DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 528
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 528
 #875045  autor: wiciu1918
 03 lip 2016, 15:31
Cześć
Mam pytanie do posiadaczy orange .
Jak wygląda sprawa z jakością rozmów ??
Całe życie jestem Plusie ale irytuje mnie bo w domu mam słaby zasięg do tego ta sieć nic nie modernizuje w mojej okolicy na 10 tys mieszkańców ma jeden BTS kiedy Orange ma 4 i super zasięg nawet LTE 1800 wewnątrz budynków
Nie wiem czy przenosić bo 100 % ludzi z którym rozmawiam ma w Plusie i czy nie bedzie jaj rozmowami , szybkoscią otrzymywania sms itp
pozdr
 #875054  autor: wiciu1918
 03 lip 2016, 15:46
Już testowałem stąd wiem że mam idealny zasięg w domu .
Ale to wiecie w miesiąc sie nie da tak ocenić kiedy w Plusie jestem 12 lat
Tata miał w T 10 lat i od dwóch lat ma w Plusie i żałuje wrócił by chetnie do T
Wogóle jak z awaryjnoscią w Orange często system jak i BTS padają ??
Dwa dni tegu w mojej okolicy była pierwsza od tych 12 lat długa awaria Plusa w promieniu 20 Km nie działał żaden BTS
 #875061  autor: Blank
 03 lip 2016, 16:58
BTS-y rzadko padają. System w ofercie na kartę, bardzo często - ale zwykle dotyczy to w kółko tych samych osób (czyli część ma notorycznie problemy, a część nie ma w ogóle). Polecam przenieść numer do oferty Orange na kartę. Nie podpisywać zadnej umowy. Zobaczysz, i jak będzie coś nie tak - wrócisz do Plusa, albo przejdziesz do innej sieci.
Migracja w ofercie na kartę trwa 1 dzień.

PS. Migrując do Orange na kartę zyskujesz:
- konto ważne rok na starcie za darmo - w Orange Yes, możesz przez rok rozmawiać i SMS-ować ze wszystkimi w Orange bez opłat. We wszystkich taryfach, nie trzeba się przejmować nominałami doładowania
- 1000 minut i 10 GB na miesiąc bez opłat (za rejestrację numeru - jest ona dokonywana automatycznie przy przeniesieniu numeru)
- możliwość aktywacji usług Rozmowy i SMS-y bez limitu za 26 zł lub Rozmowy i SMS-y oraz 8 GB za 28 zł miesięcznie. Dodatkowo w Orange Free na kartę, bonus za doładowanie w postaci dodatkowego internetu
- możliwość darmowego kontaktu z Biurem Obsługi (czat, jeśli masz smartfona z Androidem 4.1+ to po zalogowaniu także rozmowa głosowa)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #875071  autor: Flash999
 03 lip 2016, 17:56
Jakość rozmów to rzecz dyskusyjna, wiele zależy od strefy i od tego, jak działa konkurencja. U siebie nie narzekam, na HD Voice jest idealnie, jakość połączeń do innych sieci bardzo dobra (o wiele lepsza niż w Play (a co dopiero w porównaniu do roamingu Play, tu jest masakra)). Miałem porównanie też do Plusa i oceniłbym to tak: Orange > Plus > Play.
Co do przenoszenia - robiłem MNP w czerwcu (z Virgin), nie mogli przenieść od razu do Free, wybrano więc Smart, po aktywacji karty 1 zł na koncie, RWK, zmieniłem na Free. Działa promocja dla przenoszących numer (ten nolimit i 8 GB za 28 zł), karta NFC z obsługą LTE. Nie można wyłączyć żądania PINu, lepiej go zapamiętać. Jakość obsługi i działania bez zarzutu, nie musiałem kontaktować się z biurem obsługi.

