DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 77 z 111
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 111
 #841382  autor: Niezgodna7
 20 gru 2015, 20:24
bez ooka, a mnie tam strona netowa nie rusza, dla mnie może jej w ogóle nie być
:- D
ps.
no jestem z Nimi, będą Oni w parze z Orange, chyba, że Orange czymś fajnym zaskoczy, ale wątpię, że to nastąpi
:-)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #846400  autor: KC-KARLOS
 21 sty 2016, 12:29
Właśnie... Nie chcę być złośliwy, ale konkurencja z innych MVNO i samych MNO Was wyprzedza. Szkoda, że współpracujecie z Plusem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #846436  autor: reboot
 21 sty 2016, 15:07
@Klucz Mobile, mam nadzieję, że nie chodzi o podwyżki :)

WKS
 #846603  autor: Klucz Mobile
 22 sty 2016, 08:59
Karlos20 pisze:Właśnie... Nie chcę być złośliwy, ale konkurencja z innych MVNO i samych MNO Was wyprzedza. Szkoda, że współpracujecie z Plusem.
prosze powiedzieć jaki MVNO czy MVO ma lepsze cene międzynarodówki od naszych, skoro twierdzi pan że oni nas wyprzedzają?

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #846607  autor: Kryniczanin
 22 sty 2016, 09:46
Karlos20

Inna grupa docelowa. Klucz to głównie karta do międzynarodowych w dodatkowym telu.
 #846746  autor: KC-KARLOS
 22 sty 2016, 19:41
To skoro inna docelowa grupa, po cholerę mają pakiety minut, SMSy do Klucza po zasileniu i pakiety MB? Albo trzymają się grupy docelowej i niech zrobią ofertę z pakietami minut/SMS do połączeń zagranicznych lub pakietów MB/minut w roamingu UE, albo niech to będzie oferta uniwersalna.
Brak konkretów i określenia się z ofertą spowoduje dłuższą stagnację.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #846980  autor: zolvio
 23 sty 2016, 21:43
Nie przesadzajmy.
Klucz może być numerem głównym - tak jest u mojej rodziny, mamy kilka kart. Przy niewielkiej ilości rozmów można przedłużać - łączyć pakiety i wychodzi to w miarę tanio (wcale nie twierdzę, że najtaniej na rynku). Do siebie też dzwonimy zazwyczaj za darmo (po doładowaniu). Z internetu nie korzystam - u mnie niestety < 1Mbps, poza tym taktowanie mnie zniechęciło.
Nie dzwonię "za Bug", ale wzrastająca ilość obywateli z krajów b.ZSRR w Polsce powinna zapewnić sukces operatorowi.
Mała ilość zmian w cennikach jest dla mnie zaletą, bo nie muszę śledzić na bieżąco co się zmieniło. Strona WWW to duży minus, brak aktualizacji, brak informacji o nowych pakietach booster etc, tylko dzięki Telepolis się o nich dowiedziałem :-)
Ja mam subiektywną niechęć do P4 i ich wynalazków, Orange też mnie trochę przewiozło, to Klucz jest dla mnie OK. BOK jest w porządku i przede wszystkim nie dzwonią z marketingiem.

Chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły wam minusów
 #847011  autor: Rebeliant
 23 sty 2016, 23:53
Tak jak napisałem - dla niektórych. Sam korzystałem z Klucza, ale tylko chwilowo jako z numeru głównego. Jak sam zauważyłeś net nie jest zbyt korzystny (zależni od Polomtela, o czym napisał Karlos), jakość połączeń zagranicznych to loteria. Odkąd Messenger nie wymaga posiadania konta na fejsie, to dzwonię za granicę z tego ustrojstwa. Znam kilku Ukraińców, którym poleciłem Klucza, ale sami dzwonią przeważnie z VOiP, a z KM tylko awaryjnie. Do tego dochodzi słaba rozpoznawalność Klucza i dlatego nie ma tego sukcesu.
 #847025  autor: Kryniczanin
 24 sty 2016, 05:30
Wiecie - drugi nr nie znaczy mniej używany. Znajoma ma klucza jako 2 kartę i wydaje miesięcznie około 50pln na rozmowy za granicę. 29pln wydaje na krajowe w Virgin.
 #847389  autor: molibden
 26 sty 2016, 12:18
Czy coś już wiadomo w kwestii nowych stawek połączeń do Ukrainy? Mam nadzieję że nie bedzie to kierunek odwrotny do oczekiwanego przez klientów ;-)
 #848515  autor: Rebeliant
 01 lut 2016, 12:20
facebook KLUCZ Mobile pisze:Szanowni Abonenci, informujemy, że z dniem 8.03.2016 wprowadza się minutowe naliczanie połączeń międzynarodowych.
Reszta zostaje bez zmian.
 #848596  autor: molibden
 01 lut 2016, 19:12
Rebeliant pisze:
facebook KLUCZ Mobile pisze:Szanowni Abonenci, informujemy, że z dniem 8.03.2016 wprowadza się minutowe naliczanie połączeń międzynarodowych.
Reszta zostaje bez zmian.
No to awruk < sie popisali :evil:
 #848724  autor: Rebeliant
 02 lut 2016, 12:03
Zapewne jest to związane z wprowadzeniem tych pakietów na połączenia zagraniczne, tam naliczanie miało być minutowe.

Pogrzebałem trochę po fanpejdżu, a tam takie coś:
Obrazek
W takim wypadku naliczanie minutowe może nie stanowić większej różnicy, zależy od stawki.
  • Strona 77 z 111
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 111
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 111