DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 89 z 139
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 139
 #870523  autor: darkangel
 08 cze 2016, 15:14
Dwa razy to jest chyba limit, bo więcej się nie dało.
Zastrzyk energii i 10dni się przyda.
grom09 dzięki za cynk ;)
 #870624  autor: krzychu.pl
 08 cze 2016, 22:15
Witam,
ostatnio odświeżyłem swoją aktywność w RBM Collect
Mam pytanie: jaką ilość energii stracę nie wchodząc na kolejny poziom? Jestem na poziomie Master a czas na przeskoczenie na kolejny tylko do 22.06.2016 r. więc nierealny ;)

i kolejne: z mojej aplikacji RedBull.com zniknęła opcja RB Mobile Collect przez co nie ma jak możliwości uzyskiwania dziennej energi za jej korzystanie. Jak to naprawić?

Nie ma tego na stronie bo już zniknęło: jaką wartość energii ma kod spod zawleczki?

http://podtelefonem.blogspot.com/
 #870633  autor: wasylek
 08 cze 2016, 22:43
krzychu.pl pisze:Witam,
ostatnio odświeżyłem swoją aktywność w RBM Collect
Mam pytanie: jaką ilość energii stracę nie wchodząc na kolejny poziom? Jestem na poziomie Master a czas na przeskoczenie na kolejny tylko do 22.06.2016 r. więc nierealny ;)

i kolejne: z mojej aplikacji RedBull.com zniknęła opcja RB Mobile Collect przez co nie ma jak możliwości uzyskiwania dziennej energi za jej korzystanie. Jak to naprawić?

Nie ma tego na stronie bo już zniknęło: jaką wartość energii ma kod spod zawleczki?

Jeśli chodzi o aplikacje RedBull.com i brak RB Collect to najlepiej wymusić zatrzymanie aplikacji i ponowne włączenie aplikacji i powinna się pojawić opcja RB Collect.

A jeśli chodzi o zawleczki to już nie ma w sprzedaży napojów z kodami więc chyba ta opcja nie działa.
 #870650  autor: darkangel
 08 cze 2016, 23:18
Nie ma tego na stronie bo już zniknęło: jaką wartość energii ma kod spod zawleczki?
Dużo to nie dodawało, bardziej chodziło o dzień bez limitu.
Wydaje mi się że kody z puszek możesz jeszcze wprowadzać, aczkolwiek od paru miesięcy nie produkują już puszek z kodami, także musiałaby ci się trafić jakaś sztuka "zakurzona" :D
 #870803  autor: odkrywca1
 09 cze 2016, 18:05
Dzięki za kod dzięki niemu pokazała się formatka wskocz na nowy poziom lub korzystaj z nagród z obecnego poziomu
moje pytanie czy wchodząc na nowy poziom coś tracę czy zyskuję
rozumiem, że tracę energię za którą mogę odebrać nagrody ??
niestety nie ogarniam tego za dobrze czy może ktoś podpowiedzieć lub podać linka jeżeli już to ktoś tłumaczył?
 #870810  autor: jarekt
 09 cze 2016, 18:42
I tracisz i zyskujesz. Mając obecnie 100% (załóżmy, że na poziomie Rookie) możesz wejść na poziom wyższy (Master) i dostaniesz 10% na start. Ale te 10% na Master to nie ta sama ilość co 10% na Rookie. Mniej więcej (albo dokładnie) jest to 3,66 razy "mniej". Tzn. 10% na poziomie Master odpowiada 36,6% na poziomie Rookie. Albo w drugą stronę (ale już zaokrąglę do mniej więcej 3-4 razy "mniej/więcej"). 100% na poziomie Rookie (jak teraz masz) to około 30% na poziomie Master. A ponieważ dostajesz 10% na start po awansie na Master to tracisz 20% (% przeliczone dla poziomu Master) albo około 65% (wg % dla poziomu Rookie). Więc tracisz

Nagrody też zmieniają swoja "cenę" po awansie. Kosztują teraz 3,66 raza mniej. Czyli np. koszulka kosztowała 75% energii na poziomie Rookie to na poziomie Master kosztuje 3,66 raza mniej czyli 20%. Czyli jakby pozornie bez zmian ale...

