DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 9 z 171
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 171

 #322246  autor: mb79
 10 mar 2009, 21:30
Mam pytanie: kolega chce przenieść swój numer z Sami Swoi do Simplus.
Pytał w salonie Plus-a i odpowiedziano mu że nie ma takiej możliwości.
Czy słyszał ktoś z Was o przypadku przeniesienia w tych sieciach czy nie jest to możliwe ?

 #322247  autor: Kaczy
 10 mar 2009, 21:33
Było o tym kilka razy. Nie da się wykonać takiego przejścia.
Można przenieść numer do innej sieci (np. Era - TT) i później przejść na Simplusa.
Niestety 100 zł przepadnie.

...::: Made for loneliness :::...
 #323247  autor: guregori
 16 mar 2009, 13:13
Będzie zwrot kosztów za przeniesienie numeru do Play Fresh czy nie?
PS. Gdy wysyłam pw do moderatorów, to zamiast wysłać się, zapisują się one w dziale ,,do wysłania". O co chodzi???

 #323251  autor: tomko111
 16 mar 2009, 13:26
guregori pisze:Będzie zwrot kosztów za przeniesienie numeru do Play Fresh czy nie?
Będzie, szczegóły wkrótce.
PS. Gdy wysyłam pw do moderatorów, to zamiast wysłać się, zapisują się one w dziale ,,do wysłania". O co chodzi???
Gdy użytkownik stanie się online, to wiadomość zostanie wysłana.

 #323455  autor: Kolejny Tomek
 17 mar 2009, 12:03
Witam, mam pytanka dotyczące przenoszenia.

Chcę przejść ze swoim numerem z Orange Go do Simplusa. Czyli z prepaid na prepaid. Czy to jest wykonalne? Ile mi za to skasują? Jak długo potrwa? I do którego salonu mam iść to załatwić, do Orange czy do Plusa? :)

 #323456  autor: Btk_Tomas
 17 mar 2009, 12:09
Idziesz do salonu Plusa,składasz pełnomocnictwo do przeniesienia numeru,Plus wszystko za ciebie załatwia.
Koszt to 61 zł które Musisz mieć na koncie w Orange Go, numer musi być zarejestrowany.
Cała procedura trwa max 7 dni, Zostaniesz poinformowany o terminie odbioru nowej karty sim od Plusa.
Kartę zarejestrujesz bezpłatnie w punkcie Orange.

 #323473  autor: tomko111
 17 mar 2009, 14:23
Kolejny Tomek pisze:Czy to jest wykonalne?
Owszem, jest to jak najbardziej możliwe.
Kolejny Tomek pisze:Ile mi za to skasują?
61zł brutto.
Kolejny Tomek pisze:Jak długo potrwa?
Do 7 dni, zazwyczaj trwa to 48h.
Kolejny Tomek pisze:I do którego salonu mam iść to załatwić, do Orange czy do Plusa?
Do salonu Orange, gdzie wypełnisz wniosek o przeniesienie numeru. :wink:

edit: ups, nie widziałem powyższego posta. :oops:

 #323494  autor: Btk_Tomas
 17 mar 2009, 16:49
tomko111 pisze:Do salonu Orange
Piszesz to co już napisane i jeszcze w błąd Wprowadzasz.

 #323774  autor: barteks2
 18 mar 2009, 19:48
Oto, co dostałem w odpowiedzi na maila od Ery :mrgreen:
Sam proces przeniesienia trwa minimalnie 32 dni, a maksymalnie 118 dni.
Widać, że chcą zniechęcić ludzi do zmiany operatora.

BTW. Mam na koncie pre-paid obecnie około 100zł. Czy w przypadku zmiany operatora kwota ta (pomniejszona o opłatę za przeniesienie nr) zostanie również przeniesiona do drugiego operatora?

http://www.speedtest.net/result/6970778920.png

 #323776  autor: kowcio
 18 mar 2009, 19:52
barteks2 pisze:BTW. Mam na koncie pre-paid obecnie około 100zł. Czy w przypadku zmiany operatora kwota ta (pomniejszona o opłatę za przeniesienie nr) zostanie również przeniesiona do drugiego operatora?
Nie.

