DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 15 z 15
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
 #1176856  autor: wiertolot
 10 sie 2024, 14:17
Widzę, że nie ma go i jest nie wspierany przez Orange, teraz też sprawdziłem, dodam tylko, że brany w salonie Orange, więc nie wiem co oni wyczyniają.
Dodatkowo w T-Mobile i heyah te VOLTE działa na nim bez problemu i dobrze.
Więc nie wiem co jest grane w te Orange, będą 3G wyłączać, a nie działa te VoLTE nawet na smartfony od nich i u nich brane.
 #1176859  autor: KC-KARLOS
 10 sie 2024, 14:31
wiertolot: nic na to nie poradzę. Wiem tylko, że IMS na kartach nju i Orange na niektórych niewspieranych oficjalnie urządzeniach jednak działa. Co z tym operator zrobi, tego nie wiem - mają jeszcze dobry rok na to.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1176866  autor: spillerix
 10 sie 2024, 18:39
Powiedzcie mi czy nju kartowy ma niższy priorytet na bts-ach od OFNK? Mam flexa i OFNK i prędkości są wyraźnie zauważalne na korzyść flexa jako abo/subskrypcji. Pytanie więc czy nju jako low-costowy prepaid nie ma jakiegoś turbo niskiego priorytetu?
 #1176868  autor: KC-KARLOS
 10 sie 2024, 18:54
spillerix: wszystko zależy od wielu czynników. Niedawno łączyłem się z 5G w paśmie C przy wykorzystaniu prepaida nju i nie było różnicy między OFNK czy Flexem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1176879  autor: KC-KARLOS
 10 sie 2024, 20:18
spillerix: raz miałem niższe a raz normalne. Musisz przetestować.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1176891  autor: kszaq
 11 sie 2024, 09:29
wiertolot pisze:
10 sie 2024, 14:17
Widzę, że nie ma go i jest nie wspierany przez Orange, teraz też sprawdziłem, dodam tylko, że brany w salonie Orange, więc nie wiem co oni wyczyniają.
Dodatkowo w T-Mobile i heyah te VOLTE działa na nim bez problemu i dobrze.
Więc nie wiem co jest grane w te Orange, będą 3G wyłączać, a nie działa te VoLTE nawet na smartfony od nich i u nich brane.
Brak VoLTE wnioskujesz po braku ikonki w pasku statusu czy faktycznie podczas rozmowy widzisz zejście do 3G/2G? W wielu telefonach dla Orange przełącznik oraz ikona VoLTE są ukryte, ale i tak VoLTE działa.
 #1176945  autor: wiertolot
 11 sie 2024, 20:13
kszaq pisze:
11 sie 2024, 09:29
wiertolot pisze:
10 sie 2024, 14:17
Widzę, że nie ma go i jest nie wspierany przez Orange, teraz też sprawdziłem, dodam tylko, że brany w salonie Orange, więc nie wiem co oni wyczyniają.
Dodatkowo w T-Mobile i heyah te VOLTE działa na nim bez problemu i dobrze.
Więc nie wiem co jest grane w te Orange, będą 3G wyłączać, a nie działa te VoLTE nawet na smartfony od nich i u nich brane.
Brak VoLTE wnioskujesz po braku ikonki w pasku statusu czy faktycznie podczas rozmowy widzisz zejście do 3G/2G? W wielu telefonach dla Orange przełącznik oraz ikona VoLTE są ukryte, ale i tak VoLTE działa.
Nie ma wcale na karcie SIM nju opcji w ustawienia sieci, sieci komórkowe, Rozmowy VoLTE włącz, wyłącz i nie pojawia wcale ta opcja dla wsadzonej tej karty SIM nju, Orange.
Natomiast dla karty SIM T-Mobile, heyah wskakuje i jest od razu dla dwóch slotów w który bym nie wsadził. A dla karty SIM nju, orange nie ma tej opcji wcale na żadnym slocie.

na karcie nju jest zejście podczas rozmowy z LTE do 3G i UMTS.
Ostatnio zmieniony 11 sie 2024, 20:37 przez KC-KARLOS, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Nie podbijamy kolejnym postem poprzedniego - od tego mamy funkcjonalność "zmień treść postu" aktywną kilka godzin po napisaniu wiadomości. Ostatnie ostrzeżenie.
 #1176996  autor: mm120
 12 sie 2024, 13:30
KC-KARLOS pisze:
18 maja 2024, 23:34
599 GB za zgody
Jak długo to jest ważne? Ile okresów rozliczeniowych?
Mi na infolinii powiedziano, że 1 miesiąc. Ale na infolinii czasem się mylą. Może ktoś potwierdzić, zaprzeczyć?
KC-KARLOS pisze:
18 maja 2024, 23:34
Jeśli nie dobijemy limitu wydatków i licznik się zresetuje, saldo 2400 jest kasowane bezpowrotnie.
Co to znaczy, że saldo jest kasowane? Czy dobrze rozumiem, że jeśli powiedzmy w drugim okresie nie doładuję do 19 zł, a w trzecim tak, to już nie będę miał tych 2400 w rezerwie?
 #1177000  autor: KC-KARLOS
 12 sie 2024, 13:43
mm120: 599 GB za zgody jest ważnych 30 dni, sprawdzenie smsem: ILE na 80138 oraz po zalogowaniu na stronę njumobile.pl/logowanie.

