DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 62 z 171
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 171

 #554282  autor: Edmund
 15 maja 2012, 15:17
Zenobiusz.
AD1, 2: Najbardziej opłacalna będzie dla Ciebie taryfa Lubię To! w Play.
- Płaska stawka 29gr/min do wszystkich sieci,
- Pakiet 30 minut do wszytkich sieci za 6zł (czyli masz 20gr/min),
- Za 10 zł/miesiąc masz pakiet nielimitowanych sms-ów do wszystkich sieci,
- Za 10zł/miesiąc masz nielimitowane rozmowy do Play.
- Za doładowanie dostajesz pakiet transferu po którego wykorzystaniu spada prędkość do 32kbit/s. Za 50zł dostajesz ważność konta 150dni i 1GB danych. Więcej info
- Doładowanie przez facebook jest premiowane 30% na bonusowe konto złotówek.

Poza tym po przeniesieniu numeru dostajesz po pierwszym doładowaniu (nawet 5zł) bonusowe 60zł, ale by je uzyskać nie możesz zmienić początkowej taryfy na starterze. Zmiany taryfy robisz dopiero po pierwszym doładowaniu.

AD3: Tak - korzystanie z aplikacji nic nie kosztuje, jedynie płacisz za transfer danych, ale jezeli masz pakiet 600MB albo 1,2GB w Heyah to nie płacisz za transfer wykorzystywany przez aplikacje Freeyah.

AD4: Możesz przelać kasę ze swojego konta koncie komuś innemu w Plusie na kartę.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #554283  autor: Zenobiusz
 15 maja 2012, 15:24
A czy w zwykłym Freshu jest jakiś nolimit? Szukam na ich stronie ale nie mogę znaleźć. Jedynie taka oferta jest w LT. Po tych 5 miesiącach niewykorzystane MB przepadają czy są dodawane do kolejnych po zasileniu?

 #554286  autor: KC-KARLOS
 15 maja 2012, 15:29
Zenobiusz pisze:A czy w zwykłym Freshu jest jakiś nolimit?
Można aktywować no-limit rozmowy w Play i no-limit SMS do wszystkich sieci. Pakiety na 30 dni kosztują po 10 zł.
Zenobiusz pisze: Po tych 5 miesiącach niewykorzystane MB przepadają czy są dodawane do kolejnych po zasileniu?
Przepadają. Chyba, że przedłużysz je kolejnym doładowaniem konta w LT, zakupisz dowolny pakiet netowy (już od 3 zł). Po zużyciu MB/GB prędkość spada, ale net nadal jest wolny od opłat.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #554288  autor: Zenobiusz
 15 maja 2012, 15:33
Znaczy chodziło mi o internet we Freshu z lejkiem. Co do połączeń i sms to się zorientowałem. :)
W NL jak doładuję na 5 miesięcy to mam 1 GB. Jak zostanie np 200 MB i doładuję to razem mam 1,2 GB? Jeżeli tak to fajna oferta.

 #554291  autor: KC-KARLOS
 15 maja 2012, 15:38
Zenobiusz pisze:Znaczy chodziło mi o internet we Freshu z lejkiem.
Nie ma neta z lejkiem we Fresh'u.
Lejek jest obecnie tylko w LUBIĘ TO! LT nie jest częścią Fresh'a (ma tylko takie same pakiety dodatkowe).
Zenobiusz pisze: jak doładuję na 5 miesięcy to mam 1 GB. Jak zostanie np 200 MB i doładuję to razem mam 1,2 GB? Jeżeli tak to fajna oferta.
Dane się sumują - czy to z bonusów z zasileń konta, albo z wykupywania pakietów netowych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #554294  autor: Zenobiusz
 15 maja 2012, 15:49
Jeszcze tylko jedna wątpliwość. Czy ten pakiet internetowy działa również wtedy gdy play korzysta z roamingu krajowego? Jeżeli nie to jeżeli wtedy połączę się z netem coś płacę czy jak?

 #554296  autor: KC-KARLOS
 15 maja 2012, 15:57
Zenobiusz pisze:Jeszcze tylko jedna wątpliwość. Czy ten pakiet internetowy działa również wtedy gdy play korzysta z roamingu krajowego?
Net działa bez żadnych dodatkowych kosztów na zasięgu PLAY, ORANGE i PLUS. Niezależnie, czy to jest GSM/EDGE (2G), UMTS/HSDPA/HSPA (3G).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #556308  autor: wasylek
 24 maja 2012, 16:25
czy przenosząc drugi numer do Orange jest szansa ze uda mi się przenieść numer z jedną wizytą? Ponieważ czytałem ze gdy ktoś przenosi numer do orange, a był wcześniej w tej sieci to muszą wysłać dokumenty do rejestracji z warszawy to prawda?

