DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 95 z 170
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 170
 #805442  autor: bazooka
 09 cze 2015, 06:52
@up - Ty nic nie musisz wiedzieć w zasadzie jakie oni mają procedury, bo każda sieć ma inne i ROBI TO ZA CIEBIE. Wybierz, idź i podpisz pełnomocnictwa, wskaż termin i tyle :)
 #805882  autor: Gregrin
 11 cze 2015, 12:58
eric88 pisze:można poprosić o jakieś szczegóły dotyczące przeniesienia numeru do wybranego operatora z wypowiedzeniem na następny dzień , jak to działa, na jakich zasadach, i u jakich operatorów jest najszybciej z przeprowadzeniem takiej procedury. będę niezmiernie wdzięczny za drobne wyjaśnienia w tym temacie. :-)
Generalnie jak piszą tutaj http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 09#p794609 przeniesienie numeru jest regulowane prawnie wiec u wszystkich operatorów powinno być tak samo.
Polecam jednak przeniesienie numeru do play (po przeniesieniu doładowujemy za 5zl i dostajemy 60zl ważne 3m-ce które później można przedłużać). Tu opisałem jak wyglądało moje przejście z nju do play http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 40#p801240
Chciałem przy tym zwrócić uwagę ze w nju jest o tyle fajnie ze tam nie doliczają nam jakiś kar za okres wypowiedzenia w wysokości max jednego abonamentu bo w nju de facto nie ma abonamentu i płacimy tylko tyle ile aktualnie mamy wydzwonione.
 #808542  autor: Cage
 25 cze 2015, 17:38
Witam. Potrzebuję przejść z Fakt Mobile do Play na kartę Lubię To!
Wczoraj dzwoniłem na infolinię do Fakt Mobile, to jeden konsultant mi powiedział, że trzeba do Play zadzwonić, a jak zadzwoniłem do Play, to mi powiedzieli, że takie subkonta nie można przenosić, że trzeba najpierw iść do innej sieci, a dopiero przejść do Play.
Ponownie zadzwoniłem do Fakt Mobile, żeby odebrał telefon inny konsultant, który zgodził się numer przenieść, ale teraz się okazało, że otrzymałem SMS o takiej treści:
"Witamy, niestety zmiana oferty z przyczyn technicznych była niemożliwa. Pozdrawiamy, Obsługa Klienta Fakt Mobile"

Motorola T205 -> Nokia 3210 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230i -> Nokia 5230 -> Nokia 6230i -> Nokia 5310 XM-> Nokia 6303i Classic
 #809420  autor: cyanoone
 30 cze 2015, 14:35
Śmieszne nawet, zrób reset telefonu, jeśli nie pomoże to mail do Play. Oczywiście z mailem lub telefonem trzeba zaczekać przynajmniej 24h po mnp.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #809424  autor: efazeti
 30 cze 2015, 14:51
wychodzi na to że to wina telefonu...
wsadziłem sima do innego tela i nazwy są normalne
wsadziłem także innego sima z play do obecnego tela i nazwy są takie same jak wyżej...
 #812455  autor: big-time
 16 lip 2015, 22:31
Witam,

Szukałem odpowiedzi na moje pytanie, ale nie znalazłem, więc zapytam.

Jak zrobić żeby:

Nr na kartę Orange przenieść na Orange abonament (z wykorzystaniem 20% lub 30% rabatu dzięki kodowi promocyjnemu) i jednocześnie żeby ten nr został podpięty do istniejącego konta klienta Orange, na którym są dwa nr telefonów z abonamentem (dzięki czemu rabat Orange Open wzrośnie z 10 do 20 PLN) ??

Czy nr kartę powinien zostać zarejestrowany na właściciela konta klienta w Orange, a potem wystarczy złożyć zamówienie przez neta ?

Jeden z tych dwóch istniejących nr abonamentowych podążał taką drogą: Era Tak Tak ---> rejestracja nr na użytkownika w Orange i przejście na ---> Orange POP ---> przejście na abonament, ale załatwione telefonicznie. (nie jestem pewien czy pkt 2 i 3 nie był na odwrót, ale chyba nie). Dzięki temu nr z karty został przypięty do konta klienta. Teraz chcę też tak, tylko, że przez neta bo jest więcej rabatu na kodzie rabatowym.
 #817817  autor: maciekperla
 18 sie 2015, 10:46
Witam,

Wczoraj, w poniedziałek 17.08 pojawiłem się w salonie Orange, aby przenieść numer z T-Mobile na kartę do Orange na kartę. Numer w T-Mobile rejestrowałem w czerwcu (musiałem wymienić kartę na microSim, bo starej 15-letniej TakTak już nie dało się wyciąć). Podpisałem komplet dokumentów i miła Pani poinformowała mnie, że numer przeniosą w ciągu 24h, w nocy z poniedziałku 17.08 na wtorek 18.08. Dziś rano (18.08) sprawdzam i nic. Nowa karta z Orange dalej ma numer tymczasowy. Nie dostałem też żadnego SMS, ani na kartę z Orange, ani na starą kartę z T-Mobile.
I teraz nie wiem, czy znowu się ciągnąć do tego salonu Orange (bo daleko i nie wiem czy Oni coś mogą zrobić), czy dzwonić do jakiegoś BOK z Orange lub T-Mobie? Chciałbym dowiedzieć się dlaczego się nie udało i kto mógł zawalić sprawę czy Orange czy T-Mobile, a może jeszcze to realizują?
 #818966  autor: KA
 24 sie 2015, 13:44
Ostrzegam gdzie się da przed przenoszeniem do Virgin!!!
Numer od 36h nieaktywny, powołują się na jakieś zmiany w systemie, zwalają na Play itd.
Wciąż brak konkretnej informacji, kiedy numer będzie działał.

