DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 73 z 102
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 102
 #796074  autor: dzesi
 13 kwie 2015, 20:12
Powoli żałuje ze przeszedłem z play do lycamobile od 7 dni nie mogę odbierać połączeń od play zgłoszone zostało to do play i lycamobile ( lyca bada co jest nie tak , play umywa recę bo po ich stronie wszystko jest ok )dodatkowo od 3 dni niby sieć jest ale nie mogę wykonywać połaczeń ani smsów dopiero po restracie tel i ponownym zalogowaniu do sieci jest ok ale na ok 3 h później zawiesza się czy wy też tak macie ?, jesli oni tego nie naprawią to będę musiał uciekać do innej sieci tylko do jakiej jak ta jest najtańsza w pakiecie minuty +smsy no limit +net
 #796106  autor: everymen
 13 kwie 2015, 22:25
Ile wydzwaniasz minut, ile netu zużywasz? Jaką sieć preferujesz z W4?
 #796126  autor: macc
 13 kwie 2015, 23:47
dzesi pisze:Powoli żałuje ze przeszedłem z play do lycamobile od 7 dni nie mogę odbierać połączeń od play zgłoszone zostało to do play i lycamobile ( lyca bada co jest nie tak , play umywa recę bo po ich stronie wszystko jest ok )dodatkowo od 3 dni niby sieć jest ale nie mogę wykonywać połaczeń ani smsów dopiero po restracie tel i ponownym zalogowaniu do sieci jest ok ale na ok 3 h później zawiesza się czy wy też tak macie ?, jesli oni tego nie naprawią to będę musiał uciekać do innej sieci tylko do jakiej jak ta jest najtańsza w pakiecie minuty +smsy no limit +net
U mnie takie rzeczy nie mają miejsce.Wszystko chodzi poprawnie.
 #796159  autor: Blank
 14 kwie 2015, 11:26
Jak w play było ci dobrze, to Virgin Mobile za 29 złotych to samo co w Lyca.
Swoja droga problem albo u Play albo zmowa konkurencji bo ostatnio sporo takich problemów opisanych jest. Obstawiam raczej to pierwsze. Może techników z Orange zatrudnili.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #796224  autor: dzesi
 14 kwie 2015, 16:40
Czy warto to zgłosić do uke , UOKiK ?? , nie wiem co sie dzieje z lyca , tak to jest jak coś jest na roaming
 #796228  autor: 111
 14 kwie 2015, 17:17
@ dzesi roaming nie ma tu nic do rzeczy,wszystkie objawy jakie u Ciebie występują, są spowodowane felernym wykonaniem procesu MNP.
Czyja jest wina,Playa czy Lajki nie wiem,ale skoro tyle czasu problem nie został rozwiązany a nawet się powiększył to zgłoś to do UKE,lub przenieś numer do Virgin,gdzie masz bardzo podobną ofertę no limit za 29 zł.
 #796340  autor: macc
 15 kwie 2015, 07:37
Sprawdź swoją kartę sim , lub telefon bo wszystko chodzi poprawnie.
 #796447  autor: Rozyk
 15 kwie 2015, 17:42
Ja miałem podobne "jaja" po przejsciu do Virgin z mBank Mobile. Nie można było się do mnie dodzwonić z Plusa (mBank Mobile chodziło na sieci Plusa). Po kilku interwencjach u operatora, zgłosiłem sprawę do UKE - elektronicznie na ich stronie internetowej.
Po kilku dniach problem został rozwiązany. Też się mocno wkurzałem, bo prowadzę działalność gosp. i tel. to praktycznie jedno z narzędzi mojej pracy. No ale w końcu udało się to wszystko załatwić.
Stary operator prawdopodobnie usunął mój numer ze swojej tabeli. Nie wiem czy złośliwie jako "kara" za przeniesienie numeru, czy przypadkowo. No ale udało się to w końcu załatwić dzięki UKE.
 #796750  autor: BigDill
 17 kwie 2015, 11:53
Wiecie jak to jest z połączeniami z Lycamobile z Niemiec do Polski też Lycamobile?
Niby połączenia gratis,ale czy jest tak rzeczywiście?
 #796755  autor: Rosolak
 17 kwie 2015, 12:14
BigDill pisze:Wiecie jak to jest z połączeniami z Lycamobile z Niemiec do Polski też Lycamobile?
Niby połączenia gratis,ale czy jest tak rzeczywiście?
Zależy od obowiązującej tam aktualnie oferty. Jeżeli mają w tym momencie taką promocję, to połączenia do PL są ze free. Kiedyś w naszej "lajkrze" też była taka promka i wszystko hulało jak należy.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #796762  autor: Snowman
 17 kwie 2015, 12:54
Sprawa jest prosta, karty Lyca w Niemczech,UK i NL mozna do nich dodac drugi,wirtualny numer LycaPL, mozna jednak dzwonic tylko w jedną strone,z fizycznej SIM polskiej do ww krajow Lyca. Wtedy rozmowy jak w sieci. Rejestracja na stronach lyca de uk nl.
 #796776  autor: reboot
 17 kwie 2015, 13:42
Można wybrać kartę mini sim, micro sim lub nano sim. Czy wybierając mini sim dostaniemy możliwość wyłamania karty do micro/nano czy jest to mini sim bez możliwości wyłamania mniejszej karty?

WKS
 #796799  autor: slawekt
 17 kwie 2015, 15:22
reboot pisze:jest to mini sim bez możliwości wyłamania mniejszej karty?
W moim przypadku dokładnie tak było...
 #796965  autor: R.Mandano
 18 kwie 2015, 13:36
Jakim kodem sprawdzić ile zostało z pakietu danych :?:

dzwoniłem na infolinię ale tam chyba pracuje tylko stróż ...
:D
 #797122  autor: cyanoone
 19 kwie 2015, 11:59
Czy pakiety cykliczne w Lyca się sumują? Pytam bo mam sprzeczne informacje na ten temat. Dziś aktywowałem dawno temu zamówiony starter i otrzymałem smsa: 'dziękujemy za korzystanie z bezpłatnego pakietu danych'. Po wpisaniu *137# pokazuje, że nic nie mam. Miał ktoś coś takiego?
PS Mam 0 na koncie i internet nie działa.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #797132  autor: goral2099
 19 kwie 2015, 13:05
cyanoone: Taka wiadomość przychodziła mi losowo np po doładowaniu, po włączeniu telefonu albo tak po prostu w środku dnia... :)
 #797204  autor: cyanoone
 19 kwie 2015, 20:07
Jak z jakością rozmów? Czy działa HD voice? Czy internet jest taki zły pod względem pingu i prędkości? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Sam będę testował wkrótce, ale chcę poznać opinię innych. Komunikaty sieciowe są według wyraźniejsze niż w Plusie przez co jakość rozmów mnie bardzo ciekawi.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
  • Strona 73 z 102
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 102
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 102