DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #764906  autor: Emsi
 24 lis 2014, 14:24
Pytanie pisze:Zle liczysz, kupuje startery Play 5 zł po 2,50 zł z Allegro, włączam starter, aktywuje promocję za 10 zł bez limitu do końca roku i włączam pakiet 10 zł za 5 zł z którego weźmie te 10 zł. :wink:
A koszty przesyłki? Skoro to starter kupiony przez Allegro.
 #764977  autor: amigo007
 24 lis 2014, 18:26
Pytanie ale nie ekscytuj się tym za bardzo, bo zobaczysz że operatorzy szybko zaczną blokować simki. Ja sam przetestuję to z red bulla. Tylko czekam na możliwość migracji do taryfy "energy" (jeszcze zablokowane). Zobaczę z ciekawości ile operator da mi podzwonić :-) Ale na pewno zapomnij, o takim dzwonieniu z abonamentu. Kara do 5000pln. W sumie im więcej osób zacznie z tego korzystać na tamtym numerze dostępowym, tym szybciej zaczną blokować simki. Źle zrobiłeś, że się tym tutaj pochwaliłeś. Im mniej osób by z tego korzystało, tym lepiej dla ciebie. Dużo osób zacznie tam dzwonić, to opy wezmą te numery "na celownik".
 #765001  autor: DanielR
 24 lis 2014, 20:01
Dlatego właśnie w*urwiają mnie tacy "polscy domowi byznesmeni". Przez takich krętaczy cierpią chcący sobie zwyczajnie tanio pogadać. Już jakiś czas temu było parę podobnych tematów. Też sobie, cwaniaczek jeden z drugim, chciał "szybko i bezboleśnie" zarobić - kosztem innych użytkowników sieci. :evil:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #765005  autor: ciekawy
 24 lis 2014, 20:09
no to jest no limit czy nie ?

jak jest no limit to co sieć obchodzi ile kto dzwoni, może zaczną sprawdzać wszystkich którzy maja no limity i znajomych do których dzwonią czy czasem ktoś nie ma zbierania minut usługi, którą sami wcześniej oferowali i teraz będą walczyć z tym co sami wprowadzili ?

nie jestem po żadnej ze stron ale jak klient ma mieć pewność, że może rozmawiać bez limitu skoro nie można za dużo korzystać chociaż to no limit, to o co tu chodzi ?
 #765014  autor: Emsi
 24 lis 2014, 20:21
Nie kłamią! Oferta jest przewidziana do nielimitowanych rozmów, a nie generowania sztucznego ruchu - o czym jest zawarte w regulaminie. Jeżeli dzwonisz i gadasz o przysłowiowej "Du*ie Marynie", to nikt się do Ciebie nie przyczepi, bo masz takie prawo. Ale jak zostawisz telefon z trwającym połączeniem, gdzie nie będziesz nic mówił do słuchawki, to chyba jasne, że to generowanie sztucznego ruchu. Pytanie, Ciekawy jeżeli uważacie się za oszukanych, poszkodowanych, to zgłoście swoje roszczenia do odpowiednich służb. I po sprawie, tyle w tym temacie.8)
 #765017  autor: ciekawy
 24 lis 2014, 20:26
Emsi,

nie czuje się oszukany, podaję argumenty,

służby w tym kraju i sądy które nie radzą sobie z prostymi sprawami, daj spokój :)
 #765022  autor: ciekawy
 24 lis 2014, 20:43
Emsi,

UKE na czele z Magda Travel, która nie umie policzyć terminu licytacji pasm żeby nie było zarzutów ? raczej nie warto korzystać,

UOKiK pewnie robi dobrze kontrole te które sam chce, żeby dobrze wypadły
 #765154  autor: mi80
 25 lis 2014, 10:59
Przede wszystkim czy ktoś zna kogoś komu wypłacili? Wypłacają każdą kwotę czy trzeba coś uzbierać? Przelewem, na kartę czy jakoś inaczej?

To rzeczy, które trzeba zawsze sprawdzać zanim się weźmie za zarabianie przez takie serwisy.
 #765156  autor: Emsi
 25 lis 2014, 11:14
Troll został już zbanowany, więc dajmy sobie spokój z tym zarabianiem. Nie zdziwiłbym się gdyby wcale tam nie dzwonił, a jedynie reklamował tamten portal na łamach tego forum.
 #765216  autor: ciekawy
 25 lis 2014, 17:06
a najtaniej bez limitu na stacjonarne to można zrobić jakiś ranking gdzie najlepiej wypadją no limit stacjonarne
 #765289  autor: mi80
 25 lis 2014, 21:45
Emsi pisze:Troll został już zbanowany,
Raczej spamer, bo w komentarzach pod artykułami też reklamował tamtą stronkę.
 #765688  autor: amigo007
 27 lis 2014, 18:46
Ja jak mówiłem też to przetestowałem na karcie redbull. Identyczna sytuacja. Blokada karty. Interes nieopłacalny. Zablokowali mi kartę w 2 dniu "nielimitowanych" rozmów. Doładowałem za 10zł, a zdążyłem tylko wydać 3zł na nielimitowany pakiet na 3 dni. Dzwoniłem na infolinię red bull, i powiedziano mi że złamałem regulamin. Gościówka powiedziała, że wykonywałem tzw. połączenia firmowe. A ta karta jest dla zwykłych użytkowników. Dlatego jest blokada karty. Czyli jakby mieć kartę na firmę z nielimitowanymi połączeniami, to miało by to sens. Bo by chyba nie blokowali. Pytałem czy mogę odblokować kartę, i można ale trzeba zarejestrować kartę i podpisać jakieś oświadczenie o nie łamaniu regulaminu. Gdyby jednak taka sytuacja się powtórzyła, to kartę bezpowrotnie by zablokowali. Mam jeszcze niepotrzebną kartę z play-a z no-limitem. Zobaczę jak szybko tam zablokują.
 #765699  autor: Emsi
 27 lis 2014, 19:23
amigo007 pisze:Mam jeszcze niepotrzebną kartę z play-a z no-limitem. Zobaczę jak szybko tam zablokują.
Mniej więcej tak samo szybko. :D
 #765704  autor: amigo007
 27 lis 2014, 19:47
A gdzieś na innym forum czytałem że NJU mobile jeszcze szybciej blokują. Gość wykonał 2 połączenia aż do rozłączenia (po niecałe 2 godziny), i zablokowali mu kartę. Jak ktoś ma niepotrzebną kartę NJU, może przetestować :-)

A tak z ciekawości jeszcze gdzieś w pre-paid dają "nielimitowane" połączenia na stacjonarne? Wiem o play, redbull i NJU. Coś jeszcze jest w rozsądnej cenie? (pomijam virgin z ich 59zł).