Zgadza się, zgodnie z regulaminem promocji "2400 GB ekstra przez rok" niespełnienie warunku wydania 19 lub 29 zł w ramach limitu wydatków "nju19 / nju29", powoduje wykluczenie z oferty. Jeśli osiągniesz limit wydatków w kolejnym miesiącu, otrzymasz jedynie domyślny limit danych z "nju19" / "nju29" czyli 20 lub 40 GB.
Ważne są te punkty:
3. Bonus każdorazowo przyznawany jest po osiągnięciu limitu wydatków 19 zł – dla usługi „nju na kartę 19 zł” lub 29 zł dla usługi „nju na kartę 29 zł”. Łącznie Abonent może otrzymać 12 takich paczek przez 12 miesięcy.
4. O realizacji zlecenia Abonent zostanie poinformowany SMS-em w przeciągu 24 godzin.
5. Bonus 2400 GB można wykorzystać tylko na terenie kraju i nie powiększa on Limitu GB w ramach Strefy 1 w roamingu.
6. Każda z paczek 200 GB jest ważna do końca cyklu rozliczeniowego, a niewykorzystane GB nie przechodzą na kolejny cykl.
7. Jeżeli Abonent nie dojdzie do limitu wydatków 19 zł – dla usługi „nju na kartę 19 zł” lub 29 zł dla usługi „nju na kartę 29 zł” w trakcie trwania włączonej Promocji, to zostanie ona wyłączona.
8. Abonent może skorzystać z Promocji jeden raz na danym numerze telefonu. Nie jest możliwe kolejne włączenie Promocji.
Uwaga co do punktu 6 - bonus może mieć ważność 30 dni gdy zostanie przyznany np. 2 dni przed odnowieniem usługi "nju19" / "nju29" gdy wygadasz 19 lub 29 zł. Więc może się zdarzyć, że bonusy połączą się ze sobą w kolejnym cyklu np. "nju19", ale ustalona zostanie 30-dniowa jego ważność). Najważniejsze jest to, abyś wydał te minimum 19 zł w "nju19" aby te 200 GB wpadło do przegrody promocyjnej, jeśli tego nie zrobisz, nie otrzymasz już więcej paczek.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1177107  autor: aleksanderharaburda
 13 sie 2024, 14:49
Miałem numer w OFNK (Orange Free na kartę) używałem go z kartą eSIM, następnie zmigrowałem go do nju na kartę i karta eSIM oczywiście została, więc mam eSIM w ofercie nju na kartę, ale tutaj właśnie zaczynają się schody. Od momentu migracji nie działa mi VoLTE, oferta jest używana na telefonie Apple iPhone 12 Pro - według listy kompatybilności https://www.orange.pl/medias/omni/lp/b2 ... alling.pdf jest wspierany. Jak wiadomo z poziomu panelu klienta, nie da się włączyć ręcznie obsługi VoLTE, w ustawieniach telefonu też nie ma suwaka do uruchomienia VoLTE, bo ten jest dedykowany w iOS-ie tylko dla tworów na zasięgu Plusa, tutaj Orange je włącza „domyślnie”. W trakcie rozmowy zrzuca mnie z 5G/4G na 3G (przez co jakość rozmów jest fatalna) po zakończeniu rozmowy wraca do 5G/4G - podejrzewam, że może to być wina tej karty eSIM, która oficjalnie w ofercie na kartę nie jest wspierana, za jakiś czas wymienię na tradycyjną i się dowiem (zgłoszenie techniczne też poleciało). Po przejściu z kartą eSIM działa Wam VoLTE w nju na kartę?

Kolejnym moim problemem jest sama usługa za 29 zł z 40GB internetu, reszta no limit + 2400GB w paczkach 12x200GB. Mam osiągnięty limit wydatków na kwotę 29 zł, a bonusowe 200GB z tej promocji nie zostało mi przyznane. Chyba że te bonusowe 2400GB trzeba aktywować jakimś kodem USSD, ale nigdzie nie widzę takiej opcji.
Obrazek
Obrazek

Edit. Natknąłem się na komentarz w okazji z Peppera w związku z tą ofertą i żeby te 2400GB (12x200GB) otrzymać, trzeba je aktywować za pomocą SMS-a na numer 80990 o treści „2400GB” (nie ma o tym mowy w szczegółach oferty na stronie https://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte/29) - dodało mi te promocyjne GB.
 #1177138  autor: KC-KARLOS
 13 sie 2024, 20:24
aleksanderharaburda: próbowałeś aktywować WiFi Calling? Jeśli się ta usługa uruchomi, odpalisz VoLTE.
Promkę na dodatkowe GB aktywujesz samodzielnie, poza tym to promocja czasowa i obarczona warunkiem wygadania tych 19 lub 29 zł, aby włączyć te bonusowe GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 15 z 15
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15