DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 114 z 129
  • 1
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 129
 #1154862  autor: iphoneski
 29 lip 2023, 10:31
Chce ktoś może kody na paczki 20GB albo ten No limit za piątkę? Mi to zbędne a ważne jest do końca lipca, więc przepadnie jak nikt nie wykorzysta. A gdyby komuś zalegały zniżki 40% na FREENOW, to byłbym wdzięczny - moje poszły na momencie ;)
 #1155137  autor: kowjanko
 01 sie 2023, 15:56
Witam.
Czy jest możliwość na dodatkowej karcie w planie 30GB, na której udostępniony jest tylko internet zmiany protokołu APN z ipv6 na ipv4? W urządzeniu, w którym fizycznie jest karta zainstalowana opcje dotyczące zmiany protokołu są wyszarzone i nie mogę ich zmienić. Może jest inny sposób?
Potrzebuję zmienić protokół z powodu nie działających gier online, kiedy włączony mam przenośny hotspot. Przy udostępnianiu internetu z głównego telefonu zmiana ta pomogła, na dodatkowej karcie nie mogę tego zrobić.
 #1157640  autor: stan789
 19 wrz 2023, 23:34
Witam. Czy zdarzyło wam się kiedyś że nie dochodziły smsy na telefon z kartą główną? U mnie właśnie występuje ten problem. Zgłosiłem na czacie ale na razie nie ma efektów. Karta dodatkowa służy mi wyłącznie do internetu.
 #1157673  autor: stan789
 20 wrz 2023, 21:56
HappyBoy pisze:
20 wrz 2023, 19:45
stan789 pisze:
19 wrz 2023, 23:34
Witam. Czy zdarzyło wam się kiedyś że nie dochodziły smsy na telefon z kartą główną? U mnie właśnie występuje ten problem. Zgłosiłem na czacie ale na razie nie ma efektów. Karta dodatkowa służy mi wyłącznie do internetu.
RCS-a masz ?
Mam. Usunąłem kartę dodatkową i po resecie przez konsultanta karty, smsy zaczęły przychodzić. Jednak jest jeszcze jeden problem. W chwili kiedy znajdę się w zasięgu 3g lub 2g, nie można się do mnie dodzwonić, a po złapaniu LTE już te smsy znowu nie działają. W sumie reset był przeprowadzony 3 razy. Dostałem poradę żeby wymienić kartę główną. Zobaczymy czy pomoże
 #1158578  autor: KC-KARLOS
 12 paź 2023, 11:33
Dziś bądź jutro wpadnie nowa aktualizacja apki Flex. Wchodzi nowa funkcja: "Sejf GB".
Jak działa Sejf GB?
- Jeżeli zostaną Ci niewykorzystane GB, to trafią do skrytki w Twoim sejfie.
- Zrobimy to za Ciebie, nic nie musisz robić.
- Wypłacisz sobie GB, gdy poczujesz, że potrzebujesz.
Czyli to oznacza, że będziemy mieli kumulację niewykorzystanych GB z Planu, działającą w ciekawy sposób - tzw. bank GB - do 6 miesięcy.

Regulamin promocji > https://flex.orange.pl/dokumenty/Regula ... 5d62a2.pdf
Ostatnio zmieniony 12 paź 2023, 11:39 przez KC-KARLOS, łącznie zmieniany 1 raz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1158580  autor: KC-KARLOS
 12 paź 2023, 11:42
W moim wypadku to mógłbym zyskać do 6 GB do zużycia co pół roku - GB z planu przekazuje na drzewka i do innych osób, bo korzystam z Cyklicznych Promo GB. Dobre i to.

kszaq: proszę usuń link, pierwszy go umieściłem w poprzednim poście, nie trzeba go powielać.

Jedno jest pewne: głosy abonentów zostały wysłuchane! Od dawna w ankietach wnioskowałem o przenoszenie niewykorzystanych GB z planu. Nie wiem, co ich kierowało (pseudo promka Plusa, czy walka z Vikingami - to już jest nieważne).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1158590  autor: KC-KARLOS
 12 paź 2023, 14:34
iphoneski: ekran główny apki, niebieska ikona za przyciskiem UNLMTD.

Niektóre osoby już mają widoczne skumulowane GB, które nie zostały wykorzystane w ostatnich 6 poprzednich okresach rozliczeniowych.
U mnie jest pusto, co oznacza, że zawsze z ostatnim dniem okresu rozliczeniowego korzystałem do zera z podstawowego limitu GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1158637  autor: xsysiu
 13 paź 2023, 10:50
Zgłębiam właśnie opcje taryfy flex. W grudniu i styczniu kończą mi się abo w plush. Mam trzy karty i zastanawiam się czy do flexa mogę dołączyć konto zarejestrowane na inną osobę? Chciałbym wziąć opcję na 4 SIM i dodać kartę moje mamy, którą ma na siebie zarejestrowaną. Zakładam że wszystkie karty będą przenoszone z prepaid bo po zakończeniu zobowiązania zamierzam je poprzenosić.
  • Strona 114 z 129
  • 1
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 129
  • 1
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 129