 #323929  autor: kowcio
 19 mar 2009, 19:12
Czytałem, czytałem i nie mam pewności... Pozwolę sobie napisać tutaj moje wątpliwości- mianowicie tak się składa, że mogę mieć piękny dla mnie numer w Simplusie, który nie jest zarejestrowany. Chcę go przenieść do Play'a. Znam procedurę przenoszenia numerów, wszystko wiem tylko jedno nie daje mi spokoju- jestem niepełnoletni, a chciałbym zarejestrować numer w Plusie- nie będzie żadnych problemów? Dowodu osobistego nie mam, posiadam legitymację szkolną oraz paszport. Później jak udałoby mi się zarejestrować na siebie Simplusa, udam się do Play- nie będą kwiczeć, że mam 16 lat? Przy założeniu, że Plus idealnie wręcz mnie obsłuży? ;) Czytałem wiele, i teraz mam wielkie echo w głowie- tu piszą że można, tam że nie... Więc jak to jest? Wolę się spytać, ponieważ jeśli się nie da, to będę musiał sobie znaleźć osobę pełnoletnią która załatwi to dla mnie, albo po prostu zrezygnować z tego numerku (Simplusem za grosz nie jestem zainteresowany na dzien dzisiejszy, tylko Plej został).

Tak więc proszę o upewnienie mnie, ponieważ nie chcę być później rozczarowany. Im więcej człowiek czyta, staje się coraz głupszy- w dzisiejszych czasach :roll:

 #323940  autor: vinc
 19 mar 2009, 19:59
kowcio pewnie czytałeś ;) , ale express100 miał podobny problem, który opisał w tym temacie KLIK

Obrazek

 #323944  autor: kowcio
 19 mar 2009, 20:04
vinc, czytałem to, tylko mi chodzi oto, czy też Plus nie sprawia problemów rejestrując osoby -18 lat.

Jeszcze jedno pytanie- czy jak będę chciał, to Play przerejestruje numer z tamtej osoby na mnie jak będę miał +18?

Kurcze gdzieś w google znalazłem, że można przenieść numer do Play nie mając 18 lat ;/ Teraz nie widzę tego, za dużo szukałem...

 #323976  autor: widex
 19 mar 2009, 21:51
Zarejestrowałem numer w e-boku Plusa. Teraz po ponownej próbie wyświetla mi się - Klient zarejestrowany, a numer telefonu podświetla się na czerwono. Mam rozumieć, ze jest zarejestrowany?

 #324380  autor: linchpin
 21 mar 2009, 20:29
Dziś rozpocząłem procedurę migracyjną z TakTaka do Play Fresh. Do tej pory czytałem tu i ówdzie, że Era za tę przyjemność kasuje 50 zł z konta, natomiast ku mojemu zdziwieniu urodziwa Pani z salonu Play poinformowała mnie, że będzie to jednak 61 zł. Widać słabo doinofmowana - pomyślałem. Dla spokojności poszedłem do salonu Ery zapytać o koszty przeniesienia i tam już mniej urodziwa Pani zakomunikowała, że koszt to 61 zł BRUTTO. Czyżby Era podniosła cichaczem stawkę chcąc zniechęcicć do masowej migracji z TakTaka? Ktoś coś wie więcej na ten temat?

 #324386  autor: widex
 21 mar 2009, 20:41
Regulamin
50,00 zł z VAT
40,98 zł netto
a niżej jest napisane tylko:
Cennik ważny od 1.06.2006 r. Podatek VAT od usΠug telekomunikacyjnych wynosi 22%.

 #324389  autor: linchpin
 21 mar 2009, 20:48
Czyli widać mniej urodziwa Pani z salonu Ery jest równie mniej doinformowana :)

 #324391  autor: widex
 21 mar 2009, 20:52
Ciężko spotkać (u mnie w mieście) osobę kompetentną do pracy w punkcie sprzedaży jakiegokolwiek operatora. Ja osobiście trafiłem tylko na panią w Idei, a potem w Orange.

 #324893  autor: wshk
 23 mar 2009, 17:03
Mam zamiar przeniesc trzy numery prepaid z orange do play (chyba nikogo to nie dziwi;))

Jeden numerek jest zarejstrowany na mnie, dwa pozostale nie zarejestrowane naleza do mojej dziewczyny i mojej mamy.

Ktory myk bedzie sensowniejszy: rejsetracja tych dwoch numerow na siebie i zaletwienie wszystkiego samemu czy tez rejestracja na ich realnych uzytkownikow i bieganie z upowaznieniami?

Jest jeszcze drobny problem w tym ze moja dziewczyna jest dluzna orange cos kolo 500zl - czy orange moze stawiac opor przy przeniesieniu nr zarejstrowanego na nia?
  • Strona 9 z 171
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 171
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 171