Ponieważ miałeś 100% na Rookie to mogłeś tą koszulkę sobie wtedy kupić. A teraz masz 10% i tej koszulki nie kupisz (bo kosztuje 20%).

Każda energia za każdą aktywność (np. kod z imprezy) na tym wyższym poziomie też jest o 3,66 razy mniejsza.

Dojście więc z 10% na 20% na poziomie Master jest 3,66 raza trudniejsze ("pozornie" bo w rzeczywistości jest tak samo trudne). Po prostu zdobycie 10% na poziomie Master to to samo jak zdobycie 36,6% na poziomie Rookie.

Ale są i plusy :) . Od momentu wejścia na wyższy poziom (Master) możesz na nim pozostać kolejny rok. Dodatkowo do każdej zdobytej energii dostajesz extra 30% (na poziomie Rookie 20%). Dodatkowo na poziomie Master są lepsze (i czasami bardzo tanie) nagrody niedostępne dla poziomu Rookie np. jakaś nagroda warta 10% na poziomie Master (ale dostępna tylko dla tego poziomu) byłaby do kupienia teoretycznie na poziomie Rookie za 36,6% no ale nie możesz jej kupić (nawet mając 100%) bo prostu jest ona dostępna tylko od poziomu Master wzwyż.

------
Edit:
------

Jeśli planujesz zdobyć/otrzymać (np. za doładowania) "spore" ilości energii w najbliższym czasie to może Ci się opłacić jak najszybciej zrobić awans (aby otrzymać extra 30% od nagród). Ale jeśli nie przewidujesz zdobywania energii w najbliższym czasie to najlepiej zostać jakiś czas na tym niższym poziomie z energią 100% i pilnować okazji (bo się pojawiają) i kupić coś póki masz 100% energii. Oczywiście pod warunkiem, ze terminy Cię nie naglą i do pozostania na obecnym poziomie został Ci np. tydzień bo po prostu po zakupie nie zdążysz już uzbierać energii potrzebnej do awansu i stracisz znacznie więcej i zaliczysz spadek na niższy poziom.

------
Edit:
------

Wszyscy mają te same nagrody i wszystkie aktualnie dostępne są widoczne (bez względu czy Cię na nią stać czy nie i czy poziom masz odpowiedni - te ostatnie są po prostu na szaro).

Gdy masz 100%, energii Ci już nie przybywa (teoretycznie, ale nie będę tego dalej wyjaśniał bo to zbyt zawiłe). Nie musisz wtedy nic kupować. Nic nie musisz robić. Możesz ostatniego dnia "ważności" zrobić awans na wyższy poziom jeśli masz taki kaprys pod warunkiem, że wciąż masz 100% energii (a energii nie ubywa samej z siebie więc jeśli nic nie kupisz to awansować możesz w każdej chwili).