Stacje bazowe w województwie podlaskim
 #875077  autor: - - -asf- - -
 03 lip 2016, 18:39
wiciu1918 pisze:Cześć
Mam pytanie do posiadaczy orange .
Jak wygląda sprawa z jakością rozmów ??
Całe życie jestem Plusie ale irytuje mnie bo w domu mam słaby zasięg do tego ta sieć nic nie modernizuje w mojej okolicy na 10 tys mieszkańców ma jeden BTS kiedy Orange ma 4 i super zasięg nawet LTE 1800 wewnątrz budynków
Nie wiem czy przenosić bo 100 % ludzi z którym rozmawiam ma w Plusie i czy nie bedzie jaj rozmowami , szybkoscią otrzymywania sms itp
pozdr

Mam dwa numery w Orange i jeden w NJU, jakość rozmów bardzo dobra, nigdy nie miałem z nimi kłopotów w przeciwieństwie do używanej kiedyś pseudosieci play - tego unikaj. Co do plusa to zgadza się, mam nr taki do testów, mają oszczędnie zbudowaną sieć i nie widzę żeby jakoś się rozwijali, ich chyba interesuje LTE na 2600 teraz najbardziej. Jak masz dobry zasięg Orange w miejscu w którym korzystasz to bierz smiało, ustaw taryfę OFNK, potem włącz RWK wysyłając sms o treści START na nr 8002 (koszt 3zł jak masz staż do 90dni, lub darmo jak powyżej), potem doładuj za 25-30 i dostaniesz 6GB internetu które są ważne tyle ile konto:-) poza tym dzwonisz za darmo do wszystkich sieci. Plus odstaje zarówno sieciowo (chyba że onanizujesz się speedtestami LTE) jak i ofertowo, jego oferty są drogie i drętwe np. taki RWK w plusie kosztuje 10zł i zasady jego działania są delikatnie mówiąc złodziejskie. Bierz Orange, wybierz sobie numer i korzystaj :-) :smt006
 #875087  autor: biala1991
 03 lip 2016, 19:34
"taki RWK w plusie kosztuje 10zł i zasady jego działania są delikatnie mówiąc złodziejskie."


10zł/rok za ważność konta to jest złodziejstwo?:D Ciekawe co powiesz na RWK w T Mobile, które kosztowało do tej pory 3zł/m-c. Kosztowało, bo TM stwierdził że i to mu się nie opłaca i wycofał ofertę:D
Jeśli włączysz promocje bonus za staż w sieci to RWK w Plusie wychodzi na zero.
 #875090  autor: ricki123
 03 lip 2016, 19:43
- - -asf- - - pisze:
Mam dwa numery w Orange i jeden w NJU, jakość rozmów bardzo dobra, nigdy nie miałem z nimi kłopotów w przeciwieństwie do używanej kiedyś pseudosieci play - tego unikaj. Co do plusa to zgadza się, mam nr taki do testów, mają oszczędnie zbudowaną sieć i nie widzę żeby jakoś się rozwijali, ich chyba interesuje LTE na 2600 teraz najbardziej. Jak masz dobry zasięg Orange w miejscu w którym korzystasz to bierz smiało, ustaw taryfę OFNK, potem włącz RWK wysyłając sms o treści START na nr 8002 (koszt 3zł jak masz staż do 90dni, lub darmo jak powyżej), potem doładuj za 25-30 i dostaniesz 6GB internetu które są ważne tyle ile konto:-) poza tym dzwonisz za darmo do wszystkich sieci.
Interesuje mnie ta ostatnia kwestia tj. w jaki sposób w OFNK dzwonić do innych sieci za darmo?
 #875176  autor: wiciu1918
 04 lip 2016, 11:19
Cześć
Raczej w Plusie cudów na speedtestach nie osiągam , raz w łodzi miałem 120Mbit ale to było ponad rok temu. W mojej okolicy rok temu było nawet do 80 teraz czasami jest... 8 i musze wejsc na poddasze 3G to parodia nawet rozmowy czasem nie idą.
W Orange i TM LTE 1800 mam w całym domu i wyniki około 60 Mbit
Play nigdy pod uwagę nie brałem jako do głownego numeru , chociaż jako internet domowy prawie dwa lata sprawdza sie wysmienicie rzadko kiedy mam poniżej 10 Mbit przewaznie do 30 mbit to i limit min 100 GB co w zupełnosci mi wystarcza nawet jak cos pobieram
W Plusie trzymało mnie tylko to że wszyscy znajomi tam są ale raczej jestem nastawiony juz na przeniesienie
Aaaa jeszcze jedno pytanie dlaczego w Orange kiedy w idle siedzi w 3G to trzyma hspa a w Plusie przechodzi do umts ?? Czy nie bedzie mi to pobierać baterii ??
Chociaż i tak przewaznie zawsze siedzi w LTE ale pytam z ciekawosci
Pozdr
 #875374  autor: romek
 05 lip 2016, 18:54
Hej ludzie szukam czegoś do tabletu, który będzie leżał a aucie i służył do nawigacji i zabawy podróżnej, zastanawiałem się nad OFNK ale czy jest tu RWK? tzn doładuję za stówkę i mam 5 miesięcy, a chciałbym rok albo więcej, jest taka opcja?

