DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 73 z 208
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 208
 #818870  autor: Rosolak
 23 sie 2015, 20:38
Zrozumiałem. :-) Ale jak pokazuje życie, warto wziąć pod uwagę tę sytuację będąc użytkownikiem każdej sieci, by mieć telefon ustawiony tak, by nie połączyło nas z siecią sąsiada. Ale fakt, plejowcy przede wszystkim powinni wymusić ręcznie zasięg któregoś z krajowych partnerów, bądź opcja roamingu krajowego (gdy jest to możliwe). Kiedy dopadło mnie to w hejce, to korzystałem ze starego telefonu, a te w ustawieniach domyślnie mają automat.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #820018  autor: ZBOWID
 29 sie 2015, 10:46
Ja w swoim Nexusie 4 w momencie wyszukiwania sieci Widzę Orange Plus i 2x Virgin Mobile, dzięki temu nie muszę włączać roamingu bo telefon może zalogować się tylko i wyłącznie do virgin.
 #820056  autor: Remington
 29 sie 2015, 14:22
sebusy pisze:Jeśli telefon nie ma rozgraniczenia
A ja nie wiem czy to nie kwestia softu, a karty SIM. Tzn. karty SIM na pewno, a przy okazji też softu. Mam telefon z Androidem, w którym gdy w środku jest jedna karta SIM od Playa, to rozróżnienie jest, a gdy jest druga (kilka lat starsza), to go nie ma.
 #820062  autor: bazooka
 29 sie 2015, 14:34
Raczej nie - u mnie po prostu nigdy nie ma, a u żony przy karcie SIM Orange - jest.
 #820687  autor: ZBOWID
 01 wrz 2015, 18:06
Mam pytanko, przejść do taryfy #bezlimitu dla tych 5gb, które mogą zabrać czy siedzieć przy starym #bezlimitu ale z 4gb na stałe?
 #820693  autor: wook
 01 wrz 2015, 18:25
Wiecie może o co chodzi z tym programem STARS? Jeżeli zamówię te startery i przeniosę na jeden z tych starterów numer siostry to czy przy każdym doładowaniu jej numeru będę dostawał jakiś bonus? Czy bonus jest tylko jak na wszystkie 5 kart przeniesione zostaną numery?

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #820702  autor: Wulo
 01 wrz 2015, 18:59
wook pisze:Wiecie może o co chodzi z tym programem STARS? Jeżeli zamówię te startery i przeniosę na jeden z tych starterów numer siostry to czy przy każdym doładowaniu jej numeru będę dostawał jakiś bonus? Czy bonus jest tylko jak na wszystkie 5 kart przeniesione zostaną numery?
Dostajesz od Virgin Mobile 5 starterów. Możesz je rozdać rodzinie, znajomym itp. Jeżeli ktoś na tej karcie od Ciebie wykorzysta ją jako nowy numer w Virgin Mobile to przez pół roku będziesz dostawał 50% wartości jego doładowania; jeżeli natomiast ktoś na ten starter przeniesie swój numer to będziesz dostawał 100% wartości jego doładowania również przez pół roku. Ja już rozdałem 2 karty, jak na razie kolega przeniósł na niego swój numer i doładował konto za 150zł i po paru minutach również ja dostałem to na swoje konto :D a na kolejnym starterze przeniesiony jest mój tata, na razie ładował za 30zł i oczywiście to samo dostałem ja :-)
PS. Bonusowe doładowanie przychodzi tak samo jakbyś Ty sam doładował sobie konto (SMS z informacją, że Twoje konto zostało doładowane na kwotę ...zł) oraz drugi SMS z informacją, że polecona przez Ciebie osoba doładowała konto i Ty otrzymujesz bonus :)
 #820934  autor: maxplastic
 02 wrz 2015, 19:08
Więc te doładowania się sumują jak rozumiem? Jeśli 5 osób użyję tej karty, niezależnie od tego czy jako nowy numer czy przeniesie to dostajesz to wszystko co doładowali (lub 50%)? W ten sposób to się można nieźle obłowić, w zależności od sumy ich doładowań :D
ZBOWID pisze:Mam pytanko, przejść do taryfy #bezlimitu dla tych 5gb, które mogą zabrać czy siedzieć przy starym #bezlimitu ale z 4gb na stałe?
Ja przeniosłem właśnie od wczoraj. Być może kiedyś to anulują, ale nie sądzę aby tak się stało i raczej nie w najbliższym czasie. Virgin ma raczej w zwyczaju poprawiać swoją ofertę. Na chwilę obecną trudno sobie wyobrazić, żeby coś jeszcze dodali to tego pakietu poza mmsami i innymi darmowymi aplikacjami. Na moje potrzeby ten pakiet jest po prostu kozacki za 29zł. Gdyby mi cofnęli do 2GB to byłby mały problem, ale jeszcze w zeszłym roku sobie radziłem z taką ilością, dopiero od przejścia w grudniu do Virgin miałem te 4GB i nadal mi starczyło. więc tak naprawdę to nie potrzebuję tych 5 GB, ale lepiej mieć niż nie mieć, bardziej mi zależało na nielimitowanych rozmowach.
 #821611  autor: qba84
 06 wrz 2015, 12:56
Witam,

20 listopada kończy mi się umowa z T-mobile i prawie na pewno przejdę do VM. Mam jednak kilka pytań:

