DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 68 z 84
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 84
 #1160105  autor: Remington
 08 lis 2023, 17:49
Myślisz, że ktokolwiek poza freakami w ogóle wie o dostępności jeszcze starych pakietów? W apce, wersji przeglądarkowej i wszelkich materiałach marketingowych (w tym stronie www) najtańszym pakietem był ten za 25 zł, teraz jest ten za 30 zł.
 #1160112  autor: babciagienia1p
 08 lis 2023, 19:40
@Remington
Aha... Rozumiem... Z tego wynika, że zadanie pytania jest odlotem...
Do tego @fwitkowski17 jest doskonale zorientowany w pakietach, bo prowadzi stronę www z poradami dotyczącymi ofert operatorów, ale ja odlatuję...
 #1160120  autor: Remington
 08 lis 2023, 21:09
Prosta informacja* o jednym wycofanym pakiecie stała się powodem pytań o zupełnie inne pakiety z innej w ogóle promocji, których już nawet nie ma w ofercie, i to tak daleko idących jak brak ich odnowień - to świadczy o ogromnej wyobraźni. Tak, w mojej ocenie to już odlot.

Za to pytanie o odnowienia XS-a w ogóle się jeszcze nie pojawiło, a to ono wręcz samo się nasuwa.

*) zwróć na konstrukcję tamtego postu: najpierw informacja, a następnie wniosek z niej wynikający (a nie druga informacja o innych pakietach).
 #1160123  autor: fwitkowski17
 08 lis 2023, 21:17
Przepraszam za moje zamieszanie, wynikające z mojego niedopowiedzenia - oczywiście jeśli chodzi o najtańszy pakiet w T-Mobile na kartę GO! jest nim pakiet GO! S za 30 zł - i pewnie dlatego @babciagienia1p zapytała się odnosząc się do starych pakietów Bez Limitu.
Stare pakiety Bez Limitu wg. ostatniego regulaminu jaki znalazłem na stronie zostały ubite 20 lipca tego roku, ale jak to zwykle w T-M bywa - regulamin swoje, a praktyka (czyt. systemy) swoje.
 #1160124  autor: babciagienia1p
 08 lis 2023, 21:25
Remington pisze:
08 lis 2023, 21:09
Prosta informacja* o jednym wycofanym pakiecie stała się powodem pytań o zupełnie inne pakiety z innej w ogóle promocji i to tak daleko idących jak brak ich odnowień - to świadczy o ogromnej wyobraźni. Tak, w mojej ocenie to już odlot.
Z jakiej promocji? Przecież to nie jest żadna promocja, tylko nadal aktywna oferta.
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/tar ... ody-opinie
 #1160649  autor: biala1991
 18 lis 2023, 08:44
biala1991 pisze:
04 lis 2023, 17:28
Karlos20 pisze:
04 lis 2023, 16:43
biala1991: organizatorem jest Autopay (bo świadczy płatność za doładowanie konta i księguje kwotę przelewu dla TMPL), ale zamawiającym i realizującym usługę doładowań jest T (zapłacili i utworzyli pulę promo zasileń) i to TMPL tutaj zawinił na całej linii
Skoro to TM sfinansował pulę bonusowych doładowań i TM zredagował nieracjonalny regulamin (czyli to TM zawalił po całości) to na czym polega rola Autopay jako organizatora tej promocji? Jeśli złożę reklamację do winnego tego cyrku TM to mi odpiszą, że promocję organizuje Autopay. Powtórzę pytanie, skoro to nie Autopay daje kasę na bonusy to dlaczego przypisuje sobie miano organizatora? :)


Zgłosiłam problem do organizatora, reklamacja została przyjęta i.... na tym się skończyło. Napisałam do nieorganizatora, który ukrywa się za słupem :D i ten nieorganizator wypłacił bonus.
Pytanie pozostaje aktualne, dlaczego firma, która nie finansuje nagród i nie występuje nawet w banerze reklamowym tej akcji promocyjnej, bezpodstawnie tutułuje się jedynym organizatorem i wprowadza w błąd regulaminem rzekomo organizowanej przez siebie promocji:

"Uczestnikowi przysługuje uprawnienie do składania do Organizatora (Autopay) reklamacji w związku z organizacją i realizacją Promocji".

