DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 103 z 103
  • 1
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
 #1180158  autor: aleksanderharaburda
 28 wrz 2024, 01:20
Przychodzę z aktualizacją mojej sprawy poruszanej na tym forum 26 marca 2023 roku - odnośnie osiągniętego limitu 5 rejestracji kart SIM na mój numer PESEL i braku możliwości zarejestrowania kolejnej, chociaż od prawie 2 lat nie mam u nich żadnej aktywnej karty SIM na tym numerze PESEL.

Przez rok czasu czekałem na usunięcie tych numerów z bazy danych (zgłosiłem żądanie ich usunięcia w 2022 roku), bo tyle miały być tam przetrzymywane dla ew. zapytań policyjnych, następne 10 miesięcy z nimi walczyłem (przez ten czas próby rejestracji w Żabce kończyły się komunikatem: „Błąd operacji. Rejestracja nie została dokonana”) o ich usunięcie, bo dalej tam (chyba?) wisiały... Po wymianie wielu wiadomości ze wszystkimi możliwymi pracownikami Lyca Mobile drogą mailową i na czacie, wystawianiu negatywnych opinii na Trustpilot sprawę udało mi się wygrać. Po bezsilności polskiego Help Desku (przekazywali moją sprawę do odpowiednich zespołów i przekazano im, że już naprawione - nic nie było naprawione, znowu interweniowali w tej sprawie i od tamtej pory zostali bez odpowiedzi) napisałem na Complaints, po dosłownie kilku dniach odezwał się do mnie Shanthy Shanmugam - człowiek od reklamacji, zapytał o szczegóły, otrzymał wszystkie informacje i od tamtej pory 10 miesięcy milczał, ignorował wszystkie moje następne wiadomości (w międzyczasie dostawałem jakiś bełkot od tych typków z Trustpilota na maila, bo wystawiałem im negatywne recenzje) i 28 sierpnia 2024 roku napisał:
Dear Aleksander,

We are sorry for the delay.

Kindly note that we have managed to reset our database.

Hence, you can now try to register the new SIM card using the same PESEL.

If you are facing any issues, please write back to us for further analysis.

Kind Regards
Shanthy Shanmugam
Complaints Handler
www.lycamobile.com
Próba rejestracji przez Bank Millennium - karta eSIM niezarejestrowana. Byłem przekonany, że Pan Shanthy robi mnie w balona i nawet palcem nie kiwnął, więc odezwałem się jeszcze do czatu na stronie, który wstępnie mi nie pomógł - bełkot, ale następnego dnia na maila odzywa się do mnie sam z siebie Polski Help Desk w tej sprawie, że sprawdzili i problem na 100% jest rozwiązany, więc jeżeli dalej nie mogę zarejestrować, proszą o konkretne szczegóły. Napisałem na czacie w sprawie tego maila i ta sama konsultantka Julia po zapoznaniu się ze sprawą w związku z wysłaną do mnie wiadomością odpisała mi, że oficjalnie rejestracja przez Bank Millennium nie jest dozwolona i jej nie wspierają, więc dziwne, że ktokolwiek może za jej pośrednictwem zarejestrować numer w Lyce. Kartę SIM zarejestrujesz tylko w punktach partnerskich dostępnych na stronie Lycy (jakiś czas temu mi się przewinęło, że ktoś też miał problemy z rejestracją Lycy przez Bank Millennium, więc myślę, okej spróbuję stacjonarnie). Wbijam do Żabki, miła Pani rejestruje mi kartę eSIM, informuje mnie, że rejestracja przebiegła pomyślnie - po chwili dostaję SMS-a powitalnego z Lycy.

Ogólnie nigdy nie miałem problemu z działaniem sieci/usług samych w sobie: odnawianiem planu, doładowaniami...- szybko nauczyłem się które funkcje u nich działają, a które niedomagają. Mam na myśli doładowywanie przez Doładowania PayU, zamiast używania ich aplikacji czy strony do zarządzania numerem, bo to jest loteria, raz doładuje z opóźnieniem, a innym razem doładowanie przepadnie wraz z pieniędzmi, aktywacja pakietu przez USSD (przez aplikację momentami były cyrki, chociaż poprawili to - teraz aplikacja działa zdecydowanie lepiej, a błędów jest dużo mniej). Help Desk raz istniał bardziej, raz wcale, z tego co mi pisał jeden z pracowników na czacie, to zależy jaki zespół (wewnętrzny - za granicą) zajmuje się sprawą, jeden niedomaga, drugi wykonuje swoją pracę (kogo oni tam zatrudniają w takim razie?).
  • Strona 103 z 103
  • 1
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 1
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103