DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 78 z 422
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 422
 #826605  autor: garfield-
 03 paź 2015, 11:38
tak, wiemy, działa to jak chce, każdy ma swoje doświadczenia :)
zgłaszaj przez play24, możesz zadzwonić również na infolinie FAKT i konsultant Ci od strony systemy to "kliknie".
 #826696  autor: Maks SIM
 03 paź 2015, 20:27
szanuj pisze:Jak to jest z kodami? Na jednym numerze kod się aktywował a na drugim nie. Gdy zadzwoniłem na infolinie gość był zdziwiony że nie można go włączyć.Poprzedni pakiet aktywowałem w niedziele to może teraz też będzie możliwość dopiero jutro? Ktoś coś wie na ten temat?
szunaj pisze:Ale dzwoniłem i powiedział że się nie da :( Zobaczę jutro.Dał mi niby 500Mb jako odszkodowanie ale sprawdzić to mogę kodem *107# , a co tam wpada.
Czyli za to, że nie mogłeś skorzystać z kodu SMS dali CI 500MB ? No to miałeś farta :)
Ogólnie zasada, o której tutaj już pisaliśmy kilka razy:
# Kod SMS aktywować w dniu ukazania się kodu w gazecie FAKT
# Voucher na Play24 wykorzystać(najlepiej po godz.12.00) dzień po ukazaniu się kodu w gazecie
Metoda sprawdzona na kilku numerach u moich znajomych
szunaj w sprawie niedziałających kodów dzwonić najlepiej wieczorem, w razie potrzeby po kilka razy. To, że nie można aktywować vouchera w Twoim wypadku to ewidentne ściemnianie przez konsultanta. Oni W CMSie mają systemową możliwość aktywowania nieograniczonej liczby voucherów.
Tak, że.... dzwoń i domagaj się aktywowania kodu przez konsultanta :)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #826721  autor: szunaj
 03 paź 2015, 22:36
Maks SIM pisze:aktywować w dniu ukazania się kodu w gazecie FAKT
Wiem o tym, tylko że w niedziele tą kartę dopiero przeniosłem do Faktu

PS.Teraz dzwoniłem jeszcze raz i bardziej kumaty konsultant potwierdził to co myślałem.Aktywacja pierwszego kodu w niedzielę więc następny tez dopiero w niedzielę.W jednym tygodniu można aktywować dwa kody (z gazety i Play24).
Ostatnio zmieniony 03 paź 2015, 22:47 przez szunaj, łącznie zmieniany 1 raz.
 #826730  autor: cyanoone
 03 paź 2015, 23:27
Czy mógłby ktoś kto chce przejść z RBM7 (lub RBM5) do Faktu włączyć sobie przed przejściem pakiet 333 darmowe minuty do Play i RBM? Ten pakiet jest za free i być może pakiet przejdze do Faktu tylko stanie się pakietem do wszystkich. Ten darmowy 1 GB ważny rok też powinien przejść.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #826746  autor: Maks SIM
 04 paź 2015, 02:20
szunaj pisze:Wiem o tym, tylko że w niedziele tą kartę dopiero przeniosłem do Faktu[.....]
W następną sobotę(10.10.2015) kod SMS musi CI zadziałać, potem w następną niedziele (11.10.2015)voucherP24 i już powinno być dobrze. Napisz tutaj za tydzień w sobotę czy Kod SMS CI przyjęło.
Przyznali Ci 500MB - to już CI kodu SMS nie aktywowali - tak to chyba wygląda :)
W sumie i tak jesteś do przodu :) zamiast 50+50 MB masz 500MB :)

szunaj Ten pakiet 500 MB, który Ci przyznali jak długo jest ważny?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S. Szczerze mówiąc jak dla mnie chyba miałeś pecha i akurat na tych "nierozgarniętych" konsultantów trafiłeś (łącznie z tym ostatnim konsultantem)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #826747  autor: szunaj
 04 paź 2015, 07:30
Tak?Przyznali!!! Sprawdzam i tych 500MB nie ma, gość mnie oszukał na odczepnego.Próbowałem przed chwilą i nadal nie można aktywować.Nic odpuszczę i poczekam co będzie za tydzień.

