DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 74 z 208
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 208
 #822706  autor: maxplastic
 11 wrz 2015, 21:55
W regulaminie rzeczywiście nie ma mowy o półrocznym okresie obowiązywania bonusów, ale wydaje mi się że przed zamówieniem gdzieś o tym czytałem, może na zakładce "Stars" w klubie Virgin. Poza tym na ulotce, którą dostajemy z kartami SIM jest taka informacja.

Natomiast jeśli chodzi o ciągłość obowiązywania pakietu to rozumiem, że jest to warunek. W regulaminie jest informacja, że jeśli "karta straci możliwość wykonywania połączeń wychodzących na skutek braku doładowań to zostanie usunięta z zakładki Stars na koncie osoby polecającej". Więc w skrócie zapewne chodzi o to, co napisałeś, konto musi być aktywne, a staje się tak dopóki masz kasę na koncie - więc nie musisz robić comiesięcznych doładowań. Osoba, która dała Ci kartę dostanie 50 lub 100% wszystkich doładowań, które zrobisz przez pół roku w zależności od tego czy karta będzie używana jako nowy numer czy przeniesiony.
 #822757  autor: Wulo
 12 wrz 2015, 11:17
bkozar pisze:
Wulo pisze:
bkozar pisze:Pytanie do programu polecania.
Jak długo trwa ten program? Przeczytałem regulamin i nie znalazłem tam żadnych informacji na ten temat.
Jeśli polecę osobę która przenisie numer i co pół roku będzie doładowywać konto kwotą 100zł to ja również będę otrzymywał tą kwotę 100zł przez kilka lat?
Jeśli osoba polecona doładuje konto to również dostajesz to na swoje. Nie będziesz dostawał przez kilka lat bonusowego doładowania. Bonusowe doładowania będą Ci przyznawane przez 6 miesięcy o ile osoba polecona będzie ładować konto. Na przykładzie który piszesz, że jak osoba polecona doładuje raz na pół roku to Ty dostaniesz tylko te 100 zł.
Podsumowując - każde doładowanie wykonane przez 6 miesięcy od osoby poleconej będziesz otrzymywał na swoje konto. Po tym okresie już nie.
Dzięki za odpowiedź. A możesz mi powiedzieć skąd masz informację o okresie 6 miesięcy? Bo nigdzie nie mogłem tego znaleźć w regulaminie.

Czyli jeśli osoba polecana będzie w pakiecie pełenluz (19zł/miesiąc) i na poczatku umowy doładuje 100zł, a po 3 miesiącach kolejne 100zł. To na moim koncie znajdzie się dodatkowe 200zł.. dobrze rozumiem? Nie muszą to być cykliczne doładowania co miesiąc... Ważne aby osoba polecana miała ciągłość swojego pakietu pełenluz?
Pozdrawiam
Informacja o kresie 6 miesięcy jest na ulotce, którą dostajesz wraz z kartami SIM do programu STARS II. Jeśli osoba polecona doładuje na początku za 100 zł konto to Ty również je dostaniesz (kilka minut po doładowaniu osoby poleconej) i jeśli po 3 miesiącach kolejny raz doładuje za 100 zł to tak samo dostaniesz na konto (również po kilku minutach od doładowania). Co do pakietów to nie jest wymagana ciągłość ich uruchamiania - tutaj chodzi tylko o doładowania.
 #822759  autor: cyanoone
 12 wrz 2015, 11:19
Czyli Virgin lepszy niż Formuła Rodzina 4.0.

Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #822798  autor: maxplastic
 12 wrz 2015, 14:04
Wulo pisze:Co do pakietów to nie jest wymagana ciągłość ich uruchamiania - tutaj chodzi tylko o doładowania.
Nie wiem czy czytałeś mojego powyższego posta, powtórzę skrócony cytat z regulaminu, który wrzuciłem:

"jeśli karta straci możliwość wykonywania połączeń wychodzących na skutek braku doładowań to zostanie usunięta z zakładki Stars na koncie osoby polecającej"