W końcu DZIAŁAJĄCY Android!!!
 #818974  autor: Ramirez
 24 sie 2015, 14:56
W każdej sieci są takie cyrki. Mi np. tmobile odrzuciło przeniesienie numeru do innej sieci z powodu niby niezgodnych danych a skonczyło sie na tym ze numer całkowicie mi wyłaczyli. I tak byłem bez numeru cztery doby. Przenosiłem tez numer z playa do virgin w lipcu i nie było problemów.
 #818982  autor: KA
 24 sie 2015, 15:36
Przenosiłem numer już 5-6 razy do różnych sieci i widać miałem szczęście, bo zawsze odbywało się to bezboleśnie, w nocy. Najlepiej załatwiało mi się zawsze wszystko z Play.

W końcu DZIAŁAJĄCY Android!!!
 #823211  autor: jason22
 14 wrz 2015, 18:41
Witam, czy przy przeniesieniu numeru z Red Bull Mobile do Play otrzymam bonus 60 zł?
 #823212  autor: JCortazar
 14 wrz 2015, 18:48
Oferta Promocyjna „Przenieś numer do Play na Kartę” skierowana jest do osób, które w okresie obowiązywania niniejszej Oferty Promocyjnej złożą wniosek o przeniesienie numeru telefonu od swojego dotychczasowego operatora do Sieci Telekomunikacyjnej P4 w ramach oferty przedpłaconej Play na Kartę
Nie dostaniesz.
 #823218  autor: Gregrin
 14 wrz 2015, 19:09
Jak chcesz bonus 60zl to przenieś np do orange a kolejnego dnia do play :) Jeden dzień więcej i jedna wizyta w salonie więcej :)
@JCortazar Jesteś pewien ze przeniesienie z RBM nie daje tego bonusu ?? Bo chyba przy takim przeniesieniu dostajemy nowy starter itp a nie tyko zmieniamy taryfę.
 #823235  autor: jason22
 14 wrz 2015, 20:42
no wlasnie jak to jest, bo ktoś tu na forum pisał, że żeby przejsc z play do RBM to trzeba najpierw do Fakt Mobile. w druga strone tez czy trzeba do sieci innej niz ogolnie P4?
 #823251  autor: JCortazar
 14 wrz 2015, 21:50
Osobny jest regulamin do przechodzenia przez fakt mobile a inny zakladajacy przeniesienie od innego niz P4 (co wyklucza rbm i fakt mobile) operatora. Regulamin do wglądu: http://dlafirm.play.pl/resources/pdf/20 ... 012013.pdf. Znam człowieka, co korzystal z tej promocji dosc czesto, przenosząc numer miedzy dwoma operatorami na zmiane, bez problemu zgarnial zawsze bonus za przeniesienie u obu operatorów, nie pamietam już tylko kto był tym drugim operatorem...
 #823270  autor: Gregrin
 14 wrz 2015, 23:22
JCortazar pisze:Osobny jest regulamin do przechodzenia przez fakt mobile
Ale ja nie mowie o przechodzeniu przez fakt, tylko bezpośrednio z RBM w salonie.
JCortazar pisze:złożą wniosek o przeniesienie numeru telefonu od swojego dotychczasowego operatora do Sieci Telekomunikacyjnej P4 w ramach oferty przedpłaconej Play na Kartę
Nie wiem czy tak właśnie się nie dzieje (nigdy nie przenosiłem w ten sposób) ale skoro ludzie mówią ze dostają nowe simki to chyba musi to być traktowane jako przeniesienie do p4 a nie zmiana taryfy.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2015, 23:27 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
 #823276  autor: Gregrin
 14 wrz 2015, 23:34
JCortazar pisze:Ale nie przejdziesz przeciez bezposrednio miedzy play a rbm, zaden salon nie przyjmie Ci takiej dyspozycji.
Aaa to o tym nie wiedziałem. Skoro tak, to bonus tylko poprzez przenoszenie najpierw do innego operatora i wtedy do play. Przenoszenie poprzez infolinie faktu Play<-->Fakt<-->RBM jest zawsze bez bonusów, a co więcej, przy tych operacjach przechodzą tylko środki z konta głównego a bonusowe przepadają. Bonus przechodzi tylko przy zmianie taryf play na kartę.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2015, 00:07 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 95 z 170
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 170
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 170