DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 11 z 140
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 140

 #626456  autor: Edmund
 11 kwie 2013, 22:52
kamail86, to raczej jest przypisane do karty SIM.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #626492  autor: Ruben
 12 kwie 2013, 09:04
kamail86 pisze:rzy okazji mam pytanie czy ktoś z przenoszących nr do VM dokonywał już wymiany karty SIM?
Wymieniałem. Możliwość logowania do sieci Plus została zachowana także na nowej karcie.

 #626494  autor: Creator
 12 kwie 2013, 09:22
Zgłoś to im. Tak czy inaczej. U mnie było podobnie z tym że ja tylko naruszyłem lekko spoiwo - robiłem to bardzo ostrożnie.
Jak widać problem jest szerszy.

 #626917  autor: MADMAX
 14 kwie 2013, 10:35
Śledzę sobie od czasu do czasu informacje nt. tego operatora, głównie dlatego że chętnie bym do nich przeniósł numer (tanie połączenia, darmowe smsy do końca roku) ale dla osoby korzystającej z internetu już tak korzystnej oferty nie mają.

Pozdrawiam

 #626931  autor: lee
 14 kwie 2013, 11:28
19 pln za 1gb nie jest źle ... lepiej niż w pfe (rwk) a taryf z gorszym terminem ważności w tym przypadku nie liczę xd

 #626937  autor: tetlej
 14 kwie 2013, 12:06
Też się zastanawiam czy nie przenieść do nich swojego głównego nr. Jak jest z zasięgiem i jakością rozmów? Do neta mam kartę aero2 w smartfonie, więc słaba oferta internetowa mi nie przeszkadza.

 #626977  autor: kamail86
 14 kwie 2013, 14:49
Dobra zamówiłem nową, tym razem zwykłą kartę SIM i mam nadzieję że nie utracę na niej możliwości korzystania z nadajników Plusa :)

Poza tym po moim przeniesieniu rodzinka również zastanawia się nad przeniesieniem się z mBanku, więc przygotowałem im małe porównanie oferty mBanku z VM i Play Fresh/PnK RWK. Zamieszczę je również tutaj to może komuś się przyda :) Choć z góry mówię że ze względu na to że zestawienie tworzyłem głównie pod względem użytkowania telefonu przez rodzinę to może ono nie zawierać wszystkich dostępnych promocji (dodatkowo dodałem do niego tylko największe pakiety internetowe).
Obrazek

 #626984  autor: Creator
 14 kwie 2013, 14:56
tetlej pisze:Też się zastanawiam czy nie przenieść do nich swojego głównego nr. Jak jest z zasięgiem i jakością rozmów? Do neta mam kartę aero2 w smartfonie, więc słaba oferta internetowa mi nie przeszkadza.
Jakość rozmów póki co dobra - jestem od 8 kwietnia - ale zasięg w przychodni raz straciłem - to z nadajników play'a, orange też kiepsko.
Jeszcze nie sprawdziłem wszystkich miejsc w których zazwyczaj bywam.
Poprzednio w ptc nie było problemów z umts.
Teraz w domu niby hsdpa jest, ale jak już wyżej pisałem czasami problemy są (śląsk).

 #626988  autor: bolek2004
 14 kwie 2013, 15:07
Prosta piłka, masz zasięg Orange i Play więc jeśli tam gdzie mieszkasz i jesteś na co dzień te sieci mają zasięg to i Virgin będzie miało zasięg. Jak chcesz więcej to przenosisz numer z innej sieci i masz dodatkowo możliwość logowania się do Plusa.

 #626996  autor: Creator
 14 kwie 2013, 15:29
A na nadajnikach orange jest transmisja danych?

 #626998  autor: słoneczny
 14 kwie 2013, 15:44
Jakość rozmów zawsze będzie subiektywna, bo każdy ma inny telefon i gdzie indziej mieszka.
Ja nie będę ukrywał, że od czasu do czasu u mnie są problemy z jakością w Virgin. Nie zawsze da się tego uniknąć, nawet jeśli zmienimy sieć roamingową. Bywa z tym różnie, nie zawsze jestem zadowolony. Ale dla porównania mam też Plus na kartę. Zdecydowałem się dokupić drugą ofertę zachęcony legendarną jakością tego operatora. I muszę z przykrością napisać, że nawet w Plusie nie jest tak kolorowo Sieć też potrafi złapać zadyszkę. Widać, że ogólnie oferty nielimitowane po sieci odbijają się na jakości połączeń.

