DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 67 z 171
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 171

 #573339  autor: krilas
 07 sie 2012, 15:33
a mozna przelac srodki z play na inne konto play ?

 #573344  autor: pakierhakierxd
 07 sie 2012, 15:39
Nie da się

Pozdrawiam :)

 #573346  autor: NokiaUser
 07 sie 2012, 15:42
Nie można.

Jedyne, co mam, to złudzenia, że telepolis.pl na lepsze się zmienia

 #573641  autor: ukefake
 08 sie 2012, 16:34
krzys, miesiąc temu przeniosłem numer z freem do heyah w ciągu jednego dnia. Okazało się, że numer "aktywny" dla freema oznacza numer z aktywnymi wychodzącymi. Jeśli są tylko przychodzące, to numer zostanie we freem.

osachorzow, i jak poszło? jesteś już w play czy nadal we freem?
z tego co pamiętam, to system w playu tylko podpowiada dawcę i zawsze można było go zmienić na innego z listy.

 #573649  autor: DanielR
 08 sie 2012, 17:02
ukefake pisze:krzys, miesiąc temu przeniosłem numer z freem do heyah w ciągu jednego dnia. Okazało się, że numer "aktywny" dla freema oznacza numer z aktywnymi wychodzącymi. Jeśli są tylko przychodzące, to numer zostanie we freem.
I niby na co się powołują interpretując w ten właśnie sposób aktywność numeru? :?

 #573670  autor: ukefake
 08 sie 2012, 18:47
DanielR, rozporządzenie ws mnp mówi wyraźnie, że numer musi być aktywny. Oznacza to, że definicję "aktywności" pozostawia każdemu operatorowi do własnego ustalenia.

 #573755  autor: moose
 09 sie 2012, 08:33
Witam!
Wczoraj przenosiłem się z Play do MTV w salonie T-Mobile. Dostałem zwykły starter T-Mobile, dzisiaj po włożeniu SIM do telefonu łączy się z T-Mobile, wszystko gra - jednak przed chwilą dostałem SMSa o treści 'witamy w T-Mobile TakTak!' -_- Jak sprawdzić, czy na pewno przenieśli mnie do MTV?

Pozdrawiam!
 #573759  autor: msq2
 09 sie 2012, 08:51
moose pisze:Witam!
Wczoraj przenosiłem się z Play do MTV w salonie T-Mobile. Dostałem zwykły starter T-Mobile, dzisiaj po włożeniu SIM do telefonu łączy się z T-Mobile, wszystko gra - jednak przed chwilą dostałem SMSa o treści 'witamy w T-Mobile TakTak!' -_- Jak sprawdzić, czy na pewno przenieśli mnie do MTV?

Pozdrawiam!
a na wniosku o przeniesienie jakie masz logo w prawym gornym logu

lecz ja otrzymałem na start sms od MTV Mobile ze witają i przedstawienie darmowych smsow wiec raczej tak jak napisali jestes w tt, zlos to w salonnie

 #573761  autor: NokiaUser
 09 sie 2012, 09:07
PTC ma problemy z przenoszeniem numerów do MTV Mobile i czasami numer - zamiast lądować w MTV - ląduje w Tak-Tak T-Mobile na kartę.

 #573802  autor: moose
 09 sie 2012, 11:52
No i faktycznie - wylądowałem w TakTak Hot. Jednak aktualnie 'nie działa system' i nie można nic zrobić -_- Ciekawe, czy będą potrafili mnie jednak przenieść do MTV tak, żebym dostał te 6x20zł za przeniesienie..

 #573905  autor: osachorzow
 09 sie 2012, 19:33
ukefake pisze: osachorzow, i jak poszło? jesteś już w play czy nadal we freem?
z tego co pamiętam, to system w playu tylko podpowiada dawcę i zawsze można było go zmienić na innego z listy.
Chyba w cuda wierzysz ;) Wczoraj wieczorem przyszedł SMS że niezgodność danych... napisałem do FreeM a oni mi odpowiedzieli, że żadnego wniosku nie było bo pewnie P4 wysłało do Plusa jak to mają w zwyczaju i mam ich oświecić że to nie ta sieć... Byłem dziś w playu panienka zarzekała się, że wtedy podpowiedziało jej Polkomtel i NIE MOGŁA zmienić na nic innego... dziś jakoś mogła... nie było na liście FreeM ani CP Telekom, ale była Carrefour Mova... wybraliśmy to i na wniosku pojawił się... CP Telekom ;) Czyli jest szansa że przejdzie, a twórcom oprogramowania dla P4 gratulujemy polotu ;) FreeM nie ma ale GaduAir jeszcze jest ;)

Aha... jeszcze mogą mi odwalić wniosek bo w P4 (i na dowodzie) są dwa imiona, a w FreeM jedno, ale słyszałem że weryfikują tylko PESEL... oby ;) Bo w sumie to wyprzedzająco pisałem do FreeM prośbę o podanie powodu odrzucenia wniosku (widmo ;) ) i jeśli to imię to od razu prośba o dodanie drugiego tak jak na dowodzie którego skan mają. Dziś (jeszcze?) nie przyszła odpowiedź na wniosek więc zobaczymy...