I dlaczego z kolei inna firma, która afiszuje się na banerze, określa zasady promocji, wykłada kasę na bonusy i wreszcie rozpatruje reklamacje, do których nie jest zobowiązana na podstawie regulaminu (bo oficjalnie żadnej promocji nie organizuje), nie chce wyjść z szafy i przyznać się, że to ona jest organizatorem a nie Autopay :D
 #1160756  autor: wopo
 21 lis 2023, 17:13
Witam wszystkich. Już można instalować eSiM na kompatybilnych telefonach w taryfach Go na kartę. W tym celu należy udać się do salonu operatora lub zlecić zmianę karty SiM na eSiM telefonicznie pod nr. 602 960 200.
 #1160768  autor: pingpong123a
 21 lis 2023, 23:50
@babciagienia1p
Jest taka specjalna karta nazywa się esim me, na której można mieć esima. A następnie taki ,,specjalny" plastik można by włożyć do routera. Tylko że, cena tej usługi jest bardzo wysoka. Pozostają tylko czysto teoretyczne rozważania :wink: .
 #1160769  autor: KC-KARLOS
 22 lis 2023, 00:02
Są już na rynku takie routery z eSIM, które umożliwiają dostęp do neta (z określonym limitem) w wielu krajach świata na zasadzie roamingu (następcy takiej usługi typu Xoxo WiFi)..
Na razie eSIM to nowinka, liczby nie kłamią - nie jest to popularne. Miło, że T nie chce być tym ostatnim na rynku.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1160770  autor: jatu44
 22 lis 2023, 09:11
Mam starą ofertę Bez limitu L za 30 zł i przedłużoną ofertę GB na dłużej z Rok Internetu (z datą ważności do 29 września 2024). I pytanie jest takie: czy jak się spóźnię z zasileniem na to 30 zł i Bez limitu L za 30 zł się nie przedłuży automatycznie, ale wciąż konto będzie ważne na połączenia wychodzące to czy zachomikowane dane z GB na dłużej z Rok Internetu automatycznie przepadną czy będą nadal aktywne? Dzięki
 #1160771  autor: babciagienia1p
 22 lis 2023, 09:16
@jatu44
Konto będzie ważne na wychodzące z dotychczasową datą. GB nie przepadną - będą aktywne do swojej daty ważności. (Patrz post niżej @maniek357).
Uważaj z rozmowami i SMS-ami, bo możesz w ten sposób wyczyścić konto złotówkowe. Będą taryfikowane według cennika.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2023, 10:29 przez babciagienia1p, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1160772  autor: maniek357
 22 lis 2023, 09:54
Wydaje mi się, że GB z promocji "Rok internetu" przepadną w momencie wyłączenia pakietu bez limitu. Jeśli nie zapewnimy środków na przedłużenie pakietu, pakiet bez limitu przechodzi na 3 miesiące w stan "zawieszenia" - można wtedy normalnie korzystać z GB. Po tym czasie pakiet bez limitu zostanie wyłączony, a wraz z nim skasowane powiązane z nim promocyjne GB.
 #1160775  autor: jatu44
 22 lis 2023, 10:35
Ten starter używam tylko do Internetu. Czyli rozumiem, że mogę przez 3 miesiące nie doładowywać karty i spokojnie korzystać z tych danych, tak?

A co jeśli stracę ważność na połączenia wychodzące? Czy Internet nadal będzie działał? Czy pakiet nie przepadnie? Mam na myśli ten okres przez 3 m-ce zawieszenia pakietu L.

Reasumując czy mogę doładować konto za 30 zł, pakiet L aktywuje się na miesiąc a później jeszcze przez 3 m-ce bez doładowania korzystać z netu bez utraty zgormadzonych GB z promocji GB na dłużej z Rok Internetu? Później znów doładowanie za 30 zł i korzystanie przez kolejne 4 m-ce.
  • Strona 68 z 84
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 84
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 84