ps.Zadzwoniłem przed chwilą na infolinie i się dało włączyć.Za tydzień będę uruchamiał kod też w niedzielę,widać jednak można aktywować jeden kod i jeden voucher na daną usługę w tygodniu inaczej system nie przepuszcza.
 #826771  autor: motyl27
 04 paź 2015, 11:15
Będąc w Red Bull Energy wysłałem TEST na 8042, etykietka zmieniła się na Test,
póżniej sms że karta nie obsługuje etykietki play wymień ją w salonie.
Taryfa zmieniona na FAKT, pp kilku minutach od telefonu do bok i zaraz wyskoczyła etykietka Fakt Mobile.
Teraz nie rozumiem czy ryzykować płatne ustawienie etykietki oraz czyy po ewenualnej zmianie taryfy własna etykietka zostanie zastąpiona nazwą taryfy :?
 #826775  autor: Rebeliant
 04 paź 2015, 11:36
szunaj pisze:Tak?Przyznali!!! Sprawdzam i tych 500MB nie ma, gość mnie oszukał na odczepnego.
Rozmowy są rejestrowane, więc nie ma mowy z opcją "na odczepnego". Pisz zgłoszenie na ten temat przez Play24.
szunaj pisze: jednak można aktywować jeden kod i jeden voucher na daną usługę w tygodniu inaczej system nie przepuszcza.
Eureka! Tak to właśnie działa i od dawna o tym jest "trąbione" na łamach forum.
 #826777  autor: szunaj
 04 paź 2015, 11:41
Ale gdy jest dostępny nowy kod a nie minęło jeszcze 7 dni od aktywacji poprzedniego, to nie można aktywować nawet przez infolinię.Nikt tutaj o tym nie wspomniał (nawet nie wszyscy konsultanci o tym wiedzą).
 #826789  autor: bobiwr
 04 paź 2015, 13:19
Sprawdziłem dwukrotnie taka akcję dotyczącą aktywacji darmowego pakietu (ostatnio na 50MB):
- NIE wysyłam sms'a z opublikowanym kodem,
- na Play24 korzystam z opcji vouchera "możesz aktywować jeszcze 1" - dostaję 50 MB
- następnego dnia na Play24 znowu mam opcję vouchera "możesz aktywować jeszcze 1" - dostaję kolejne 50 MB.
Poprzednio przerobiłem to samo na minutach.
Wnioski - czekać, aż P24 pokaże przy voucherze możliwość "aktywowania jeszcze 1" - Wtedy wysyłać sms lub aktywować voucher. Potem czekać na drugi voucher - pokaże się on następnego dnia (lub później, dokładnie 7 dni po użyciu go w poprzednim tygodniu).
To rozwiązuje mój problem zdalnego obsługiwania telefonów cioteczek i babć, które przenoszę do FM :).
 #826798  autor: bobiwr
 04 paź 2015, 13:44
Je oczywiście piszę jak mam u siebie - Dwie karty przeniesione z nju zarejestrowane i doładowane zachowują się identycznie. Dlatego będę przenosić do FM kolejne osoby, których styl dzwonienia to uzasadnia.
 #826878  autor: reboot
 04 paź 2015, 19:04
Panowie (i Panie?) mam pytanie :D
Mam kartę sim Play (w wersji mini sim bez wyłamywania do micro), ale ofertę mam w Fakt.
Chcę mieć nano sim (iPhone). Co zatem robić?
Przenieść numer do Play i wyrobić kartę nano Playa, a potem wrócić do Faktu?
Czy może w salonie są w stanie dać mi kartę nano z nadrukiem Play (wątpię, żeby był dostępny Fakt lub nawet chociażby RBM) z przypisaną do niej ofertą Fakt?

Co robić? Może macie jakiś pomysł? Przeniesienie numeru do innych sieci nie wchodzi w grę, bo mam >100zł na koncie.

Wiem, że w Play była (jest?) promocja na wymianę karty za 5zł - czy wciąż obowiązuje i jest dostępna dla prepaidowców?

WKS
 #826884  autor: KC-KARLOS
 04 paź 2015, 19:15
Radzę zmienić taryfę na Play na Kartę Rok Ważności Konta - dzięki czemu unikniesz opłaty wymiany karty SIM/USIM - w Fakt Mobile usługa kosztuje 19,99 zł.
Źródło: cennik oferty Fakt Mobile > http://faktmobile.pl/app/views/file/cen ... mobile.pdf
Pozycja V, Tabela nr 6.

5 zł obowiązuje klientów taryfy FORMUŁA PLAY na Kartę i FORMUŁA MINI MAX na Kartę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 78 z 422
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 422
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 422