Czy to oznacza, że nie trzeba co miesiąc włączać pakietu, wystarczy mieć jakiekolwiek środki na koncie pozwalające wykonywać połączenia po standardowej stawce? Oczywiście mało kto tak robi, jeśli już zaczyna używać karty to raczej po, żeby kupić pakiet. Chyba, że ktoś weźmie ją jako zapasową i będzie tylko doładowywał, ale to chyba szkoda kasy. No ale to już indywidualna decyzja.
 #822803  autor: Gregrin
 12 wrz 2015, 14:27
Tak to znaczy ze nie trzeba włączać pakietu. Tu chodzi chyba tylko o to żeby na koncie nie było 0zl bo raczej nie o utrzymanie ważności konta bo ta jest ustawiana na rok po doładowaniu.
 #823141  autor: deem
 14 wrz 2015, 13:04
Witam
od wczoraj jestem byłym abonentem sieci TMobile, a nowym klientem Virgin. Numer przeniesiony, z telefonu mogę korzystać – dzwonić za 29 gr i esemesować za 9r. Niestety nie jestem w stanie aktywować żadnego z pakietów dostępnych na ich stronie. Dzwoniłem do CMOK i facet powiedział, że jest jakiś problem ale nie jest to w żadnym razie związane z postawą TMobile, tylko jest to ich wewnętrzny problem. Niestety nie jest w stanie podać orientacyjnego terminu „przywrócenia” pełnej funkcjonalności ich oferty. Ktoś miał podobną sytuację? Ile to może potrwać?
 #823223  autor: M4rio
 14 wrz 2015, 19:32
Ja przenosilem nr z plusa i mam taki sam problem. Numer przeskoczyl 13 wrz.i ciagle czekam.

Edit. Po 3 dniach wszystko działa. Sukces 8)

TAG
 #823597  autor: benko8
 16 wrz 2015, 20:18
Proszę o opinie obecnych klientów. W szczególności chcę się dowiedzieć czy pakiet #BEZLIMITU rzeczywiście pozwala bez ograniczeń rozmawiać i sms-ować z wszystkimi sieciami i czy internet w tej sieci dobrze działa?
Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję :D

http://benko.pl
 #823609  autor: chrisek
 16 wrz 2015, 21:06
U mnie w pierwszym miesiącu zablokowano numer bez ostrzeżenia po przekroczeniu 1000 minut (rano były możliwe "tylko połączenia alarmowe"). Musiałem szybko zadzwonić do CMOK z innego numeru i w ciągu kilkunastu minut odblokowano. Teraz już nie blokują nawet po przekroczeniu 3000 minut (z tym, że większość połączeń mam cały czas na ten sam numer).
Dodatkowo połączenia są przerywane po 60 minutach. Trzeba ponownie nawiązywać połączenie, jak chcesz dalej rozmawiać.
 #823715  autor: deem
 17 wrz 2015, 15:07
benko8 pisze:Proszę o opinie obecnych klientów. W szczególności chcę się dowiedzieć czy pakiet #BEZLIMITU rzeczywiście pozwala bez ograniczeń rozmawiać i sms-ować z wszystkimi sieciami i czy internet w tej sieci dobrze działa?
Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję :D
Co do rozmów bez ograniczeń - nie wypowiem się bo od poniedziałku wygadałem ledwo 200 minut...Co do internetu to na moim przykładzie mogę powiedzieć, że w miastach LTE śmiga bez problemu. Natomiast w mniejszych miejscowościach przełączam na sztywno zasięg na T i tutaj wyciągam spokojnie H+. Tak wygląda sytuacja u mnie na Kujawach...Generalnie jestem zadowolony i to bardzo :)
 #826277  autor: Norbas
 01 paź 2015, 21:59
Zainteresowałem się tym polecaniem osób.
Mam prepaid w play i planuję przenieść numer do Virgin. Małżonka też jest w play ale w abonamencie , umowa już na czas nieokreślony od kilku miesięcy.
Jak technicznie przenieść mój i małżonki numer by na moje konto przez 6 miesięcy wpływała równowartość doładowań małżonki?
Rozumiem, że jeśli doładuję co miesiąc konto małżonki o 100zł to otrzymam taką samą kwotę na moje konto?
Czy jest jakiś limit do jakiego można konto doładować i więcej się nie da?
Pozdrawiam.
 #826565  autor: maxplastic
 02 paź 2015, 23:34
Chyba po prostu najlepiej będzie jeśli Ty pierwszy przeniesiesz numer, zamówisz karty z programu Stars i żona złoży wniosek o przeniesienie z jedną z tych kart. Albo odwrotnie. Doładowania działają tak, jak napisałeś, ale nie wiem czy jest jakiś limit, ilość doładowań na miesiąc itd. Są tylko dwie kwestie, ale to ktoś musiałby potwierdzić, bo już jakiś czas temu zaglądałem do regulaminu:

