DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 75 z 417
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 417
 #825787  autor: szunaj
 29 wrz 2015, 12:23
U mnie to wygląda tak że vouchery odnawiają mi się dokładnie tydzień po jego ostatniej aktywacji (oczywiście jeśli wcześniej aktywuję kod z gazety). W czwartki aktywuję kod z gazety a voucher pojawia mi się dopiero w sobotę.
 #825906  autor: Rebeliant
 30 wrz 2015, 01:11
Ciekawostka: międzynarodowy wydawca Ringier posiada również sygnowane swoją nazwą telefonie w Niemczech (Bild Mobil) i w Czechach (Blesk Mobil). Czeska "błyskawica" za ponad miesiąc będzie świętować trzy lata działalności. Jest to najstarszy, a zarazem największy MVNO u naszych południowych sąsiadów. Przy okazji zeszłorocznego jubileuszu, ujawnili liczbę aktywnych kart, która wynosiła wtedy 400 tysięcy.
 #825914  autor: bobiwr
 30 wrz 2015, 07:57
Czy dokonywaliście migracji RBM->FM i odwrotnie w dni weekendowe? Odpowiadałoby mi wykonanie takiej procedury: skok RBM-FM sob/niedz, doładowanie zeby uzyskać RWK i powrót do RBM niedz/pon.
Bo rozumiem, że przenosiny 5 min. po telefonie do konsultanta to już historia.
 #825923  autor: kowal2200
 30 wrz 2015, 09:39
Witam wszystkich, bardzo chciałem sobie kupić oryginalny starter Fakt z możliwością użycia nanoSIM, obszedłem wszystkie okoliczne poczty i kioski i już nigdzie nie ma starterów ani nie planują ich ponownego wprowadzenia do stałej sprzedaży, pani na poczcie powiedziała, że kilka dni temu wszystkie zwrócili bo się im nie sprzedawały. Ktoś widział ostatnio i podpowie gdzie szukać?
 #825936  autor: Rebeliant
 30 wrz 2015, 11:16
Kowalu, zdaje się, że już pisałem o tym i też nigdzie nie mieli, bo odesłali etc. Pytałem na łamach fanpejdża Playa i dostałem odpowiedź, że już ich nie będzie. Jedynie co Ci zostaje to kontakt z Infolinią FM.
 #825961  autor: Loko_Poko
 30 wrz 2015, 13:27
Ja obdzwoniłem wszystkie poczty i kolportery, byłem w salonach play i zapomnijcie, że w Poznaniu kupicie starter. Też chciałem oryginalny, ale wyczytałem tu, że te oryginalne są kiepskiej jakości i ten plastik jest podobno tak cienki, że go czytniki w telefonie nie widzą. Dałem sobie spokój, kupiłem starter play za 5 zł, włożyłem w telefon, zadzwoniłem do faktu i po paru minutach od wyjścia z salonu play byłem już w fakcie. Kasa przeszła, nic nie przepadło, starter lepszej jakości, więc proponuję to samo, nic nie tracicie.
 #825987  autor: kowal2200
 30 wrz 2015, 15:16
Gregrin pisze:
bobiwr pisze:W weekendy też?
Raczej tak, ale nie pamiętam czy do 23 czy 24.
kowal2200 pisze: Ktoś widział ostatnio i podpowie gdzie szukać?
Skoro tak ci zalezy to moze allegro albo olx ?? Na obu przynajmniej jeden trafiłem. http://allegro.pl/fakt-mobile-prosty-nu ... 10594.html
Rano sprawdzałem popularny portal i też na tą aukcję natrafiłem i teraz z niej skorzystałem. Na infolinii Fakt powiedzieli mi że jeśli nie ma zestawów w sklepach to najlepiej się udać do Playa, kupić starter zmienić taryfę na Fakt i wymienić kartę na nanoSIM. Jako, że nie chciało mi się chodzić po salonach i tracić czas to kupiłem na aledrogo. Dziękuję wam za pomoc.
 #825991  autor: Marcel82
 30 wrz 2015, 15:44
historia PRÓBY przejścia z Play na Kartę do Fakt mobile

Pisaliście, że konsultanci są nieOgarnięci na infolinii FK, to poczytajcie, co mnie spotkało w salonie Play...
Podjechałem, bo mam blisko z pracy i wolałem to załatwić osobiście.
Jedna młoda pani mi powiedziała, że potrzebuję starteru od nich specjalnego, żeby przejść do FM, na co odpowiedziałem, że słyszałem, że ludzie to przez infolinię błyskawicznie załatwiają, więc jak to jest? Nowy starter im superkurierem wysyłają czy jakl? Zmieszana upewniła się pytając swoją równie młodą koleżankę, ta potwierdziła i powiedziała, że mogę spróbować w innym z salonów Play'a może tam mają takie startery (pies wie jakie?). Powiedziałem, że nie chce mi się jeździć po całym mieście i poprosiłem o zadzwonienie do tego salonu. Już wykręciła numer po czym ją oświeciło i powiedziała, że przecież nie można przenieść numeru z Play do Play, więc będę musiał na chwilę przenieść swój nr telefonu np. do Plusa, po czym z Plusa przejść do Fakt mobile...
No IDIOTKI do kwadratu czy jaja sobie ze mnie zrobiły?? [wyglądały poważnie :-D ]
Bo nie wierzę ani w jedną wersję (konieczna nowa karta SIM) ani w drugą tym bardziej (przeniesienie nr do innego operatora)
 #825993  autor: kowal2200
 30 wrz 2015, 15:51
Jakie pieniądze oferują w salonach, tacy są konsultanci. Nieuctwo i duża rotacja są cały czas. Pracuje się dotąd, aż się czegoś lepszego nie znajdzie. Wiem bo sam pracowałem wiele lat ale kiedyś były lepsze pieniądze i dla mnie dodatkowo to była pasja.
 #825996  autor: adik
 30 wrz 2015, 15:56
To że nie można przenieść numeru z Play do Play w salonie(zmiana taryfy) to prawda , w salonie częstokroć Fakt Mobile to coś egzotycznego, RBM już bardziej kojarzą choć cyrki z przenoszeniem numeru dalej pozostały.
Sprawa jest prosta bierzesz darmowy starter z salonu albo kupujesz i migrujesz przez infolinie Faktu w bardzo krótkim czasie do Faktu,obecnie nie warto fatygować się do specjalnie do salonu żeby zmieniać taryfę czy to do RBM czy do Faktu, bo wszystko robi się telefonicznie po banalnej autoryzacji.Do salonu idziesz jak przenosisz numer z innej sieci niż Play lub bierzesz duplikat sim, w innym przypadku szkoda czasu tam iść.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #825997  autor: Loko_Poko
 30 wrz 2015, 16:01
Wcześniej pisałem, że sam nie mogłem trafić startera do faktu gdy go szukałem, a teraz przed chwilą przypadkiem trafiłem. Jak ktoś jest z Poznania i szuka to w kiosku na Traugutta mają 3 sztuki. Przystanek tramwajowy Eurokiosk.
  • Strona 75 z 417
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 417
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 417