DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 13 z 50
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 50

 #680835  autor: DanielR
 07 gru 2013, 12:50
wojciech pisze:zwyczajnie masz wybór
I o to właśnie chodzi! O większy wybór.

A skoro sam wcześniej zauważyłeś
wojciech pisze:To jest forum dyskusyjne, ludzie wyrażają opinie na temat wprowadzonych mechanizmów i to jest normalne...
A więc nie bij. Ja tylko zwyczajnie dyskutuje i oceniam ofertę. :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #680843  autor: Sig
 07 gru 2013, 13:10
Tu przecież chodzi o rzetelną informację. Powinniśmy dążyć do tego, żeby każdy konsument podejmował świadome decyzje przy każdym zakupie. Dlatego warto otwarcie pisać o czymś co dla nas (ale niekoniecznie dla kogoś innego) byłoby niedogodnością.
Czy mi brak doładowań w punktach stacjonarnych przeszkadza? Tak. Kiedy kupowałem ostatni raz doładowanie w ten sposób? Może trzy lata remu. O co więc to całe halo? Korzystam z operatora, który taką formę doładowań zapewnia, ponieważ doskonale wiem, że wychwalane tutaj udogodnienia i poleganie na internecie są wspaniałe, ale jednocześnie zawodne. Nawet w przypadku ich niezawodności - mogę zawieść ja i nie mieć absolutnie żadnej innej opcji doładowania niż kiosk - bez internetu, z zerowym stanem konta, gdzieś na mieście itd.
Przypomnę, że to mi się jeszcze nie zdarzyło bo potrafię planować, ale zwyczajnie zakładam, że zdarzyć się kiedyś może i dlatego dla mnie operator bez możliwości zakupienia doładowania w sklepie/kiosku nie istnieje. Przypomnę, że korzystamy z usługi przedpłaconej. Nie z abonamentu. Koniec środków=koniec dzwonienia.
Każdy ma prawo do własnego zdania i ja nie mam zamiaru nikogo przekonywać do swoich racji. Drażni mnie tylko szufladkowanie kogoś, kto chce mieć OPCJĘ "staroświeckich" doładowań jako zacofanego...

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #680864  autor: Blank
 07 gru 2013, 14:42
Sig,

Tu nawet nie jest problemem to, że dostępne są wyłącznie doładowania elektroniczne, a moim zdaniem bardziej fakt, że dostępne są wyłącznie 2 nominały: 19, 29 zł. Doładowanie 8 zł to de facto po prostu pakiet kupowany na zasadzie podobnej do bonów z pakietami w Orange w Empiku (jakiś czas temu). Jeśli kończą ci się środki na koncie, jesteś zmuszony do doładowania za minimum 19 zł. Jeśli skończą ci się środki, niewykorzystane środki z pakietów będą niemożliwe do wykorzystania (aż do momentu doładowania). To naprawdę duży problem.
Problemem jest także, brak możliwości (choć tu mogę się mylić) doładowania na zapas. Nie możemy bowiem doładować 2x19 zł, bo wtedy owszem dostaniemy te 38 zł i podwójny bonus (4000 SMS i 4 GB), ale tylko na 31 dni.
Nie możemy doładować na zapas, tak by móc np. później wstukać kod doładowujący na wypadek "czarnej godziny".
Ja nie pamiętam już kiedy ostatni raz kupowałem doładowanie "tradycyjne", ale zdarza mi się, że czasami doładowywać na Allegro i zawsze mam przynajmniej 1 kod doładowujący (do Klucza, który używa moja mama, oraz Virgin, który jest numerem rezerwowym), na wypadek, gdybym potrzebował doładowania, a nie mógł go zrealizować (brak środków, problemy techniczne, itp.).
Tutaj takiej możliwości nie ma! Nie dość, że musisz pilnować środków, aby nie wyjść na 0, nie dość, że musisz doładowywać za min. 19 zł, to na dodatek, musisz mieć zawsze poł. internetowe (nawet na jakimś zadupiu) i środki na koncie.
Oczywiście, można mówić, że "jeśli komuś to odpowiada, to niech korzysta. W końcu jest wybór", ale nie jest to rozsądne postępowanie.
Równie dobrze można powiedzieć: "Jeśli komuś przeszkadza minutowe rozliczanie to niech nie korzysta, w końcu jest wybór", a jednak takie "drobne kruczki" nie są rzetelnie przedstawiane. Wiele osób może się naciąć nie mając bladego pojęcia o szczegółach.
Po za tym, operatorzy naprawdę lubią kopiować pomysły niekorzystne z punktu widzenia konsumenta. Forum jest z nazwy "dyskusyjne", co oznacza, że każdy może, a nawet POWINIEN wyrazić swoje zdanie na zadany temat.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #680866  autor: user_delete19
 07 gru 2013, 14:42
@up x 2

ja rozumiem, że ktoś może mieć taką potrzebę ale nie wieszajmy psów na operatorze tylko dlatego, że jej nie udostępnia bo nie jest jedynym, wsio ;-)

a co do doładowań w kiosku - cóż, u mnie będzie bardziej prawdopodobne że nie będę miał gotówki żeby w rzecoznym kiosku zapłacić ^__^" (a nie wszędzie KK akceptują, ba - częściej raczej nie)

