DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 10 z 171
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 171

 #324896  autor: kowcio
 23 mar 2009, 17:08
wshk pisze:Ktory myk bedzie sensowniejszy: rejsetracja tych dwoch numerow na siebie i zaletwienie wszystkiego samemu czy tez rejestracja na ich realnych uzytkownikow i bieganie z upowaznieniami?
Na siebie...
wshk pisze:Jest jeszcze drobny problem w tym ze moja dziewczyna jest dluzna orange cos kolo 500zl - czy orange moze stawiac opor przy przeniesieniu nr zarejstrowanego na nia?
Tzn. Ona ma abo i nie płaciła rachunków? Jeśli tak, lepiej niech się w ogóle nie pojawia :P Oni teraz mają taki system, że jak wprowadzą dane użytkownika, wiedzą wszystko. Nawet gdyby miała dług w Plusie i przyszła do Orange, tak myślę. Ja jak podpisywałem umowę na Internet we wrześniu koleś wiedział takie rzeczy, że aż zaniemówiłem.

Rejestruj je na siebie, w ten czas najłatwiej i najszybciej przeniesiesz je do Play'a.

 #324903  autor: Btk_Tomas
 23 mar 2009, 17:22
kowcio pisze:Rejestruj je na siebie, w ten czas najłatwiej i najszybciej przeniesiesz je do Play'a.
kowcio ma rację,rejestruj na siebie wszystkie numery.

 #324919  autor: guregori
 23 mar 2009, 17:46
Niech Twoja dziewczyna da sobie spokój ze starym numerem, bo żeby przenieść numer musiałaby doładować za ponad 500 zł, aby stan konta wyniósł co najmniej 61 zł powyżej zera. Kupi nowy numer i nie będzie stratna :wink: . Podziel się z nami informacją, jak ona zrobiła taki debet :-D.

 #324920  autor: Claudec
 23 mar 2009, 17:53
Jak można w prepaid być dłużnym 500zl?

 #324923  autor: Prometo
 23 mar 2009, 17:58
Claudec pisze:Jak można w prepaid być dłużnym 500zl?
Zobacz klick :)

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #324925  autor: kowcio
 23 mar 2009, 18:01
guregori, możesz mi powiedzieć jak w Orange zrobiłeś ujemny stan konta? Czy to w Plusie? Ponieważ z pierwszego postu wnioskuję, że Orange...
Haaa, jeśli dziewczyna jest dłużna 500 zł, to chyba jest kupić jej nowy numer? Za 500 zł może mieć naprawdę porządny nowy telefonik :)

 #324930  autor: wshk
 23 mar 2009, 18:34
kowcio pisze:
wshk pisze:Ktory myk bedzie sensowniejszy: rejsetracja tych dwoch numerow na siebie i zaletwienie wszystkiego samemu czy tez rejestracja na ich realnych uzytkownikow i bieganie z upowaznieniami?
Na siebie...
wshk pisze:Jest jeszcze drobny problem w tym ze moja dziewczyna jest dluzna orange cos kolo 500zl - czy orange moze stawiac opor przy przeniesieniu nr zarejstrowanego na nia?
Tzn. Ona ma abo i nie płaciła rachunków? Jeśli tak, lepiej niech się w ogóle nie pojawia :P Oni teraz mają taki system, że jak wprowadzą dane użytkownika, wiedzą wszystko. Nawet gdyby miała dług w Plusie i przyszła do Orange, tak myślę. Ja jak podpisywałem umowę na Internet we wrześniu koleś wiedział takie rzeczy, że aż zaniemówiłem.

Rejestruj je na siebie, w ten czas najłatwiej i najszybciej przeniesiesz je do Play'a.
Nie prepaid, nie abonament tylko mix :D
Nasciemniali ja to wziela 12 miesiecy bez telefonu w opcji 50% gratis.. A ona pozniej "zapomniala" placic ;)

A z ta rejestracja na mnie - tez myslalem ze tak bedzie najprosciej :)

 #325025  autor: yagi
 23 mar 2009, 22:11
wshk pisze:Nie prepaid, nie abonament tylko mix :D
Nasciemniali ja to wziela 12 miesiecy bez telefonu w opcji 50% gratis.. A ona pozniej "zapomniala" placic ;)
Ale to chodzi o ten numer, ktory ma byc przeniesiony czy inny?

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #325086  autor: wshk
 24 mar 2009, 09:16
yagi pisze:
wshk pisze:Nie prepaid, nie abonament tylko mix :D
Nasciemniali ja to wziela 12 miesiecy bez telefonu w opcji 50% gratis.. A ona pozniej "zapomniala" placic ;)
Ale to chodzi o ten numer, ktory ma byc przeniesiony czy inny?
Inny. Tamta karte zgubila:D (ale dopiero po paru miesiacach nieplacenia).