- jeśli jesteś w Virgin krócej niż 3 miesiące to możesz otrzymać w programie tylko jedną darmową kartę SIM, w innym wypadku 5
- o tym była mowa na poprzedniej stronie; gdy osoba, która skorzystała z tego programu przestanie doładowywać konto, tzn będzie miała 0 zł i straci możliwość wykonywania połączeń to utracisz możliwość otrzymywania tych bonusów, wasze numery zostaną jakby rozdzielone. Nie wiem czy na dobre i koniec zabawy.
 #826644  autor: Gregrin
 03 paź 2015, 15:54
Tak czytam ten https://stars.virginmobile.pl/files/Reg ... STARS'.pdf regulamin i nie pokrywa mi się z tym co piszecie.
bkozar pisze:Jak długo trwa ten program? Przeczytałem regulamin i nie znalazłem tam żadnych informacji na ten temat.
Daawid1993 pisze:do odwołania
A w pliku jest jak byk ze program trwa do 31 grudnia 2015 a dodatkowo trzeba się w nim zarejestrować do 31 maja 2015... Dodatkowo w regulaminie jest mowa o 10% wartości doładowania a nie 100%. Normalnie bym powiedział ze się mylicie ale jak przeczytałem ze ludzie z tego korzystają
Wulo pisze:Jeżeli ktoś na tej karcie od Ciebie wykorzysta ją jako nowy numer w Virgin Mobile to przez pół roku będziesz dostawał 50% wartości jego doładowania; jeżeli natomiast ktoś na ten starter przeniesie swój numer to będziesz dostawał 100% wartości jego doładowania również przez pół roku. Ja już rozdałem 2 karty, jak na razie kolega przeniósł na niego swój numer i doładował konto za 150zł i po paru minutach również ja dostałem to na swoje konto :D a na kolejnym starterze przeniesiony jest mój tata, na razie ładował za 30zł i oczywiście to samo dostałem ja :-)
PS. Bonusowe doładowanie przychodzi tak samo jakbyś Ty sam doładował sobie konto (SMS z informacją, że Twoje konto zostało doładowane na kwotę ...zł) oraz drugi SMS z informacją, że polecona przez Ciebie osoba doładowała konto i Ty otrzymujesz bonus :)
to już sam nie wiem czy czytam dobry regulamin :/
 #826669  autor: Gregrin
 03 paź 2015, 18:41
to gdzie mogę dostać regulamin drugiej ?? Bo ten wziąłem z https://stars.virginmobile.pl/ po kliknięciu w "szczegóły".

Ok. Znalazłem w regulaminach strony virgin https://virginmobile.pl/uploads/public/ ... -07-06.pdf

Czy trzeba być w virgin dłużej niż 3 miesiące żeby dostać te 5 kart do programu stars ?? Bo strasznie zagmatwanie jest to napisane w regulaminie.
 #826767  autor: Daawid1993
 04 paź 2015, 10:27
Nie musisz być dłużej niż 3 miesiące, chyba że twoja karta pochodzi z programu STARS więc wtedy będziesz musiał odczekać 3 miesiące aby z niej zamówić 5 kart do programu
 #827999  autor: Wulo
 09 paź 2015, 12:57
Ciekawy jestem, co kryje się pod usługą freemium, którą Virgin Mobile za zaprezentować 14 października. A tak jako ciekawostka, to kilka dni temu na stronie VM w szczegółach o pakiecie za 29 zł zauważyłem informację "DOŁĄCZ DO 250 000 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW". Wychodzi na to, że VM przekroczył barierę 250 tyś abonentów - ładnie im idzie.
 #828774  autor: Rebeliant
 14 paź 2015, 13:34
No to już wiadomo, co kryje się pod Freemium. Dobrze, że naprawili swój błąd i dali coś dla swoich pierwotnych użytkowników z BK. Widać FM nadepnął na odcisk. ;)
 #828779  autor: xander21
 14 paź 2015, 13:45
Ciekawe czy mając np pakiet 1GB neta, fremium przedłuży w kolejnym miesiącu ważność pakietu tzn doda się razem do tego. :)
  • Strona 74 z 208
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 208
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 208