DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 71 z 208
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 208
 #816281  autor: maniek89
 07 sie 2015, 18:48
Dopiero jak wypełnisz formularz, przyślą Ci dokumenty i odsyłasz je wypełnione wraz ze skanem dowodu ;)
 #816282  autor: M4rio
 07 sie 2015, 18:52
Dzięki. Właśnie wypełniłem wniosek i po paru latach abo w plusie czas na zmiany.

TAG
 #816326  autor: Wulo
 08 sie 2015, 10:18
M4rio pisze:Mam pytanko. Czy podczas wypełniania formularza do przeniesienia nr na stronce Virgin muszę wrzucic skan dowodu? Czy dopiero mogę im to wysłać pocztą z podpisanymi papierami?
Jakiś czas temu Virgin wprowadziło dodanie zdjęć dowodu osobistego od razu podczas wypełniania wniosku, dzięki czemu później nie trzeba dołączać wydruku dowodu do dokumentów przy wysyłce. Dla mnie jest to wygodniejsza opcja.
 #816834  autor: crux
 11 sie 2015, 19:00
Przeczytałem kilka ostatnich stron, ale jasnej odpowiedzi nie znalazłem na pytanie, które chciałbym zadać.

Obecnie używam TakTak i w związku ze słabą ofertą myślę o przeniesieniu do innej sieci np Virgin. Jak jest z dostępem do internetu? Jest "wszędzie" a więc poza środkiem pola nie ma z nim problemu? Z zasięgu netu w T-Mobile jestem zadowolony, działa właściwie zawsze i wszędzie. Jakiś czas temu testowałem numer Play (jechałem autem ze znajomą, która ma play) i zasięg netu jest delikatnie mówiąc żałosny. Owszem, był w centrum Krakowa, ale już na peryferiach nie było w ogóle. Podobnie z innymi miastami, miasteczkami od południa do północy Polski. Ponoć Virgin korzysta z Play więc jeżeli to prawda to podziękuję zarówno Virgin jak i Play.
 #816840  autor: Wulo
 11 sie 2015, 19:44
Obecnie używam TakTak i w związku ze słabą ofertą myślę o przeniesieniu do innej sieci np Virgin. Jak jest z dostępem do internetu? Jest "wszędzie" a więc poza środkiem pola nie ma z nim problemu? Z zasięgu netu w T-Mobile jestem zadowolony, działa właściwie zawsze i wszędzie. Jakiś czas temu testowałem numer Play (jechałem autem ze znajomą, która ma play) i zasięg netu jest delikatnie mówiąc żałosny. Owszem, był w centrum Krakowa, ale już na peryferiach nie było w ogóle. Podobnie z innymi miastami, miasteczkami od południa do północy Polski. Ponoć Virgin korzysta z Play więc jeżeli to prawda to podziękuję zarówno Virgin jak i Play.
Virgin Mobile korzysta z zasięgu Play oraz T-mobile, tak więc nie będziesz miał problemu z Internetem.
 #816850  autor: crux
 11 sie 2015, 20:25
Dzięki za odpowiedź. Widzę, że można kupić starter więc przetestuję przed zmianą operatora. Ciekawi mnie co we wrześniu zmieni Tmobile chociaż jestem raczej przekonany, że niewiele.
 #817353  autor: słoneczny
 15 sie 2015, 01:58
Co ciekawe, ostatnio wbiłem w starej nokii 101 zasięg manualny Tmobile i dostałem info "wybrano sieć macierzystą". Wygląda to tak jakby miały równe priorytety. Wszystko na karcie VM oczywiście.
 #817354  autor: Tomash
 15 sie 2015, 02:27
A propos zasięgu i Internetu. Czy spotkaliście się z takim problemem, że po utracie macierzystego zasięgu Play i przełączeniu na T-Mobile, posiadacie niby zasięg i transmisję danych w H/H+, a Internet po prostu nie działa? Trwa to minutę, dwie, pięć, po czym nagle zaczyna śmigać. No i jak można się domyślić, dzieje się tak każdorazowo po powrocie z macierzystego do roamingu krajowego. Zaczyna mnie to na tyle wkurzać, że myślę o zmianie sieci, bo szlag mnie trafia podczas wyjazdów poza miasto. Mój telefon to Lumia 920.
 #817384  autor: Wulo
 15 sie 2015, 12:42
Tomash pisze:A propos zasięgu i Internetu. Czy spotkaliście się z takim problemem, że po utracie macierzystego zasięgu Play i przełączeniu na T-Mobile, posiadacie niby zasięg i transmisję danych w H/H+, a Internet po prostu nie działa? Trwa to minutę, dwie, pięć, po czym nagle zaczyna śmigać. No i jak można się domyślić, dzieje się tak każdorazowo po powrocie z macierzystego do roamingu krajowego. Zaczyna mnie to na tyle wkurzać, że myślę o zmianie sieci, bo szlag mnie trafia podczas wyjazdów poza miasto. Mój telefon to Lumia 920.
U mnie jest wręcz IDENTYCZNIE. Kiedy telefon zaloguje mi się do T-mobile nie działa mi transmisja danych i u mnie trwa to dłużej niż 5 minut. Dodam, że brat ma identyczną sytuację...
 #817469  autor: Rozyk
 15 sie 2015, 22:26
Ja mam na sztywno ustawione T-Mobile i często jest tak jak mówisz. Zasięg pokazuje full a internet stoi. I dopiero po dłuższym czasie zaczyna ładować. Też mnie to wkurza, bo wykorzystuję internet w telefonie biznesowo (akceptowanie płatności kartowych) i gdy net nie działa zawiesza mi się terminal.
Ale prawda jest taka, że na Play-u było to samo (albo nawet gorzej) i dlatego ustawiłem na sztywno T-mobile.
 #817470  autor: Rosolak
 15 sie 2015, 22:39
Biznesowo i korzystać z MVNO na zasięgu Playa? :shock: Ja bym w to nie wszedł. Jak dobrze pójdzie - nie chcę zapeszać - to będę potrzebował telefon do pracy i wtedy na pewno TM biorę. Chociaż nie miałem nigdy takich problemów jak Wy, ale do celów biznesowych nie ryzykowałbym zasięgiem sieci, która pokrycie ma praktycznie tylko w dużych miastach.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #817472  autor: bazooka
 15 sie 2015, 22:57
Widzę, że w końcu na tym forum ludzie zaczęli widzieć co należało już dostrzegać dawno... :)
 #817474  autor: Rosolak
 15 sie 2015, 23:14
Sebusy, jeżeli o mnie chodzi, to zawsze powtarzałem, że dla firmy są tylko dwie opcje - TM lub Plus. Mało tego, nawet na własny użytek ale z cyrografem nie wziąłbym Playa. Pomijając już, że na chwilę obecną plejak nie wyznacza już standardów i jest już tylko jednym z W4. Operator ma jednak dobre oferty w karcianych submarkach (RBM, FM) i właśnie w Fakcie działam i jestem zadowolony.:) Żeby była jasność, mnie osobiście w P4 nigdy nie dotknął brak zasięgu etc., ale na żadną umowę z nimi bym się nie zdecydował.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #817570  autor: Remington
 16 sie 2015, 20:22
Wulo pisze:
Tomash pisze:A propos zasięgu i Internetu. Czy spotkaliście się z takim problemem, że po utracie macierzystego zasięgu Play i przełączeniu na T-Mobile, posiadacie niby zasięg i transmisję danych w H/H+, a Internet po prostu nie działa? Trwa to minutę, dwie, pięć, po czym nagle zaczyna śmigać. No i jak można się domyślić, dzieje się tak każdorazowo po powrocie z macierzystego do roamingu krajowego. Zaczyna mnie to na tyle wkurzać, że myślę o zmianie sieci, bo szlag mnie trafia podczas wyjazdów poza miasto. Mój telefon to Lumia 920.
U mnie jest wręcz IDENTYCZNIE. Kiedy telefon zaloguje mi się do T-mobile nie działa mi transmisja danych i u mnie trwa to dłużej niż 5 minut. Dodam, że brat ma identyczną sytuację...
Pisałem o tym tu wiele razy, choć szczególnie w kontekście połączeń głosowych. Zwiechy wynikają z zapchania punktów styku między Play i operatorem roamingowym. W efekcie mamy pełny zasięg, ale łączności z centralą Playa nie mamy. Choć u mnie nigdy nie trwało to dłużej niż 2-3 min. na TM i Orange, za to na Plusie problem był często i długo.
Rosolak pisze:jeżeli o mnie chodzi, to zawsze powtarzałem, że dla firmy są tylko dwie opcje - TM lub Plus
Ja wziąłem kilka miesięcy temu Orange i jest bardzo dobrze. Plus dawał za mało za granicą oraz kazał płacić ekstra za przekierowania i zakazy połączeń (pozostałość z cennika sprzed 19 lat), TM ogólnie był bardzo drogi.
 #817577  autor: loker
 16 sie 2015, 21:49
Rosolak pisze:ale do celów biznesowych nie ryzykowałbym zasięgiem sieci, która pokrycie ma praktycznie tylko w dużych miastach.
A ja tak, bo:
- najmocniejszy UMTS2100 w aglomeracjach
- LTE mocniejsze niż w T-Mobile
- w temacie o Virgin Mobile: zasięg UMTS900 oraz GSM T-Mobile, a w przypadku zwykłej karty SIM od Play również Plus GSM oraz Aero2