 #573907  autor: kaspeed
 09 sie 2012, 19:36
Kpina ale: U mnie przeszło ale nie obyło się bez 2 wizyt w ciągu 48h numerki przeniesiono

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:

 #573969  autor: ukefake
 10 sie 2012, 00:30
osachorzow pisze:jeszcze mogą mi odwalić wniosek bo w P4 (i na dowodzie) są dwa imiona, a w FreeM jedno,
przecież można poprosić aby we wniosku było wpisane tylko jedno imię (tak w ramach dmuchania na zimne). Sam tak parę razy robiłem i zawsze spotykałem się ze zrozumieniem.
Chociaż przy następnych przenosinach sprawdzę czy systemy weryfikują ilość imion.

 #573972  autor: Edmund
 10 sie 2012, 00:56
A propos FreeM - czy ktoś próbował zarejestrować swój numer przez stronę www: https://212.3.248.81/PolandSelfCare_MV/ ... .aspx?1045 a następnie go przenieść?

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #574015  autor: ukefake
 10 sie 2012, 10:50
Edmund, skąd wziąłeś ten adres???
Kod: Zaznacz cały
IP Lookup Details:

IP Information - 212.3.248.81

Host name: 212.3.248.81

Country: Belgium

Country Code: BE

Region:

City:

Latitude: 50.8333

Longitude: 4

 #574113  autor: osachorzow
 10 sie 2012, 15:48
ukefake pisze:
osachorzow pisze:jeszcze mogą mi odwalić wniosek bo w P4 (i na dowodzie) są dwa imiona, a w FreeM jedno,
przecież można poprosić aby we wniosku było wpisane tylko jedno imię (tak w ramach dmuchania na zimne). Sam tak parę razy robiłem i zawsze spotykałem się ze zrozumieniem.
Chociaż przy następnych przenosinach sprawdzę czy systemy weryfikują ilość imion.
Zawsze tak było... ale kilka dni temu panienka mi oświadczyła że musi wpisać tak jak w dowodzie i jak nie przejdzie to zmienić we FreeM... ale na szczęście dziś rano przyszedł sms że jest zgoda i od jutra numer będzie w Play. Zobaczymy...
Edmund pisze:A propos FreeM - czy ktoś próbował zarejestrować swój numer przez stronę www: https://212.3.248.81/PolandSelfCare_MV/ ... .aspx?1045 a następnie go przenieść?
:shock: To działa... założyłem konto i wszystkie moje dane są... nawet billing. Z ciekawostek, jako drugie imię jest PESEL i nie wpisują numeru dowodu osobistego ;) Edmund, skąd Ty wziąłeś ten adres? Zgadłeś? ;)

EDIT: już znalazłem ;) MV w adresie mnie naprowadziło na MOVA:

http://www.carrefourmova.pl/page-84-twoje-konto.html i niżej link do tego selfcare ;)

 #574124  autor: ukefake
 10 sie 2012, 16:21
osachorzow, proponuję poszukać innego salonu, gdzie obsługa wykaże się większą elastycznością dla klienta.

 #574132  autor: osachorzow
 10 sie 2012, 17:07
ukefake, nie widzę potrzeby trzeba być wiernym miejscu ;) pewnie jak tam następnym razem pójdę (za kilka miesięcy?) to pewnie obsługa będzie inna, bo w sumie co przechodzę obok to widzę inne twarze ;) Rotacja jak w każdej szanującej się sieciówce ;) No ale mam nadzieję, że w nocy proces przenoszenia szczęśliwie się sfinalizuje i długo nie będę musiał mieć kontaktu z playowym białkiem ;)

 #574201  autor: Edmund
 11 sie 2012, 00:21
ukefake, osachorzow, adres www wziąłem ze strony Carrefour Mova którą kolega z Chorzowa podał ;)
Btw. osachorzow dzięki za info o tym, że Twoje dane są w systemie. Spróbuję za jakiś czas zarejestrować się w ten sposób, a następnie przenieść numer do Play.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #574267  autor: osachorzow
 11 sie 2012, 12:26
Żeby nie było tak słodko... na dziś miałem wyznaczoną datę uwolnienia numeru przez FreeM, ale karta nadal loguje się do sieci, a karta Play nie. Najwyraźniej zgoda na przeniesienie nie oznacza jeszcze, że FreeM wyda numer :/ na tydzień znikam z kraju i jestem ciekaw czy operatorzy sami połapią się, że coś jest nie tak i po powrocie karta FreeM będzie martwa a Play zaloguje się do sieci? Pewnie nie...
  • Strona 67 z 171
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 171
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 171