 #680885  autor: MADMAX
 07 gru 2013, 16:12
[cpt obivious mode on]
Jeśli ktoś ma świadomość tego, że nie zakupi doładowania w sklepie a mimo to decyduje się na ofertę MV to znaczy, że nie jest to dla niego minusem. A jeśli ktoś ma z tym problem, nie bierze oferty Vikingów i tyle :)
[/cpt obivious mode off]

Ja akurat zawsze ładuję elektronicznie ale fakt faktem w przeciągu kilku lat może ze 2 czy 3 razy byłem zmuszony do zakupu doładowania w kiosku.
Co się stanie gdy nie będę tego mógł zrobić? Ano albo się zaloguję na konto przez telefon i wykonam procedurę elektronicznie albo ostatecznie kupię jakąś startówkę, chyba że będę miał przy sobie drugi telefon (abonamentowy).
Tak więc nie robiłbym dramatu z braku możliwości doładowania konta w standardowy sposób. Oferta MV jest dość specyficzna ale zdecydowałem się przenieść nr z "trupa" jakim moim zdaniem jest obecnie LT! w Playu i liczę, że będę zadowolony :)

Pozdrawiam

 #680886  autor: Emsi
 07 gru 2013, 16:20
wuerzet pisze:Na ich FB rzucili rabaty pozwalające zakupić SIM za 5 zł.
Tak, w zamian za udostępnienie swoje wizerunku. Sprzedanie się za 14zł! To ja podziękuję :D

 #680908  autor: wuerzet
 07 gru 2013, 17:04
Po uzyskaniu kodu rabatowego zdjęcie przecież można usunąć jak i samą aplikację.

Poza tym. Możesz nawet udostępnić zdjęcie paprotki z hełmem.

 #680925  autor: MADMAX
 07 gru 2013, 18:14
Emsi pisze:w zamian za udostępnienie swoje wizerunku.
Też się w to nie bawiłem, promocja lekko niedorzeczna dla mnie. Tyle, że ja byłem od razu zainteresowany wpłatą za starter 29zł więc chyba i tak nie mógłbym z tego rabatu skorzystać..

Pozdrawiam

 #680930  autor: ciekawy
 07 gru 2013, 18:31
Flash999 pisze:Dziękuję za odpowiedzi, będę musiał wyrobić VISA w swoim banku. Opłata miesięczna za nią u nas to 2 zł, wyrobienie - 5 zł.
żyjemy w czasach kiedy ludzie mają konta i karty do wypłaty kasy z bankomatów,więc nie pisz jakbyś miał założyć konto specjalnie na doładowania Viking

 #680936  autor: marcz123456
 07 gru 2013, 18:47
My chyba rzeczywiście jesteśmy głupim narodem... co drugie pytanie na ich profilu to "jak przejść do waszej sieci" ?
Och...

Ktoś się orientuje czy ten dziwny system doładowań jest faktycznie tańszy niż gdyby można było doładować kodami play?

 #680939  autor: Emsi
 07 gru 2013, 18:58
divhashmorex pisze:Emsi,
Jak się sprzedać, to za większe kwoty?
...

 #681002  autor: ukefake
 08 gru 2013, 01:57
przejrzałem kilka ostatnich stron natomiast nie znalazłem tego:

https://mobilevikings.pl/pl/offer/year-for-free/

czyli tworzenie łańcuszka. jeśli ktoś będzie z vikinga regularnie korzystał to takie pozyskiwanie może być warte zachodu.

 #681019  autor: Flash999
 08 gru 2013, 10:27
ciekawy pisze:
Flash999 pisze:Dziękuję za odpowiedzi, będę musiał wyrobić VISA w swoim banku. Opłata miesięczna za nią u nas to 2 zł, wyrobienie - 5 zł.
żyjemy w czasach kiedy ludzie mają konta i karty do wypłaty kasy z bankomatów,więc nie pisz jakbyś miał założyć konto specjalnie na doładowania Viking
Uwierz mi że w moim regionie zacofanie to nic niezwykłego, ot niemal wioska. Dostęp do usług też ograniczony - chcesz coś załatwić to zapraszamy 30 km dalej. To, że Ty grzejesz mieszkanko w dużym mieście z rozwiniętymi usługami nie znaczy że wszędzie tak jest. Druga sprawa, nie mam zamiaru być klientem tej sieci.

Dziękuję wszystkim z poprzednich postów za pomoc.
Koniec OT.

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #681053  autor: nowosek
 08 gru 2013, 13:53
Chciałem zapłacić za kartę, jednak na stronie z wyborem banków nie ma PKO BP (IPKO). To dziwne, bo w Dotpay ten bank istnieje. Też macie taki problem?

Obrazek
upload

 #681112  autor: bolek2004
 08 gru 2013, 18:37
Brakuje obrazka, jaki MV ma prefix??

 #681117  autor: Filip
 08 gru 2013, 19:03
732.

 #681121  autor: wuerzet
 08 gru 2013, 19:19
bolek2004 pisze:Brakuje obrazka, jaki MV ma prefix??
Działa już.
  • Strona 13 z 50
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 50
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 50