DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 132 z 419
  • 1
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
  • 419
 #857576  autor: blacQ1
 21 mar 2016, 20:13
Panowie tak ,jak pisze powyżej Rebeliant Święto więc nie będzie ,ani gazety ,ani kodów z gazety konsultant powiedział mi iż pozostaje do wykupienia pakiet min -> 100 min 100 sms 100 MB ewentualnie ,jak ktoś będzie chciał może sobie kupić droższy ,mało tego pytałem się go o promocyjne doładowywania za dowolną kwotę ,a jakiś bonus może min ,sms ,lub MB ,jest przygotowywana oferta promocyjna ,każdy użytkownik fakt (mobie) dostanie sms-a o promocyjnym doładowaniu :)za tym ja mu powiedziałem iż czekam na takiego sms-a no jestem dobrej myśli że coś z tego będzie !!POZDRAWIAM!!!
 #858011  autor: Rebeliant
 23 mar 2016, 22:16
lee pisze:czy jutro bedzie kod czy tez nie?
bo sobota i poniedzialek to wiadomo :)
Pytasz czy będzie w gazecie, czy na łamach forum?
Co wiadomo w sprawie soboty? Bo jedynie jasna jest kwestia poniedziałku. Jutro i sobota normalne dni pracujące.
 #858021  autor: KC-KARLOS
 23 mar 2016, 22:40
I po co tyle krzyku? Jutro (czwartek) kod na 10 minut, następny kod będzie w sobotę przed Wielkanocną na 50 MB, a kolejny znów w czwartek, 31. marca (10 minut).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #858276  autor: Christofor
 25 mar 2016, 14:22
blacQ1 pisze:Pawelek0787 ,ja ostatnio byłem w salonie play zarejestrować nr ,a nr był już w fakt (mobile) chciałem dostać mikro sim dali mi kartę nie fakt (mobile) ,a z play !!!!!!!
A mnie dzisiaj się udało ! W piątym salonie w Warszawie, wydali mi duplikat sim, oryginalny Fakt mobile ( czerwony ) :D
 #858287  autor: Christofor
 25 mar 2016, 14:42
Rebeliant pisze:Christoforze, chodziłeś od salonu do salonu pytając czy mają simki FM?:)
Wcześniejsze salony nie chciały Ci dać w ogóle duplikatu, czy dawali ale na karcie Play?
Z wydaniem duplikatu nie ma absolutnie żadnego problemu, tylko zawsze będzie to sim Play. Nawet w dużym salonie Play na Placu Konstytucji stwierdzili, że mają tylko startowe sim Fakt, duplikat mogą wydać jedynie na sim Play. Potem jeszcze 4 salony na Ursynowie i bingo, chociaż wcześniej ( parę dni temu ) przez telefon stwierdzili, że takich kart nie mają. Jeden konsultant poszedł na zaplecze, mocno poszperał w zapasach i okazało się, że jednak jest.
Generalnie straszna bieda z tymi kartami na podmianę - startery są prawie wszędzie a na wymianę bida z nędzą !
 #858291  autor: Christofor
 25 mar 2016, 14:55
Rebeliant pisze:Ale nie było problemu ze świadomością pracowników salonu, co do istnienia marki FM?
Z tym jest różnie, w 2 przypadkach miałem wrażenie, że konsultant nie bardzo wie o czym mówi, jednakże generalnie nie jest źle. Inna sprawa, że salony w których byłem nie leżą na zapyziałym odludziu tylko są dość licznie odwiedzane ( oprócz jednego - tam jednakże młody sprzedawca był mocno zorientowany w temacie ).
 #858318  autor: Christofor
 25 mar 2016, 18:27
Pawelek0787 pisze:Christoforze, na jakiej ulicy jest salon, w którym udało Ci się wymienić kartę na czerwoną? :)
To centrum handlowe KEN Center, na Ciszewskiego.
 #858329  autor: Christofor
 25 mar 2016, 19:25
blacQ1 pisze:Co to za różnica ,jaki się ma kolor karty play-wsi ,a czy może FM grunt ,iż można się dodzwonić ,oraz wysłać sms-a ;)!!!
blacQ1, oczywiście że masz rację. To wyłącznie moja mała fantazja, że zachciałem mieć oryginalną kartę FM. Karta Play, radziła sobie równie dobrze :D
A teraz z innej beczki : pytałem się dzisiaj konsultanta co do ewentualnych promocji świątecznych i czarno to widzę - na infolinii nie mają żadnej wiedzy na temat takowych ...
Święta praktycznie na progu, czyli prawdopodobnie żadnych bonusów nie będzie :(
 #858331  autor: Rebeliant
 25 mar 2016, 19:32
No cóż, można się było tego spodziewać. Dopiero na początku miesiąca wzbogaciliśmy się o bonusy internetowe. Poza tym ci konsultanci z Info nie mają żadnej wiedzy na ten temat, trzeba cierpliwie czekać i tyle.
 #858334  autor: blacQ1
 25 mar 2016, 19:52
Mam ,małe pytanie z mojej rodziny osoba posiada tel nokia 206 ma sieć play moje pytanie jest takie ,jak można skonfigurować tel 206 ,aby odbierać MMS ,bo nie mogę tego nigdzie wyszukać :) ,jak ktoś zna stronkę lub coś takiego to proszę napisać!POZDRAWIAM!
 #858341  autor: Christofor
 25 mar 2016, 20:23
blacQ1 pisze:Mam ,małe pytanie z mojej rodziny osoba posiada tel nokia 206 ma sieć play moje pytanie jest takie ,jak można skonfigurować tel 206 ,aby odbierać MMS ,bo nie mogę tego nigdzie wyszukać :) ,jak ktoś zna stronkę lub coś takiego to proszę napisać!POZDRAWIAM!
Tu masz autokonfigurację w Play : https://konfiguracja.play.pl/hsconfig/p ... erId=Nokia&
  • Strona 132 z 419
  • 1
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
  • 419
  • 1
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
  • 419