DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 15 z 103
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 103

 #532087  autor: Wolf
 01 lut 2012, 15:41
Sig pisze:Powiedziano mi, że tylko doładowania (na razie), a karty kupić mozna w Warszawie.
Gdzie w Warszawie można karty kupić?

GSM:
Orange, Plus, T-Mobile, Heyah, Lycamobile DE, mBankmobile, Play, Sferia, UPC.
GSM (tylko dane pakietowe):
iPlus, Aero2
VoIP:
HaloNet, easyCALL

 #532096  autor: Sig
 01 lut 2012, 16:05
Zadzwoń na infolinię. Nie pytałem, bo mam za daleko. Ktoś jednak kilka stron wcześniej pisał, że właśnie SIM można kupić w Warszawie, też, że była jakas akcja rozdawania bodajże na UW.
Wcześniej jak zamawiałem darmową, czekałem tydzień. Drugą zamówiłem w niedzielę, a trzecią dla kogoś w poniedziałek. Dam znać jak dojdą, chociaż tym razem po zamówieniu nie przyszło żadne potwierdzenie na e-mail.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #532133  autor: wyzwolenia
 01 lut 2012, 18:17
a moja zona czeka juz 3 tydzien za karta

 #532145  autor: Sig
 01 lut 2012, 19:01
To zamów raz jeszcze, najwyżej będziesz miał dwie.
Z tego co kojarze, jest limit dwóch kart na - właśnie nie wiem, pewnie adres, może osobę. W każdym razie, jak limit jest przekroczony to ponoć na formularzu pojawia się jakiś komunikat, więc dopóki go nie ma - zamawiałbym, a nie czekał.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #532310  autor: markoz7874
 02 lut 2012, 16:36
Sig pisze:..
Z tego co kojarze, jest limit dwóch kart na - właśnie nie wiem, pewnie adres, może osobę..
Nie wiem skąd ludzie wymyślają takie informacje - zamówiłem 3 karty na identyczne dane i wszystkie dotarły.
Dzielimy się na forum informacjami sprawdzonymi, czy radosną twórczością?

 #532316  autor: Sig
 02 lut 2012, 16:56
Wypraszam sobie.
Mówię co usłyszałem na infolinii, gdzie powiedziano, że można zamówić dwie karty, a potem pojawia się jakiś komunikat.
Nie moja wina, że ich strona i BOK działa jak działa.
Nie ma sprawy, nie będę się dzielił żadna informacją na tematy Lycamobile w tym wątku, skoro kogoś uraziłem.
Żegnam.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #532320  autor: ChuckyCiechanow
 02 lut 2012, 17:14
Ja mam komunikat ,,Your registration limit has reached. You can register for two sims only." wiec limit chyba jest ?

 #532332  autor: markoz7874
 02 lut 2012, 18:14
Sig pisze: Nie ma sprawy, nie będę się dzielił żadna informacją na tematy Lycamobile w tym wątku, skoro kogoś uraziłem.
Żegnam.
Nikogo nie uraziles(przynajmniej nie mnie). Dziele sie jedynie swoimi doswiadczeniami w temacie zamawiania kart i te doswiadczenia sa odmienne, niz te o ktorych napisales.
Zamowilem 1 karte, bo wiecej nie bylo mi potrzeba ale czytajac informacje na forum, ze po zamowieniu karty otrzymuje sie maila, nie stwierdziwszy go, zamowilem kolejna.
Maila nie bylo, ale kilka dni pozniej odnalazlem w skrzynce pocztowej 2 karty.
Czytajac wiadomosci o limitach, postanowilem to sprawdzic - zamowilem trzecia.
Kilka dni pozniej moja liczba kart powiekszyla sie o nastepna sztuke.
Przed chwila, po przeczytaniu Waszych wpisow zlozylem kolejne zamowienie i te zostalo przyjete bez zadnych komunikatow. Czy karta dojdzie, przekonamy sie niebawem.
Zlozylem jeszcze jedno zamowienie i tym razem otrzymalem komunikat jak wyzej.
Nie bede dalej sprawdzal, jak "wyludzic" kolejna karte, bo nie sa mi potrzebne i nie chce naciagac firmy ktora staje frontem do klienta i stara sie wypromowac.
Przedstawilem jedynie fakty i nie uwazam, aby to byl powod do obrazania sie.
Ostatnio zmieniony 03 lut 2012, 01:41 przez markoz7874, łącznie zmieniany 1 raz.