Moim zdaniem to Play, a Virgin Mobile też mają mocniejszy zasięg. Zresztą wszystko zależy od tego gdzie i do czego telefonu używamy. Jak komuś zależy np. na LTE i HD Voice i 90% czasu przebywa w Warszawie, to chyba nie powie, że Play ma zły zasięg.
 #817579  autor: Rosolak
 16 sie 2015, 22:02
No tak, w miastach i aglomeracjach bez zarzutu. Ogólnie, to nie będę rozwijał tematu, bo zrobimy tu OT. Chyba, że założycie/znajdziecie odpowiedni temat, wtedy chętnie dorzucę swoje trzy grosze.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #817580  autor: Rozyk
 16 sie 2015, 22:03
Rosolak pisze:Biznesowo i korzystać z MVNO na zasięgu Playa? Ja bym w to nie wszedł. Jak dobrze pójdzie - nie chcę zapeszać - to będę potrzebował telefon do pracy i wtedy na pewno TM biorę.
Współczuję...
Po pierwsze braku umiejętności czytania ze zrozumieniem.
A po drugie - wyboru TM.

No ale są gusta i guściki ;-)
 #817584  autor: Rosolak
 16 sie 2015, 22:26
A ja współczuję, że Internet Ci stoi, oraz braku umiejętności tworzenia tekstu zgodnego z tym, co chcesz przekazać. ;-)

Rozyk, jak coś to zapraszam to tematu podlinkowanego przez Lokera.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2015, 22:56 przez Rosolak, łącznie zmieniany 1 raz.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #817587  autor: loker
 16 sie 2015, 22:31
Rosolak pisze:No tak, w miastach i aglomeracjach bez zarzutu. Ogólnie, to nie będę rozwijał tematu, bo zrobimy tu OT. Chyba, że założycie/znajdziecie odpowiedni temat, wtedy chętnie dorzucę swoje trzy grosze.
Więc temacik założony - http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=82771
  • Strona 71 z 208
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 208
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 208