Ale upowaznienia jednak i tak beda. Okazuje sie, ze zarejestrowalem numer mamy.

 #326146  autor: linchpin
 28 mar 2009, 16:48
Mam pytanie do osób, które przeniosły numer do Play Fresh, mianowicie, czy bonusowe 20 zł za przeniesienie przyznawane co miesiąc będzie widoczne w stanie konta i zsumowane z normalnymi złotówkami? Jeśli nie to gdzie można sprawdzić ich stan? Druga sperawa to gdzie można wybrać rodzaj bonusu przyznawanego za przenisienie (minuty do play, do wszystkich lub dodatkowe 10 zł)?

Następna sprawa to dlaczego po aktywacji numeru ze startera 9 zł na koncie mam 30 zł?

Dzięki za ewentualną pomoc.

 #326208  autor: express100
 29 mar 2009, 03:17
linchpin pisze:Druga sperawa to gdzie można wybrać rodzaj bonusu przyznawanego za przenisienie (minuty do play, do wszystkich lub dodatkowe 10 zł)?
Bonusy wybierasz w Salonie Play.
linchpin pisze:Mam pytanie do osób, które przeniosły numer do Play Fresh, mianowicie, czy bonusowe 20 zł za przeniesienie przyznawane co miesiąc będzie widoczne w stanie konta i zsumowane z normalnymi złotówkami? Jeśli nie to gdzie można sprawdzić ich stan?
Nie przenosiłem żadnego numeru do fresha jeszcze i nie jestem pewien na 100% czy dobrze rozumuję, ale wydaje mi się, że nie będzie ich nigdzie widać, tak jak bonusu po aktywacji startera Fresh 30 lub 9.
Pozdrawiam! :-D

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

 #326398  autor: widex
 30 mar 2009, 09:11
Te 30 zł na starter zanosi się podczas odbioru startera czy podczas składania wniosku?

 #326412  autor: Btk_Tomas
 30 mar 2009, 11:37
widex pisze:Te 30 zł na starter zanosi się podczas odbioru startera czy podczas składania wniosku?
Płacisz przy odbiorze karty sim.

 #326422  autor: widex
 30 mar 2009, 13:39
Już załatwione, wniosek został złożony. Sprzedawca poinformował mnie, że 61 zł mam mieć na koncie, bo dostali powiadomienie z góry. Mówił, że Plus bierze 50 zł, ale teraz biorą już 61 zł.

Zapytałem się czy skorzystam z promocji dla przenoszących numer, a on, że tak.

Nic nie deklarowałem podczas podpisywania wniosku, więc skorzystam z promocji?

 #326426  autor: Btk_Tomas
 30 mar 2009, 14:05
Nic nie deklarowałem podczas podpisywania wniosku, więc skorzystam z promocji?
Wszystko Dostaniesz przy odbiorze startera.

 #326433  autor: babeo
 30 mar 2009, 14:27
A jak załatwić numer taki jak się miało w innej sieci, tylko z innym prefiksem? Trzeba jakiś wniosek wypełnić czy coś? Jaki termin oczekiwania/koszt?

PS. jeżeli było o tym mowa w tym temacie, to sorki, szukajka nie znalazła, a nie mogę czytać wszystkich stron :?

 #326436  autor: Btk_Tomas
 30 mar 2009, 14:34
babeo pisze:A jak załatwić numer taki jak się miało w innej sieci, tylko z innym prefiksem?
Jeżeli Play to najszybciej sprawdzisz w E-Shopie Playa, ja swój znalazłem i zamówiłem, koszt 14 zł.
Link do sklepu: http://sklep.playmobile.pl/ecommerce/co ... id=PREPAID

 #326447  autor: noved
 30 mar 2009, 15:00
Tu przykładowo masz mozliwośc zamówienia darmowego startera z Nowe Orange GO:
http://www.orange.pl/portal/map/map/wiz ... tid=355035. No i oczywiscie możesz wybrać numer (jest jeszcze 19 tysięcy numetów, szybko się pula zmienia, bo przed niedzielą było ponad 20 tysięcy).

 #326449  autor: Btk_Tomas
 30 mar 2009, 15:05
noved pisze:20 tysięcy).
Tylko tu wybierasz z określonej puli numerów, w Play z całej wolnej puli numerów.

 #326455  autor: widex
 30 mar 2009, 15:22
Przeszkodzę w rozmowie o numerach, ale czy ktoś potrafiłby mi potwierdzić czy Plus zabiera 50 zł czy 61 zł za przeniesienie numeru. Osoba w punkcie Play informowała, ze teraz 61 będą brać. Mam 51 zł i nie wiem co robić :)
  • Strona 10 z 171
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 171
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 171