 #556364  autor: Edmund
 24 maja 2012, 20:18
wasylek, salon Orange skontaktuje się z Wawą jedynie wtedy gdy numer który przenosisz początkowo należał do Orange, albo był kiedyś w Orange.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #556506  autor: kamail86
 25 maja 2012, 19:27
Wreszcie wczoraj mój numer został przeniesiony z Plusa do mBank Mobile. Ale na pewno nie trwało to 1 dnia. Wniosek o przeniesienie złożyłem we wtorek 15-go. Dwa dni później przyjechał kurier z dokumentami. W następnym tygodniu we wtorek rano (22-go) nie było jeszcze żadnej odpowiedzi, więc postanowiłem ich trochę pogonić mailem ;) 3h później dostałem odpowiedź że jeszcze tego dnia przekażą wniosek Plusowi. 4h później dostałem SMSa od Plusa bym został, a w zamian otrzymam za darmo 30 minut w sieci na 30 dni. Nie wiem czy powinienem się z tego cieszyć, czy obrazić że po 7 latach zawsze ważnego konta, wyceniają moją obecność w sieci zaledwie na jakiś marny pakiecik minut do sieci warty pewnie jakieś grosze. Następnego dnia otrzymałem SMSa że numer zostanie przeniesiony w czwartek 24-go. W czwartek po 12-tej Plus wyłączył swoją kartę, natomiast aktywacja karty mBanku nastąpiła o 17-tej, czyli przez całe popołudnie byłem bez numeru.

Czyli w sumie od złożenia wniosku do przeniesienia upłynęło 9 dni, od przyjazdu kuriera 7 dni, natomiast do przekazania wniosku Plusowi 2 dni. Więc gdzie to 1 dniowe przenoszenie numeru? W dodatku nie wiadomo czy gdybym nie przypomniał mailowo że od czwartku (gdy podpisałem dokumenty) czekam na przeniesienie, to czy nie trwałoby to jeszcze dłużej.

 #556543  autor: manyaky
 25 maja 2012, 22:55
kamail86 pisze:Wreszcie wczoraj mój numer został przeniesiony z Plusa do mBank Mobile. Ale na pewno nie trwało to 1 dnia. Wniosek o przeniesienie złożyłem we wtorek 15-go. Dwa dni później przyjechał kurier z dokumentami. W następnym tygodniu we wtorek rano (22-go) nie było jeszcze żadnej odpowiedzi, więc postanowiłem ich trochę pogonić mailem ;) 3h później dostałem odpowiedź że jeszcze tego dnia przekażą wniosek Plusowi. 4h później dostałem SMSa od Plusa bym został, a w zamian otrzymam za darmo 30 minut w sieci na 30 dni. Nie wiem czy powinienem się z tego cieszyć, czy obrazić że po 7 latach zawsze ważnego konta, wyceniają moją obecność w sieci zaledwie na jakiś marny pakiecik minut do sieci warty pewnie jakieś grosze. Następnego dnia otrzymałem SMSa że numer zostanie przeniesiony w czwartek 24-go. W czwartek po 12-tej Plus wyłączył swoją kartę, natomiast aktywacja karty mBanku nastąpiła o 17-tej, czyli przez całe popołudnie byłem bez numeru.

Czyli w sumie od złożenia wniosku do przeniesienia upłynęło 9 dni, od przyjazdu kuriera 7 dni, natomiast do przekazania wniosku Plusowi 2 dni. Więc gdzie to 1 dniowe przenoszenie numeru? W dodatku nie wiadomo czy gdybym nie przypomniał mailowo że od czwartku (gdy podpisałem dokumenty) czekam na przeniesienie, to czy nie trwałoby to jeszcze dłużej.
W przypadku składania wniosku na odległość terminy ulegają zmianie. Generalnie od momentu dostania przez nich fizycznie podpisanego wniosku od kuriera - trzy dni na rozpatrzenie i jeden na przeniesienie. Pewnie też wyraziłeś zgodę na przerwę w świadczeniu usług do 24h (na wniosku standardowo drukują). Jeden dzień roboczy obowiązuje przy składaniu w salonie.

 #556559  autor: kamail86
 26 maja 2012, 01:16
Sprawdzę w dokumentach które podpisywałem, bo przy kurierze nie było czasu tego czytać ;) Ale w regulaminie (który miałem czas przeczytać ;)) w pkt. II 6 jest napisane że:
6. Przeniesienie numeru następuje nie później niż w terminie jednego dnia roboczego, liczonym od
daty otrzymania przez Aspiro podpisanych przez Nowego Klienta wszystkich dokumentów
wskazanych w § II ust. 3., o ile Nowy Klient nie wskazał innego terminu.
Przypuszczam że dokumenty zostały dostarczone w piątek lub w poniedziałek, więc zgodnie z regulaminem, numer powinien zostać przeniesiony najdalej w poniedziałek lub we wtorek. Tymczasem został przeniesiony w czwartek, więc jakieś opóźnienie na pewno było.

