Panowie ,jak to jest w sobotę był kod w gazecie przy czym już o tym pisałem iż nie mogłem go wbić i przyszedł sms ! dziś patrzę na play24 moje konto są vouery ,ale tylko na sms-y no i na minuty,a na neta już nie ma ! no moje zdanie jest takie że konsultant ,aktywował przez vouchera! chyba że się mylę!!:):)
 #820230  autor: bobiwr
 30 sie 2015, 13:26
Nie umniejszając koledze Maks SIM, ale widzę jakieś nieścisłości. W piątek voucher dotyczył raczej minut, a nie MB. No chyba, że system zawarował bardziej niż myślimy. Ale nikt inny tego nie zauważył. Może to być też efekt indywidualnej ingerencji konsultanta w wyniku jakiejś reklamacji...
Sam nigdy nie widziałem vouchera przed dniem ogłoszenia kodu.
Co więcej: jak kod był opublikowany dzień wcześniej, bo sobota była świętem, to ani kod nie działał w piątek, ani nie było dostępnego vouchera. Dopiero wszystko zadziałało w sobotę.
  • Strona 61 z 432
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 432
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 432