 #532402  autor: ChuckyCiechanow
 02 lut 2012, 23:51
Zarejestrowałem się na stronie lycamobile.pl niestety nie widzę tam ile pozostało pakietu MB.

Bilingi na stronie nie są mało dokładne, brak jest danych np. o czasie rozmowy.
Obrazek

W formacie PDF trochę lepiej , mamy już ile czasu prowadziliśmy rozmowę, niestety połączenie z internetem zamiast ile przetworzyliśmy danych jest czas połączenia.
Obrazek

Obrazek

 #532415  autor: Spioszek
 03 lut 2012, 03:11
Nie narzekaj, lepszy taki Biling niż jak w Plusie żadnego nie ma...

 #532427  autor: DanielR
 03 lut 2012, 10:18
darkangel pisze:Nie narzekaj, lepszy taki Biling niż jak w Plusie żadnego nie ma...
A niby dlaczego? Jeśli w tej kwestii mamy równać do Plusa...
Czemu nie np. do Play? :wink:

 #532441  autor: Ruben
 03 lut 2012, 11:21
DanielR pisze:
darkangel pisze:Nie narzekaj, lepszy taki Biling niż jak w Plusie żadnego nie ma...
A niby dlaczego? Jeśli w tej kwestii mamy równać do Plusa...
Czemu nie np. do Play? :wink:
Jak już mają do kogoś równać z bilingiem, to najlepiej do śp. GaduAIR. Widoczne były numery z połączeń przychodzących, nawet zastrzeżonych :-)
Play ma w miarę dobry biling ale nie widać numerów dzwoniących do nas a szkoda.

 #532443  autor: DanielR
 03 lut 2012, 11:28
Ruben pisze:Jak już mają do kogoś równać z bilingiem, to najlepiej do śp. GaduAIR.

Jasne, byle nie do Plusa. Nie twierdzę bynajmniej, że biling Play jet idealny. Jak wiemy, w ogóle w samym Play24 jest jeszcze "trochę" do zrobienia/poprawienia. :)
Ruben pisze:Play ma w miarę dobry biling ale nie widać numerów dzwoniących do nas a szkoda.
Ja widzę odebrane połączenia. A rozumiem, masz pewnie na myśli połączenia przychodzące, a nie odebrane? Natomiast nad czym również boleję, nie widać odebranych SMS-ów. :x
Ostatnio zmieniony 03 lut 2012, 11:30 przez DanielR, łącznie zmieniany 1 raz.

 #532444  autor: bledos
 03 lut 2012, 11:29
DanielR pisze:Ja widzę odebrane połączenia.
Połączenia tak, ale od kogo już raczej niestety nie...

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #532445  autor: DanielR
 03 lut 2012, 11:34
bledos pisze:
DanielR pisze:Ja widzę odebrane połączenia.
Połączenia tak, ale od kogo już raczej niestety nie...
A tak, masz rację.

 #532446  autor: Ruben
 03 lut 2012, 11:35
DanielR, dokładnie chodzi o brak prezentacji numerów z połączeń przychodzących odebranych. Jest tylko (przynajmniej u mnie) informacja "Poł. gł. spoza PLAY".
Nie widać też właśnie połączeń nieodebranych.
edit:
widzę, że już wszystko wyjaśnione ;)
 #532542  autor: wiktor
 03 lut 2012, 22:08
Dziś otrzymałem starter aktywowałem sprawdzam stan konta i i i i ? 1pln :cry:

 #532593  autor: tuchas
 04 lut 2012, 08:55
To było oczywiste że tak będzie.

 #532889  autor: lee
 05 lut 2012, 16:59
a Ja co jakiś czas jak wyłączam telefon i po ładowaniu odpalam to mam Tylko alarmowe... tak z 8-10h potem znowu napis Lyca heh amatorka że hej...

 #532892  autor: tuchas
 05 lut 2012, 17:05
No ja mam tą sieć i u mnie jest wszystko ok zasięg nie ginie.
  • Strona 15 z 103
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 103
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 103