DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 205
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 205

 #753410  autor: bazooka
 03 paź 2014, 06:50
Wulo, ok, ok - zawsze mam wrażenie, że o czym ktoś nie wie lub zapomina... bo ja robię cyk, udostępnij...a tam wachlarz niepłatnych możliwości: od tego co w tym przypadku się nie przyda czyli Bluetooth poprzez komunikatory, maile i... wszelkiego rodzaju "chmury"... jednak wszystko rozchodzi się bardziej pewnie o odbiorcę... Dla mnie 18zł miesięcznie to max na telefon i tu pewnie się różnimy :)

 #753527  autor: ppm
 03 paź 2014, 18:23
sebusy: święte słowa. odkąd pamiętam doładowuje 50zł na 3 mies. i musi starczyć. i dla mnie jest to wspaniała oferta. A szczerze to polowanie na bonusy play jakoś mnie nie bawi gdy mogę na allegro dorwać doładowanie za 38 zł

 #753529  autor: iandreas1000
 03 paź 2014, 18:35
Ciekawi mnie, czy ktoś mający ofertę "bez kompromisów"przechodzi(przeszedł) na te nowe pakiety. ;)

 #753533  autor: yul69
 03 paź 2014, 19:15
Ja przeszedłem...ale do innej sieci.
:)

 #753595  autor: słoneczny
 03 paź 2014, 23:02
iandreas1000 pisze:Ciekawi mnie, czy ktoś mający ofertę "bez kompromisów"przechodzi(przeszedł) na te nowe pakiety. ;)
Ja przeszedłem na początku września, jeszcze jak wszyscy kręcili nosem, że jest drogo.
Teraz mam małą skarbonkę na koncie, ale warto było ją zrobić dla bonusu 50%.
No i pakiet #pełenluz kosztuje mnie dzięki temu jakieś 13zł. Taniej nie potrzebuje.

[ Dodano: 2014-10-04, 00:19 ]
Są już spoty reklamowe, celują w ten pakiet za 19zł.

http://www.youtube.com/user/VirginMobilePL

 #753614  autor: bazooka
 04 paź 2014, 08:45
słoneczny, czy mógłbyś potwierdzić/zaprzeczyć o co pytałem na poprzedniej stronie :?: ...bo z tego co piszesz wynika, że można za pakiety płacić środkami na koncie, niedawno kilka osób pisało, że osobnym przelewem - więc jak to jest :?:
Przecież to jasne, że jeśli ktoś wiążę z VM dłuższą przyszłość będzie się opłacało zrobić skarbonkę i przejść z BK :?: ...dla mnie to jest temat na grudzień, i wiem, że może się wiele jeszcze zmienić, ale pytam jak jest teraz.

Czy może jednak jest to możliwe dopiero teraz gdy wszedł oficjalnie pakiet PEŁENLUZ :?:

 #753620  autor: looki556
 04 paź 2014, 09:23
Za pakiety można płacić środkami na koncie. Natomiast za pakiety kupowane na 6msc - 6paki tylko przelewem.

 #753644  autor: maniek89
 04 paź 2014, 10:54
Teraz pakiet za 19 zł wygląda bardzo zachęcająco :mrgreen:

 #753670  autor: Wulo
 04 paź 2014, 13:02
Widziałem wczoraj na Polsacie reklamy Virgin Mobile, zależy im chyba żeby wypromować ten pakiet za 19 zł. W końcu Virgin wraca do żywych ;)

 #753683  autor: słoneczny
 04 paź 2014, 14:14
sebusy pisze:słoneczny, czy mógłbyś potwierdzić/zaprzeczyć o co pytałem na poprzedniej stronie :?: ...bo z tego co piszesz wynika, że można za pakiety płacić środkami na koncie, niedawno kilka osób pisało, że osobnym przelewem - więc jak to jest :?:
Przecież to jasne, że jeśli ktoś wiążę z VM dłuższą przyszłość będzie się opłacało zrobić skarbonkę i przejść z BK :?: ...dla mnie to jest temat na grudzień, i wiem, że może się wiele jeszcze zmienić, ale pytam jak jest teraz.

Czy może jednak jest to możliwe dopiero teraz gdy wszedł oficjalnie pakiet PEŁENLUZ :?:
Bo wcześniej pakiet #miwystarcza był w promocyjnej cenie 19zł przy płatności tylko przelewem. Już tej opcji teraz nie ma.

Ten nowy pakiet za 19zł nazywa się #pełen luz i można za niego płacić środkami z konta głównego.

Wyjątkiem są nadal sześciopaki, za które płaci się nadal tylko przelewem.