To tyle... więcej nie chcę mi się pisać choć jest tego jeszcze sporo.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2016, 19:04 przez jarekt, łącznie zmieniany 8 razy.
 #870813  autor: odkrywca1
 09 cze 2016, 18:51
@jarekt dziękuję za opisanie tego w dość przystępny sposób
teraz wiem mniej więcej jak to działa
czy mając 100% energii na rookie można ją dalej zbierać czy trzeba kupić za energię nagrodę ?
Też widzę, że na master są lepsze nagrody
Czy wszyscy mamy takie same nagrody do odebrania czy się zmieniają np płyty z muzyką czy dzwonki na telefon?
 #870868  autor: bazooka
 09 cze 2016, 23:17
Mnie do wejścia na MASTER zachęciła nagroda "10zł doładowania" za 15% - obecnie jej nie ma.
Moim zdaniem była to dobra inwestycja i chyba jedyna taka co to namacalnie uzyskało się 10zł za udział w COLLECT :)
 #871034  autor: Ferdynand
 10 cze 2016, 19:37
kiedyś to doładowanie było za 25% energii na poziomie rookie ;) potem za 50% na rookie, potem 75% na rookie i dopiero niedawno wrzucili aż na 15% na master ;) imo teraz to doładowanie już się średnio opłaca. już 2 bilety do kina (ostatnio za 75% na poziomie rookie) to lepsza inwestycja ;)
 #871037  autor: bazooka
 10 cze 2016, 19:57
Inwestycja to bilety do kina :?: A jak nie chodzę to też :?: :) Tymczasem aby zakupić jakąkolwiek usługę muszę mieć kasę na koncie, skoro dostaję 10zł za to, że wklepię czasem kod na Energię znaleziony w sieci lub użyję apki to o opłacalności możemy sobie podeliberować.
Skoro było tak jak piszesz to znak, że właśnie doładowanie jest czymś cenniejszym skoro wrzucone zostało do Master :)
 #871103  autor: pavesi
 11 cze 2016, 05:25
Witam
To nrmalne ?... po włączeniu pakietu promocyjnego otrzymałem 100 giga zamiast 100 minut ;
tayfa: RBM Energy na kartę
 #871126  autor: Gregrin
 11 cze 2016, 10:24
Ale w systemie play (ostatnio) podobno źle pokazuje konta dodatkowe wiec sprawdź jeszcze krótkimi kodami:
*101# złotówki
*107# net
surface123 pisze:Raczej powinno być 100 zł i 10 GB
i RWK ;)
 #871409  autor: pablo82
 13 cze 2016, 14:23
Panowie i Panie mam pytanie: czy w tej taryfie RBM Energy można włączyć pakiet 10zl za 5zl? Chciałbym przedłużyć mojej mamie bonusowe złotówki z konta promocyjnego a dokładnie 500zł z bonusu za rejestrację numeru w salonie Play. Ewentualnie jakiś inny sposób na przedłużenie tej kasy? Czy doładowanie przez FB Play za 5zl zadziała na taryfie RBM Energy? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 #872269  autor: _Stefan_
 18 cze 2016, 13:21
Przeczytałem chyba wszystkie posty i nadal nie wiem jaką ofertę wybrać. Może Wy pomożecie.
Jeszcze nie aktywowałem bonusu za rejestrację, gdyż przeszedłem z Play RWK na Energy. Prawie wszystkich mam w Play, więc dzwonie w Stanie Darmowym. Brakuje tylko internetu ( 1 gb co miesiąc starczy ). Czy te 10 gb za rejestrację przedłużyć można przez cykliczne wykupienie 600 mb/m-c ? czy przejść na inną ofertę w sieci Play ?
Przeszedłem do RedBull ze względu, że na koncie uzbierałem ponad 200zł i mam rok ważności konta bez doładowywania.
 #872273  autor: garfield-
 18 cze 2016, 14:17
_Stefan_: Moja propozycja:
- Przejść do Lubie to! zachowasz wszystkie złotówki z konta głównego. Zachowasz RWK.
- Korzystać z promocji zakrętkowej Sprite -1GB - od 1 lipca do końca roku (a de facto do końca stycznia 2017 - wbijając pod koniec grudnia ostatnią zakrętkę
- pod koniec stycznia uruchomić bonus 100PLN/10GB, Wówczas w jakiej taryfie to zrobić to sobie jeszcze zobaczysz, albo doradzimy :)
Wtedy też dopiero przedłużać (od 2-3 marca) tak jak piszesz - pakietem za 6 PLN - ale to dopiero za pół roku, więc pewnie będą już nowe pakiety albo promocje.

P.S. jeśli nie masz jak zdobyć zakrętki sprite/fanta, a nie pijasz tego typu napojów lub nie masz masz okazji ich namierzyć, na pewno znajdziesz na znanym portalu aukcyjnym za parę groszy, a do 1 lipca musisz się obejść lejkiem albo płatnym pakietem :D
  • Strona 89 z 139
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 139
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 139