a może jakieś inne oferty: generalna zasada raz ładuję i później oszczędnie korzystam aż do wyczerpania pakietu
 #875376  autor: Camis
 05 lip 2016, 19:12
W Orange free na kartę jest RWK. Aktywacja to 3zł w ciągu pierwszych 3 miesięcy od włączenia numeru w sieci.

Po doładowaniu za 50zł masz 15GB na rok czasu. Ale lepiej kartę kupić już z GB na Allegro wyjdzie taniej.
 #875449  autor: asdaf
 06 lip 2016, 10:21
Camis pisze:Aktywacja to 3zł w ciągu pierwszych 3 miesięcy od włączenia numeru w sieci.
Nie 3 miesięce a 93 dni. Liczą dokładnie co do minuty. Aktywacja RWK to wysłanie smsa o treści START pod numer 8002. Sam sms jest bezpłatny. Żeby otrzymać bonus za doładowanie musisz mieć włączoną taryfę Orange Free.
Doładowanie za 50 zł daje ważność konta 93 dni a 100 zł 5 miesięcy.
Camis pisze:Ale lepiej kartę kupić już z GB na Allegro wyjdzie taniej.
No nie wiem czy to taka okazja? Karta na Allegro z 36 GB z przesyłką kosztuje około 60 zł. A na przykład kupujemy kartę za 5 zł, włączamy skarbonkę, doładowujemy 100 zł. Otrzymujemy: 110 zł z doładowania + 5 zł na starterze + 5 zł skarbonka = 120 zł + 36 GB. Za 120 zł możemy wykupować pakiety "internetu elastycznego" w razie zwiększonego zapotrzebowania. W sumie za wydane 105 zł otrzymamy 156 GB. Ale zależy co komu odpowiada.
 #875469  autor: wiciu1918
 06 lip 2016, 13:30
Chciałem dzis przenieść do Orange i nie wyszło system nie chciał przyjąć 13 cyfrowego numeru karty sim Plusa. Pani dzwoniła do centrali i mają jakieś problemy z systemem , ma do mnie dzwonić jak cos ruszy w temacie
pozdr
 #875533  autor: Majek7
 06 lip 2016, 21:01
Od dziś jestem posiadaczem oferty OFnK z pakietem 8gb podstawy+6za doładowanie, ale zasady funkcjonowania opłat za rozmowy z infolinią, o których nie czytałem i tu popełniłem błąd, sprawiły że probably daruje sobie bonusowe giga neta kosztem bezpłatnych połączeń z wszelkiej maści infoliniami, po zakończeniu ważności pakietu za 28zł dla przenoszących nr wrócę do Virgin.
Zakupiłem dziś na allegro 2 kody doładowujące, jeden wykorzystałem, drugi posiadam i mogę komuś chętnemu odsprzedać 30 orange za 25pln (zapłaciłem 27 dziś rano). Pozdrawiam.
  • Strona 12 z 528
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 528
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 528