- czy VM działa tylko na nadajnikach Play czy korzysta również z zasięgu innych operatorów?
- czy internet 5 GB jest w każdej technologii (czy np. działa tylko w zasięgu LTE?)?
- czy w VM mogę włączyć ten pakiet za 29 zł i będzie on się odnawiał automatycznie? Chciałbym aby do mnie należało tylko wykonanie przelewu co miesiąc - nie lubię się bawić w kody, zbieranie jakiś punktów itp.
- ile kosztuje minuta i sms w roamingu (Unia Europejska)? Jak naliczane są minuty za granicą (pełne minuty czy sekundowe)?
- ile kosztuje mms?
- kiedy najlepiej złożyć pismo o przeniesienie numeru, tak aby z dniem 20 listopada nr został przeniesiony i żeby T-Mobile nie kontynuował umowy na czas nieokreślony?
 #821620  autor: marcinek243
 06 wrz 2015, 13:43
na 100% każdy cyanogenmod od 11 wzwyż nie rozdziela (w playu i ich MVNO ) sieci krajowych na roamingowe. Wkładam tą samą kartę do starszego telefonu i nagle przy każdej sieci roamingowej wskakuje jako roaming. Wyjątkiem jest lycamobile i vectone które to punkty styku mają za granicą i bez znaczenia na soft wskakuje roaming. Chociaż nawet na to można znaleźć mod (xposed a konkretnie gravitybox) aby pokazywało roaming jak w kraju.
 #821731  autor: jogus48
 06 wrz 2015, 18:57
jestem w podobnej sytuacji, z tym że ja mam umowę z Orange, która kończy mi się 13 października.

Też chciałbym przenieść numer do Virgin. Planuję z końcem umowy zmienić abonament na dowolną taryfę na kartę i od razu przenieść się do Virgin. Czy robił ktoś to w taki sposób?
 #821738  autor: M4rio
 06 wrz 2015, 19:11
VM działa na Play i T-Mobile. Internet działa w każdej technologii. Pakiety odnawiają się automatycznie. Aby się przenieść wypełnij wniosek na stronce VM. Możesz zrobić to już z zaznaczeniem końca umowy kontraktowej. VM poinformuje Cię o dacie przeniesienia numeru.

TAG
 #821876  autor: kalebita
 07 wrz 2015, 13:21
drozda pisze:LTE działa tylko w zasięgu Play niestety !
Na dzień dzisiejszy u każdego operatora LTE działa tylko w macierzystej sieci.
 #821884  autor: drozda
 07 wrz 2015, 14:05
Niezupełnie , LTE działa w roamingu już w wielu sieciach. Nie działa w roamingu krajowym Play który jako jedyny polski operator ma prawo do niego :)
 #822588  autor: bkozar
 11 wrz 2015, 08:12
Pytanie do programu polecania.
Jak długo trwa ten program? Przeczytałem regulamin i nie znalazłem tam żadnych informacji na ten temat.
Jeśli polecę osobę która przenisie numer i co pół roku będzie doładowywać konto kwotą 100zł to ja również będę otrzymywał tą kwotę 100zł przez kilka lat?
 #822614  autor: Wulo
 11 wrz 2015, 12:08
bkozar pisze:Pytanie do programu polecania.
Jak długo trwa ten program? Przeczytałem regulamin i nie znalazłem tam żadnych informacji na ten temat.
Jeśli polecę osobę która przenisie numer i co pół roku będzie doładowywać konto kwotą 100zł to ja również będę otrzymywał tą kwotę 100zł przez kilka lat?
Jeśli osoba polecona doładuje konto to również dostajesz to na swoje. Nie będziesz dostawał przez kilka lat bonusowego doładowania. Bonusowe doładowania będą Ci przyznawane przez 6 miesięcy o ile osoba polecona będzie ładować konto. Na przykładzie który piszesz, że jak osoba polecona doładuje raz na pół roku to Ty dostaniesz tylko te 100 zł.
Podsumowując - każde doładowanie wykonane przez 6 miesięcy od osoby poleconej będziesz otrzymywał na swoje konto. Po tym okresie już nie.
 #822645  autor: bkozar
 11 wrz 2015, 14:23
Wulo pisze:
bkozar pisze:Pytanie do programu polecania.
Jak długo trwa ten program? Przeczytałem regulamin i nie znalazłem tam żadnych informacji na ten temat.
Jeśli polecę osobę która przenisie numer i co pół roku będzie doładowywać konto kwotą 100zł to ja również będę otrzymywał tą kwotę 100zł przez kilka lat?
Jeśli osoba polecona doładuje konto to również dostajesz to na swoje. Nie będziesz dostawał przez kilka lat bonusowego doładowania. Bonusowe doładowania będą Ci przyznawane przez 6 miesięcy o ile osoba polecona będzie ładować konto. Na przykładzie który piszesz, że jak osoba polecona doładuje raz na pół roku to Ty dostaniesz tylko te 100 zł.
Podsumowując - każde doładowanie wykonane przez 6 miesięcy od osoby poleconej będziesz otrzymywał na swoje konto. Po tym okresie już nie.
Dzięki za odpowiedź. A możesz mi powiedzieć skąd masz informację o okresie 6 miesięcy? Bo nigdzie nie mogłem tego znaleźć w regulaminie.

Czyli jeśli osoba polecana będzie w pakiecie pełenluz (19zł/miesiąc) i na poczatku umowy doładuje 100zł, a po 3 miesiącach kolejne 100zł. To na moim koncie znajdzie się dodatkowe 200zł.. dobrze rozumiem? Nie muszą to być cykliczne doładowania co miesiąc... Ważne aby osoba polecana miała ciągłość swojego pakietu pełenluz?
Pozdrawiam
  • Strona 73 z 208
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 208
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 208