DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #909395  autor: Gregrin
 05 lut 2017, 00:01
No to ciekawie :D Mnie się wydaje ze co konsultant to inna interpretacja. U mnie przecież nie przyznał 4-tego bonusu mimo ze na konferencji powiedzieli ze w takiej sytuacji powinien. Majac osobny regulamin z RBM z inna ilością bonusów myślę ze powinno to być rozgraniczane ale chyba nie maja tego zrobione w systemie. Chociaż, podana jest maksymalna liczba numerów a a numery są zależne od osoby (pesel) a nie platformy (play, rbm czy fakt).
 #910175  autor: Gregrin
 08 lut 2017, 21:24
No i u mnie sprawa rozwiązana:
"Informacje, które przekazał Pan w zgłoszeniu XXXX są prawidłowe. Przepraszam, jeśli nasi pracownicy informowali Pana inaczej."
W skrócie:
-Zgłoszenie telefoniczne które opierało się na tych samych argumentach ale było pisane przez konsultanta, odpowiedz odmowna i podanie 3 numerów na których aktywowałem bonus.
-Zgłoszenie pisemne i tu ciekawostka. W odpowiedzi konsultant informuje mnie:
Szanowny Panie,
dzwoniłem do Pana, aby wyjaśnić kwestię bonusu za rejestrację.

Chciałbym wyjaśnić, że w zgłoszeniu nie podał Pan danych, które pozwoliłyby mi na wgląd w konto.

Chętnie udzielę odpowiedzi i pomogę w rozwiązaniu sprawy, jednak abym mógł to zrobić, proszę, aby podał Pan dane weryfikacyjne. Na ich podstawie będę miał dostęp do konta i będę mógł udzielić merytorycznej odpowiedzi, na czym mi zależy.

Proszę nie martwić się informacją, że zgłoszenie zostało zamknięte - oznacza to tylko, że Panu odpisałem, a kiedy prześle Pan dane, będziemy mogli rozwiązać sprawę.

Proszę, żeby Pan przesłał:
- imię i nazwisko Właściciela usługi,
- hasło abonenckie,
- numer bieżącej sprawy (XXXX).

Jeżeli nie zna Pan hasła, a jest Pan właścicielem numeru, proszę, żeby podał Pan:
- imię i nazwisko Właściciela usługi,
- PESEL,
- adres zameldowania,
- numer bieżącej sprawy (XXXX).

Jeżeli nie chce Pan podawać danych drogą korespondencyjną, proszę żeby przesłał Pan godziny, w których mógłbym do Pana zadzwonić. Może też Pan podać inny aktualny numer kontaktowy.

Pozdrawiam
Jestem mega zdziwiony ze na zgłoszenie poprzez p24, konsultant nie ma wglądu w konto żeby przyjrzeć się sprawie...
-Po podaniu tych danych na infolinii rozpatrzyli reklamacje pozytywnie i przyznali kolejny bonus.

PS. Co do telekodu to nie chcą go zmienić telefonicznie ale tez nie spotkałem sytuacji w której byłby niezbędny. Zawsze wystarczają zwykle dane jak adres i PESEL. Trochę śmieszne. Tym bardziej ze trafiając w fakcie na młodego konsultanta nie było z tym problemu.
Śmieszni są tez konsultanci. Wydaje mi się ze zamiast "nie mogę" stosują zwrot "nie da się bo system nie pozwala" i wtedy nie mamy argumentu i o co się wykłócać. W moim przypadku wydaje mi się ze było tak w sytuacji gdy niby konsultant próbował włączyć bonus i na 99,9% gdy chciałem zmienić telekod bo konsultantka powiedziała ze bez telekodu nie może go zmienić bo nie widzi go w systemie a gdy powiedziałem swój standardowy (który na pewno mam ustawiony na innym numerze) to odpowiedziała ze to nie ten :D