 #627005  autor: Edmund
 14 kwie 2013, 16:35
Creator, trochę mnie to dziwi zważywszy że Play ma na Śląsku (a dokładnie w GOP) bardzo rozbudowaną sieć UMTS, chyba najgęstszą z wszystkich operatorów.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #627023  autor: mth90
 14 kwie 2013, 18:44
Creator pisze:A na nadajnikach orange jest transmisja danych?
Owszem, transmisja jest dostępna, ale jakość transmisji jest niższa niż w Orange. W przypadku sieci 2G VM jest często ograniczane do GPRS, a, jak wiemy, nawet EDGE u pomarańczowych bywa dramatyczny...

 #627035  autor: Multimek
 14 kwie 2013, 19:39
Wysłałem pytanie do CMOK w sprawie zasięgu plusa.
Oto odpowiedz:
Witam,
Występowanie możliwości korzystania z zasięgu sieci PLUS jest błędem technicznym i może spowodować inne niż wg. taryfikatora Virgin Mobile Polska naliczanie.

Jeśli masz pytania, zadzwoń na nasz darmowy numer *222 w sieci Virgin Mobile lub +48 799 555 222 z telefonu innej sieci (opłata według cennika operatora).

Czekamy na Ciebie również na Facebooku. Znajdź Virgin Mobile Polska i zobacz, co u nas słychać.

Pozdrawiam,
Łukasz.

 #627037  autor: DanielR
 14 kwie 2013, 19:46
Multimek pisze:Występowanie możliwości korzystania z zasięgu sieci PLUS jest błędem technicznym i może spowodować inne niż wg. taryfikatora Virgin Mobile Polska naliczanie.
Założę się, że to standardowa formułka mająca na celu zniechęcenie potencjalnych klientów. Ciekaw jestem czy w praktyce wybranie roamingu Polkomtela ma jakiekolwiek znaczenie. Podejrzewam, że w takim wypadku jakiekolwiek możliwe błędy w taryfikacji, mogą wystąpić równie często, co przy zasięgu macierzystym i Centertela. :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #627083  autor: vh
 14 kwie 2013, 23:07
Występowanie możliwości korzystania z zasięgu sieci PLUS jest błędem technicznym i może spowodować inne niż wg. taryfikatora Virgin Mobile Polska naliczanie.
Ha ha ha! Dobre! Czyli co - ja mam pilnować, gdzie mi telefon się loguje? Chyba ich pogięło. W niektórych telefonach nawet nie widać, do jakiej sieci jest zalogowany.

T10s, OT-311, 1650, X501, P780, GT-C3322, E560, 3S, 4X, G7 Power, X7b

 #627404  autor: Multimek
 16 kwie 2013, 18:29
Czy kupię starter oraz doładowanie zdrapkę w sklepie "Żabka"?

 #627412  autor: slawekt
 16 kwie 2013, 18:58
Multimek pisze:Czy kupię starter oraz doładowanie zdrapkę w sklepie "Żabka"?
Ze starterem może być różnie (moga, lecz nie muszą mieć), doładowanie zaś bez kłopotu :-)

 #627414  autor: Multimek
 16 kwie 2013, 19:03
slawekt pisze:
Multimek pisze:Czy kupię starter oraz doładowanie zdrapkę w sklepie "Żabka"?
Ze starterem może być różnie (moga, lecz nie muszą mieć), doładowanie zaś bez kłopotu :-)
Mam nadzieję że będą.

 #627422  autor: slawekt
 16 kwie 2013, 19:16
Multimek pisze:Mam nadzieję że będą.
Na pewno będą w Inmedio i w Relay'u. Ale nie wiem jak u Ciebie w W-cach to wygląda ;-)
  • Strona 11 z 140
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 140
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 140