 #753684  autor: Melfi
 04 paź 2014, 14:20
Witam
Mam problem :). Wczoraj doładowałem sobie konto za 50 zł, nie czekając na bonus 50% przeszedłem na pakiet #PełenLuz. Pakiet się aktywował, pieniądze pobrało. Bonusu do teraz nie dostałem. Konsultant mi napisał, że z pakietami nie obowiązuje bonus. Dodatkowo jak zapytałem co zrobić by wrócić do poprzedniej taryfy tj. Bez kompromisów to mi napisał że to niemożliwe. W tej sytuacji te pakiety są dla mnie nic nie warte. Szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej to bym to inaczej rozegrał. Więc mam pytanie, można jakoś wrócić do poprzedniej taryfy, ewentualnie do takiej gdzie obowiązuje ten bonus 50%?
Pozdrawiam

 #753691  autor: słoneczny
 04 paź 2014, 14:31
Melfi pisze:Witam
Mam problem :). Wczoraj doładowałem sobie konto za 50 zł, nie czekając na bonus 50% przeszedłem na pakiet #PełenLuz. Pakiet się aktywował, pieniądze pobrało. Bonusu do teraz nie dostałem. Konsultant mi napisał, że z pakietami nie obowiązuje bonus. Dodatkowo jak zapytałem co zrobić by wrócić do poprzedniej taryfy tj. Bez kompromisów to mi napisał że to niemożliwe. W tej sytuacji te pakiety są dla mnie nic nie warte. Szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej to bym to inaczej rozegrał. Więc mam pytanie, można jakoś wrócić do poprzedniej taryfy, ewentualnie do takiej gdzie obowiązuje ten bonus 50%?
Pozdrawiam
Nic się nie da zrobić. Trzeba czytać regulaminy. Na przyznanie bonusu mają chyba 24h.
Trzeba było poczekać tą jedną dobę i byś przeszedł na nową taryfę z bonusem.
Nie przyznany bonus nie może przejść na nową taryfę.

 #753695  autor: mofom
 04 paź 2014, 14:39
A nie można wziąć nowego startera za 8zł i zacząć od nowa?
(nie znam virgin, używam go od dzisiaj do telepolis na opera mini na lejku)

 #753697  autor: Melfi
 04 paź 2014, 14:46
Nie będę przecież numeru z tego powodu zmieniał. Wysłałem pytanie do konsultanta w jakim planie taryfowym się znajdę jak zrezygnuje z odnowienia pakietu.

 #753707  autor: qcom
 04 paź 2014, 15:08
mofom pisze:A nie można wziąć nowego startera za 8zł i zacząć od nowa?
(nie znam virgin, używam go od dzisiaj do telepolis na opera mini na lejku)
Nowy starter aktywowany teraz od razu będzie miał nowe taryfy bez możliwości bonusu 50%.

 #753716  autor: lee
 04 paź 2014, 15:24
Niestety zmiana taryfy jest NIEODWRACALNA!

 #753720  autor: zolvio
 04 paź 2014, 15:29
Obecnie jedyną opcją zaopatrzenia się w kartę sim ze "starą taryfą" VM jest odkupienie od kogoś używanej karty - oczywiście pod warunkiem, że nie zmienił taryfy na "nową".

Chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły wam minusów

 #753722  autor: bazooka
 04 paź 2014, 15:33
Melfi, stary nic nie zrobisz... domyślam się, że na takich jak Ty bazuje spora część tego biznesu VM, a że taryfa BK jest "na wylocie" to dlaczego by Ci mieli, nawet w drodze wyjątku, pójść na rękę za Twój błąd.
To jest tylko MVNO, a nie normalna sieć - tu wychodzą te "gwiazdeczki", których nigdzie nie widać w regulaminach a jednak robią różnicę :) Możecie się nie zgadzać, wiem swoje. Jeśli znajdzie się ktoś komu poszli na rękę z powrotem w takiej sytuacji do BK, to odszczekam to co teraz napisałem... :)

Dzięki za potwierdzenie o możliwościach zakupu PEŁENLUZ ze środków - 19zł wciąż to dla mnie zbyt wiele => w tej cenie powinien być nolimit po P4, albo przynajmniej obniżenie kosztów połączenia do 19gr po wykorzystaniu pakietu - coś w stylu MV.

Ja obecnie mam 9,5gr/min do wszystkich po przelicznikach doładowań mPotworem więc jeśli nie korzystam z SMSów i wykorzystam z 2GB jakieś 500MB w ciągu 30dni to ile mnie minuta kosztuje? to takie pytanie retoryczne dla przeliczających :)

 #753725  autor: Melfi
 04 paź 2014, 15:42
Szkoda, że nie było żadnej informacji w regulaminie :/. Jest tylko informacja, że promocję się mogą łączyć. No nic trudno. Powiem szczerze, że te 50% i 100 MB po każdym doładowaniu mnie trzymało w tej sieci. Bez tych 50% w ogóle się już nie opłaca. Chyba wrócę do Play, ewentualnie jakiegoś innego MVNO.

 #753729  autor: cyanoone
 04 paź 2014, 16:04
Czy minuty i mb przechodzą na następny miesiąc?
Melfi, Klucza możesz wziąć, prosto i tanio.
Pozdrawiam ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
  • Strona 12 z 205
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 205
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 205