 #556567  autor: KA
 26 maja 2012, 09:11
Miałem nr w mBank mobile, z jakości byłem zadowolony, z cen początkowo też (ostatnio mniej), a co do przenoszenia - wydaje się słuszna opinia innych operatorów (tak twierdzili w 2 różnych sieciach), że przenoszenie do i z mBanku trwa w praktyce trochę(?) dłużej niż u innych.

 #556615  autor: manyaky
 26 maja 2012, 14:34
kamail86 pisze:Sprawdzę w dokumentach które podpisywałem, bo przy kurierze nie było czasu tego czytać ;) Ale w regulaminie (który miałem czas przeczytać ;)) w pkt. II 6 jest napisane że:
6. Przeniesienie numeru następuje nie później niż w terminie jednego dnia roboczego, liczonym od
daty otrzymania przez Aspiro podpisanych przez Nowego Klienta wszystkich dokumentów
wskazanych w § II ust. 3., o ile Nowy Klient nie wskazał innego terminu.
Przypuszczam że dokumenty zostały dostarczone w piątek lub w poniedziałek, więc zgodnie z regulaminem, numer powinien zostać przeniesiony najdalej w poniedziałek lub we wtorek. Tymczasem został przeniesiony w czwartek, więc jakieś opóźnienie na pewno było.
Jeśli do tego regulaminu odwołuje się wniosek i na wniosku masz identycznie - złóż reklamację (powołaj się na regulamin, nie rozporządzenie), zawsze można jakiś bonus otrzymać. :wink:

 #556877  autor: kamail86
 27 maja 2012, 16:33
Tak, na umowie też jest taki zapis. Tylko że tak właściwie to nie bardzo miałbym się na co powołać. Bo niby taki zapis istnieje, tylko że ja nie znam dnia w którym kurier dostarczył dokumenty. Przypuszczam że był to piątek lub najdalej poniedziałek. Ale bez numeru przesyłki nikomu niczego nie udowodnię. Natomiast co do samej procedury przenoszenia, która trwała 2 dni, to w umowie jest zapis że Aspiro nie ponosi odpowiedzialności za wydłużenie procedury przenoszenia z przyczyn po stronie dotychczasowego operatora (Plusa). A czyja to była wina że trwało to 2 dni to tego też nie wiem. Więc raczej nie będę się bawić w reklamacje. Z resztą pisałem o czasie przenoszenia raczej w celu informacyjnym niż po to by sobie ponarzekać ;) Żeby osoby które będą w przyszłości przenosić numer do mBank Mobile wiedziały jak to mniej więcej wygląda i ile to trwa.

 #557411  autor: maker3
 29 maja 2012, 22:05
Do kogo z W3 przenieść numer, aby najszybciej obrócić z RBM do Playa?
Teoretycznie wszędzie jest 24h, ale do dyspozycji mam tylko punkty dealerskie, a tam różnie bywa. Ma ktoś jakieś doświadczenia i może się nimi podzielić?

 #557781  autor: alex1155
 31 maja 2012, 21:05
Przenosiłem numer z Orange do T mobile w punckie dealerskim i trwało to 30 godzin. Więc jestem zadowolony.

Mały problem. Mam tak tak ,a chce Mtv Mobile. Da się zrobić zmianę taryfy bez zabawy w kolejnego operatora?

 #557783  autor: KC-KARLOS
 31 maja 2012, 21:08
alex1155 pisze:Mały problem. Mam tak tak ,a chce Mtv Mobile. Da się zrobić zmianę taryfy bez zabawy w kolejnego operatora?
Nie da się. Trzeba było od razu zdefiniować, do jakiej oferty PTC chcesz się przenieść.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #557784  autor: alex1155
 31 maja 2012, 21:18
Niestety konsultantka robiła to pierwszy raz i nie do końca wiedziała o co kaman. Kiedy przenosiliście numer do t mobile dostaliście jakis dedykowany starter czy zwyczajną abonamentowa kartę Micro Sim(pytam, bo Pani nie wiedziała jaka kartę dac:).

 #558514  autor: ManiacGSM
 04 cze 2012, 16:09
alex1155 pisze:Przenosiłem numer z Orange do T mobile w punckie dealerskim i trwało to 30 godzin. Więc jestem zadowolony.

Mały problem. Mam tak tak ,a chce Mtv Mobile. Da się zrobić zmianę taryfy bez zabawy w kolejnego operatora?
Musisz niestety przenieść numer do innego operatora a potem do MTV.

Zazwyczaj dają ''ślępą'' kartę sim lub numer tymczasowy po którym ''wrzucą Twój numer który chciałes przenieść -wymiarowo jest to zwykła karta sim a potem musisz sam docinać lub gadać w salonie że chcesz micro -sim.
  • Strona 62 z 171
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 171
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 171